• jack

    čau jenom by mne zajímalo jaklé máte zkušenostis tímhle řetězem ohledně výdrže.zatím jezdím connex 908,ale cena 700kč mi připadá vysoká.

    0 0
    • panaczek  

      …pouzij vyhledavani…

      0 0
    • Thomas  

      Vozíval jsem Shimano ,Cz, Sachs a ted SRAM. Musím říci že další věc od SRAMa ,kterou musím pochválit.

      0 0
    • JJ  

      Vozil sem HG 53 a ted uz jenom PC59. Po tom, co se mi dva kousky shimana po sobe kazdou chvili roznytovaly, tak sem presel na SRAM a ten sem „nepretrnul“ nikdy. I kdyby vydrzel o tretinu min, tak ho vozit budu. Ted mam na novem asi 550 km a spojka zapadla o zoubek na jety kazete. Spojka je fajn:)

      0 0
      • TinkTink  

        Spojka zapadla o zoubek na jety kazete? Co to?

        0 0
        • JJ  

          :) Na co sem zas myslel…

          1. ne spojka, ale merka 2) Ze byl retez novej, ale na jety kazete
          0 0
          • pali  

            Jazdím pc 59 už dlhšiu dobu vydržia mi tak do 2900 aspon tak to je doteraz som spokojný.

            0 0
            • dave lister  

              tak moje zkusenost tak dobra neni, pac mne ted vydrzel cca 1100 km a na merce je na predposlednim zubu… a predtim zhruba taky tak… tak nevim, ale asi zkusim neco noveho…

              0 0
              • Pavlos  

                asi jezdis moc silove:)

                0 0
              • Beeda  

                No to je uplne normalni, ja menim retezy tak po 1000–1200km (na predposlenim zubu merky) bezne at je to HG53 nebo PC59, to ho i cca 8× za tu dobu cistim a jezdim dost i frekvencne 90–110o/s. B.

                0 0
            • Cryzyy  

              na biku 2900 km ??? to na tom jezdíš jenom doma v chodbě ?

              0 0
              • pali  

                jazdím pomerne lahké prevody to je fakt

                0 0
              • Paja  

                Ja jezdim taky PC59 na biku – vsechno od silnice az po blativy teren (pravda objemove silnice prevlada a blato podle pocasi, nevyhledavam ho), prumerne mi vydrzel 3500–4000km, ted stridam 3ks PC59, nejvic opotrebovany ma po 3500km cca 132,6mm. Jezdim frekvencne, cistim jen hadrem, pomerne casto mazu (ale spis proto, ze mam rad cisty, tichy retez nez kvuli jeho setreni). Po chodbe jedu jen v praci, kdyz vyrazim smer domu;)))

                0 0
                • Paja  

                  oprava po 3500km ma 132,7mm, takze skonci pravdepodobne kolem tech 4000km.

                  0 0
                  • Aiax  

                    A sakra, ty teren + blato a 4000km a ja silnice+lehky teren. Vpredu jezdim temer porad prostredni pilu a vysledek je ubohych 1200km! Kde asi delam chybu?

                    0 0
                    • Paja  

                      To nevim, ale ja psal od silnice (ktera objemove prevlada-odhadem 60–70% km) az po teren (a blato kdyz se mu neda vyhnout, radsi mam sucho a teplo).

                      0 0
      • RomanP  

        Já mám na řetězu asi 550km a měrka taktéž zapadla o zoubek. Kdy je čas na výměnu? když se měrka drží na posledním zoubku? Nebo až propadne

        0 0
    • vtt  

      jezdim jenom 59ku, cca 2000km na biku pak menim 3 zub, 58ku na silnicce, tam mam furt prvni, tolik silnicku neprohanim

      0 0
    • Aiax  

      Doted jsem je vozil (brzo postoupim zpet na 3×8) a vydrzely mi v prumeru tak 1200 km. Takze za ty penize (ted i 330 treba na bikestoru) to celkem jde.

      0 0
    • Kolík  

      Používám jen Sram PC 59. Vydrží mi okolo 2200– 2600 km. I když jednou jsem musel měnit po 1600 km. Spojka je na mytí bomba.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.