• wroum

    mate nekdo zkusenosti s kupovanim dilu na vidlice, popripade vyroby novych dilu?

    konkretne takhle: mam Blacka se znicenou korunkou. Dokaze nekdo udelat korunku novou (ne lisovanou ale na srouby jako maj stary marzocchy)? Vaha me nezajima.

    takze sou tri reseni: 1 nova vidle :-( 2 koupit dil (nohy+korunka+krk) 3 nechat udelat korunku + krk – je-li to realne

    co si o tom myslite?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Myslim, ze to realny je. Cena +/- 2000 korunka a sloupek cca 500,– Asi by se dalo i levnejc. Zalezi, jak moc si bude vymyslet designove atd :)

      0 0
    • Tomcat  

      Tak nevim jestli bych neprubnun Ždiberu z Progrescycles (ex Komersia) nebo jak se ten guru přes Manitou menuje.

      Novej Black Sport by na náhradní díly stál 5000,–

      Ten celek nohy + koruna+ sloupek bude stát do 3000,– Pokud si to necháš udělat bude to stát asi okolo 2000,– + cena sloupku záleží koho si seženeš. Ten výkres bude chtít určtitě matroš taky jinak cena pude nahoru. Výdrž ale bude ve hvězdách.

      Tohle je moje konstrukce vidle na BMX cruiser(24" i 26"):

      http://www.sweb.cz/…idle%201.jpg

      Jednoduchým výpočtem je funkce oověřená, prototip by stál 5000,– (práce+ matroš)m varianta carbonový nohy lepený patky 12000,– Takže si reději něco koupim ;-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Dobrej ubrus :)))

        0 0
        • Tomcat  

          Chceš? Přines disketu a nahrajuti ho apak si dej klidně na svůj stůl ;o)

          0 0
      • wroum  

        takovahle korunka by se mi moooc libila. pekna vizualizace. zkusim zavolat do progresu a poptam se

        0 0
        • Tomcat  

          Korunka je ala Italský 3G. Variantu s odlehčením mám taky ,ale náklady na výrobu pak lezou nahoru.

          0 0
          •  

            kdyz sme u tech nakladů, co takhle udělat leftyho :)))))

            0 0
            • Tomcat  

              No problem ,ale kdo to zaplatí? ;-)

              0 0
            • Pavlos  

              fuj takova …

              0 0
              • Tomcat  

                fuj takova … :-/ ??? Sem nepochopil co je blbý leftyna? Nebo ten render pevný vydle pro BMX cruiser?

                0 0
                • Pavlos  

                  ta leftyna je divna, proste se mi nelibi nebudi ve me duveru a zase se mi nelibi a hlavne se mi nelibi

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.