• fousac

    mam zvedavou… :)) koho tady z fora znate osobne???

    ja znam: enjoy, mcblacky, otaku, jecnak, beeda, selmira, midlander, rich, gramets, blue, luka, savah, rich, lempl, cabbage, ddd, olto, marosh..

    jestli sem nekoho nechtene vynechal, tak se pripomente.. :)

    0 0
    • gucan  

      ja znam:

      jestli sem nekoho nechtene vynechal, tak se pripomente.. :)

      0 0
    • enjoy  

      ja znam enjoye(trochu:-)).no a krome beedy a olta ty co ty:-). ze ja ti sem vubec pisu:-)

      0 0
    • Roman  

      Hele a nebylo by kratší, kdybys vyjmenoval ty, co neznáš :-)))

      0 0
    • Beeda  

      BTW: A kdo zna Admina??? Jezdi vubec na kole?:-) B.

      0 0
    • Žanek  

      nikoho :o(

      0 0
    • Mamutt  

      Vy mě ještě naznáte. Ale až mě poznáte..!!! ;)

      0 0
    • Radek Broz  

      Padlistu, Sirennu, Manase, Wintela, Cozeho, Petra Heinika (nektery z nich sem pisou malo, ale presto tu jsou;-)

      0 0
      • Radek Broz  

        …ted uz mnohem vic;-)

        0 0
      • Radek Broz  

        Padlistu Sirennu Manase Wintela Cozeho Petra Heinika Frantu Keliho Cabbage Lempla ravo fousac Luka SavaH McBlacky Beeda jogador

        Doufam, ze jsem tentokrat nikoho nezaponel.

        0 0
        • lempl  

          si snad delas srandu? tak a rychle at je to podle abecedy!! tak znam:tebe, sebe a jeho, ji, tamhle toho, tamhle to, tu vedle tamty…:)

          0 0
        • Jogador  

          Pěkný:) Ale nevim, proč jsi od Rava přestal skloňovat:) A proč jsem na poslednim místě?:)

          0 0
          • Radek Broz  

            Ja ti to sklonovani vysvetlim: Ty prvni uz jsem tu psal driv a byly sklonovany… ten zbytek hsem vzal pres schranku od Padlistya pripadne doplnil, jelikoz zname diky bowlingu stejny lidi. No a moje prirozena lenost mi nedovolila dat obe skupiny do stejnyho tvaru;-) Vzdycky nekdo musi byt posledni, z toho si nic nedelej – vic trenuj a mozna nekoho predjedes;-)

            0 0
        • Thidney  

          zapomenul....­.....hmm asi půjdu projet ještě jednou negativy, třeba najdu něco, na co nezapomeneš :-)) btw jsem se pokusil utřídit koho odkud znám. Výsledek? Drtivou většinu z hospody, pár jedinců ze švihů, což určitě nedokazuje jak často se vyskytuju na kole ;-) vyjmenovávat to nebudu vpodstatě pražská dezorientovaná turistickochrtí sekce okořeněná krasojezdci z bowlingu.

          0 0
    • Jenda  

      ja snad jenom JJ a Bodo

      0 0
    • Pavlos  

      nikoho:)

      0 0
    • Karaya  

      Na Drasalovi se se mnou dal do reci nejaky svizne jedouci biker a vyklubal se z neho Pekacek, jinak znam jeste Vltyho a Prochpetra.

      0 0
      • Gatier  

        Ja neviem, raz tu pisal nejaky Hrazdira… Ale inac nastastie nikoho :-)

        0 0
      • Pekáček  

        Fakt? Ale ve sjezdech sem proti tobě byl pěknej šnek! Dobrý bylo, že my dva, takový bidlouni, jsme v těch strmejch stojkách vyjeli skoro nejvejš. Ještě na jedný občerstvovačce jsem potkal Tink Tinka, teda sme se poznali podle kol, jak jinak, že jó?

        0 0
        • Pekáček  

          Abych nezapoměl: Šelmíru, Bona, Borise…

          0 0
          • gersa  

            Vedle jak ta jedle, chtel jsi rict Selmiru, Gersu a Borise

            0 0
            • Pekáček  

              Máš používat na všechno stejnou přezdívku jako já, jsem Pekáček už asi skoro čtvrtstoletí! Geršo. :o)

              0 0
            • Unca  

              Zdar Radime, jsi to ty? No tak já jsem tady ted objevil Gersu. Toho jedinýho asi znám.

              0 0
    • goofy  

      Taky nikoho neznam… Nejspish…

      0 0
    • Jogador  

      Já znám lempla, jeho rukopis poznám všude:) Jinak jště pár lidí co tu píšou pořád, nejvíc asi Enjoye který mi radil se Skarebem, ale nikoho od vidění. Od vidění znám jednoho ale nevim jaký má nick, a pak ještě Karla Gotta, toho sem potkal před rokem v Průhonicích:)

      0 0
      • enjoy  

        no pockej,tak jaktoze se jeste nezname osobne?:-)

        0 0
        • Jogador  

          No jestli jezdíš Pražskou 50, Sázavskou 50 apár dalších, tak jsme se možná viděli:) Jinak mi jsi něčím povědomí. No jestli bude nějaká cesta s fousáčem Lemplem a spol, tak bych se možná taky přidal, ale až v srpnu. Teď jedu na kole trans severní hranice, z Františkovejch lázní na sever až někam do Orlických podél hranic, tak až se vrátím:)

          0 0
    • sun7dots  

      Já znam rejowa, romíka a jenču. To je tak všechno. Někoho jsem zapoměl?:)

      0 0
      • mel  

        jo,me ;-)

        0 0
      • termit  

        me taky ty vocase…sem si nemyslel ze na me zapomenes…:( uz s tebou nikam nejedu :)

        0 0
      • MrAndrew  

        No a na me taky zapomenul, jen pockej, uz s tebou nikam nejedu a ty pady s tema novejma naslapama si necham jen pro sebe! :-)

        0 0
        • sun7dots  

          Kuwa to jsem nejak neporesil:))) Vsem pardon, ale to urcite neni tim ze bych na Vas zapomnel, to jsem jenom nevedel ze nooo eeee no proste dame v sobotu bajka?))

          0 0
          • termit  

            no to kazdopadne :) konecne musim odstartovat do sezony :-p

            0 0
    • Luka  

      vshechny co pishesh jen s rozdilem: +Fousac, Otaku

      • lempl, cabbage, olto, marosh, midlander, gramets, selmira…

      A znam jen jednoho Riche, ty dva? :))

      0 0
      • fousac  

        maroshe znas… byl s nama v sobotu, takovy to mladatko… :))

        riche uz sem videl dvakrat… :)

        0 0
        • Marosh  

          Tak mladatko, jo? :) Kazdymu neni padesat ;) Jinak jsem tam fakt byl…

          0 0
          • fousac  

            dybych si tak pamtoval, co mas za bike, identifikoval bych te podle nej… jenze my starsi holt trpime sklerozou… :(

            0 0
            • Marosh  

              RM Custom Freeride Series 8.0 :) Ale co je mi to platny, kdyz me ve sjezdu predjede deda s crossem od Meridy. :)))

              0 0
              • Luka  

                Jasne… dojidac polivky!!! Ja si za boha na jednoho clovicka nemohla zpomenout :))) Promin, tak znam i Maroshe :D

                0 0
      • Luka  

        zkousela jsem napsat kolik lidi znam osobne a kolik skoroosobne, a kdyz mi vysla skoro polovina useru, tak jsem to vzdala :D

        0 0
      • ddd - andy  

        Me znas jo?

        0 0
        • Luka  

          jo … parkrat ses ocitl v bande se kterou se jelo.. je to uz asi dva roky, tehdaaaa se myslim jelo do prokopaku a tam si pichnul :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Já ani nevim koho znám… on se třeba z někoho vyklube někdo koho vlastně znám a nevim to… :o)

      0 0
      • fousac  

        tak pan se k nam nezna??? dobre, to si budu pamatovat… :)))

        P.S. pripojis se zase nekdy???

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ale to nééé… :o) já bych vyjmenoval víc lidí, ale tuším že ve skutečnosti by to nebyli všichni… bych musel brát nick po nicku a přemejšlet esli ho znám nebo ne… zvláš? lidi z ltm a ústí, určitě sem se s někerejma viděl na závodech, ale jak mam vědět že sou to voni… :o)) Monumentálně mám kolo v lovosicích, o víkendu naň hodlám hodit vlaštovky o šíři 640 mm a novej zadní pláš?, už na mě doma čekaj, ale eště nevim esli kolo hned přivezu do prahy nebo až pozdějc… jako někdy určitě jo, zatím ale nejsem schopnej říct kdy…

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Jestli si na vsechny vzpomenu :(

      Sirenna, Manas, Radek Broz, Tomcat, Mox, Petr Heinik, blue, ddd, Franta, TinkTink, coze?, Johy…

      Urcite jsem na nekoho zapomel. Nekoho znam jen od videni a jine zas jen po mailu, chatu nebo telefonu. A o nekom nevim, ze je tu zalogovanej a jak.

      0 0
      • rider  

        Já jsem vedle tebe stál v sobotu u fuckkérující sirény :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Vzdyt to rikam :)))

          tagze: …, rider,… :)

          0 0
          • rider  

            Ja :o)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            a hybňoš :)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Znova jsem vytáhl tenhle thread na svetlo bozi a pridavam do sveho seznamu tyto nicky: Cabbage,Lempl,ra­vo,Pavlos,Nico,fou­sac,Luka,SavaH, McBlacky,Beeda,jo­gador,hanz a jeste asi vsechny co byli na srazu v Brne, ale vyjmenovat je asi nedokazu :)

              0 0
            • hýbňoš  

              no proto

              0 0
              • Manas  

                Vidis, tebe znam taky. A taky Blackyho,Gung-Ho,Simcu,Jecna­ka,Beedu,Gooo­da,Honzase,Ky­blce :-),Luku,Habiba z dalky,to samy Medunku a Lempla, Black.horse, no a zbytek promine, jejich jmena jsem na pokracovani s Fousacem,McB,Sim­cou a Beedou zapomnel :-)

                0 0
      • Radek Broz  

        Jo na Frantu jsem zapomnel! (Sorry ;-) a Johy jsem tu uz dlouuuuhooooo nevidel.

        0 0
      • lempl  

        ........kua tak to snad ne tys na me zapomnel???????? tak t.o se nazapomina:)

        0 0
    • Lance  

      nikoho, snad se to zmeni aspon na jare, a vyjedem Opava a okoli

      0 0
      • kovar  

        Rok 2005 bude ve znamení B-F srazů.

        0 0
        • Manas  

          Zalozime team a vyzobene co se da.Budeme konkurovat Ceske Sporitelne. :-)))

          0 0
          • Manas  

            oprava : vyzobeme a nemyslim tim doping .. snad jedine ten co provozuje Fousac :-)

            0 0
    • fousac  

      ok.. az se zase budu nekdy nudit, tak prolezu celej USER-list a dam dohromady aktualni stav… :)

      0 0
      • fousac  

        taxem prave precet 2579 nicku, kupodivu nezesilel, a vysledek je zhruba tak nejak… bez zaruky…

        Beeda, blue, cabbage, Daf, Darkson, ddd-Andy, default, Eila, enjoy, ferda, filipes, Focus, GrametS, Gung-Ho, Habib, hanz, jecnak, jenca, Jogador, jonas, K2, KATZEN, kpitti, krbec, Lempl, Luka, Luky, M1R3K, Mamut, Manas, Marosh, Martin, McBlacky, midlander, Mooky, o.ndra, Olto, Otaku, Pá-dlista, Radek Broz, Rampage, rhuman, rich, SavaH, Selmira, Sirenna, Smoke, Thidney, TinkTink, Ví?a, wroum…

        0 0
    • Lada1  

      ja znam toho, kdo zna mne

      0 0
    • Manas  

      hms, mam trochu skluz: Fousac, Vita, ddd – andy, Radek Broz, Pa-dlista, Sirenna, Franta, Mox a par dalsich co jsem urcite nekde na biku potkal ale nepoznal :-)

      0 0
    • vlk  

      tak já znám Darjana ,Metronoma, Bisona, Mosquita, z Brna Tinka, Přitelboy a ostatní tak od vidění co tam byli.

      0 0
    • black.horse  

      Hehe znám Eilu a Ferdu a to mi docela stačí:-D ale třeba znám víc lidí a ani o tom nevím…

      0 0
    • ddd - andy  

      Par lidi odsud znam, ale ta pamet.. :-) Obcas potkam na treninku nekoho, kdo se se mnou zacne bavit jako dobrej kamos a ja po celou dobu rozhovoru premejslim kdo to je.. Nejlepsi chvilka pak prichazi, kdyz se me zepta: A jaxi vlastne tenkrat zajel ten zavod…? :-))

      0 0
      • McBlacky  

        to je lehký ne, vždycky odpovíš že na bednu :-)

        0 0
      • blue  

        a nebo obcas potka nekdo tebe, ale nez staci zakricet, tak projizdis magistralu na pavlaku na cervenou :-)))))

        0 0
        • ddd - andy  

          Vazne?!? Ale to snad ani nemuze bejt pravda.. na cvervenou.. :-)))

          0 0
          • blue  

            no jo, a jeste navic v odpoledni spicce :-) no je pravda, ze skoro tam skakala uz zluta se zelenou, ale i tak :-)))

            0 0
            • ddd - andy  

              No ja obcas (na kole) jezdim podle tramvajovejch semaforu – bliknou driv nez pro auta – a navic kdyz mas tramvaj za zadkem.. :-)

              0 0
    • Matts.  

      Ja poznám Sunbiker, ale ten už málo píše, skor vobec. Jazdím akurát na Moravu raz do roka, na Beskydtour – silnice.

      0 0
    • ravo  

      Blaničku a Admina, pak tu špatně identifikovatelnou skupinku z Vela, PietroUL, Wrouma, Sirenku a Pádlistu, Kibice-kebidže-Cabbage, ale nejvíc mne potěšilo, že jsem poznal LEPLA:-)

      0 0
      • kovar  

        na nemocidentifi­kovatlné skupince z Vela jsem možná identifikoval i Wrouma

        0 0
      • PietroUL  

        Na tebe si nevzpomínám!? Vaše skupina snad byla tříčlenná!? Radek z BF, air a kovar!? Lempla bych chtěl taky poznat, poslední kultovní postava kterou jsem neviděl, nedáme švih? :)

        0 0
        • ravo  

          No vidíš, a já jsem se tě ptal, jestli to jsi ty s tou zlomenou nohou:-)

          0 0
          • PietroUL  

            Myslel jsem, že na nohu se mě ptal air. Tebe ani podle fotky nepoznávám :) Jak můžu bejt takhle mimo, když nekouřim, nepiju a je mi teprve 24? :)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja jsem si zacal sklerozu uvedomovat ve skolce. To si nemusis nijak pestovat. S tim se proste narodis. To je jako talent :)

              0 0
            • Radek Broz  

              Tady jde videt, ze alkohol ma pozitivi ucinky;-) Ne vazne – to by to pak me nepostihlo – ja co si nenapisu, tak bezpecne zapomenu.

              0 0
            • Air  

              ja nic ja muzikant :-)

              0 0
    • McBlacky  

      tak to sem nebudu psát, bylo by to na dlouho. Obecně všechny co jsem potkal na terrorech, drtičovi, srazech IaII, na bowlingu a pak nějaký co jenom jezděj a nechoděj chlastat -pánové Enjoy, Rich a jiní- Znám jich jen o malinko mín než Fousáč :-) U Pigiho je to dobrý, ale minule jsme to tam zatáhli ve 2 a doma jsem byl ve 4..takže nic moc

      0 0
    • ferda  

      me jeste znas …ale jen tak okrajove :)

      0 0
    • davidak  

      leider niemanden možná někoho z lbc, ale vubec o tom nevim

      0 0
    • PietroUL  

      1. jeli jsme: alenzo, midlander, scret, twisp, RUMcajs 2. viděli jsme se: air, kovar, radek z BF, Pá-dlista, Sirenna, wroum 3. viděl jsem je na bedně: ddd-andy, Daf

      0 0
      • PietroUL  

        Teď jsem si vzpomněl na další 2, ale už je sem radši nenapíšu, protože by se mi hned po odeslání vybavil ještě někdo. Takže: „… a další“ :) A stejně je diskuze na tohle téma užitečná asi jako „je taky někdo z ČVUT“. Už radši končim, vždycky do nějakýho threadu odpovim a pak ho hned pomluvim :)

        0 0
    •  

      mno : Fousac, ddd andy, Manas, Wroum, McBlacky, Otaku, jecnak, a jeste asi nekoho, na koho sem zapomnel tomu se moc omlouvam

      0 0
    • Meesha  

      Rampage, Jecnak, McBlacky, DDD – Andy, Lempl, Beeda, Killerman, Darkson, a pak nejky lidi ciste od videni…

      0 0
    • cabbage  

      a jarina tu nezna nikdo? toho bych docela uvital na nejakym srazu b-f :-))

      0 0
    • blue.sun  

      Jen Eilu… Třeba časem poznám víc lidí.

      0 0
    • ota  

      nevzpomněl :-)

      0 0
    • Eila  

      blue.suna, jimmyho63, black.horse, jogadora, avah, fousace, lempla, McBlackyho, Dafa s brachou, darkssona, mamuta a spoustu lidi jsem zapomela:) tim jsem si jista:)

      0 0
    • vlk  

      a mě nikdo neznáte, teda to se divím.

      0 0
    • rhuman  

      takze fousace, sethio, ferdu a je jenom otazkou casu kdy se potkam s pekackem ;) jinak na starym bikeforu: joy, salis, priserka

      0 0
    • dekel  

      a kto pozna mna???

      0 0
    • Hanes  

      No já no..teda.. asi nikoho

      0 0
    • CZiko  

      sebe:)

      0 0
    • jihra  

      Nikoho.

      0 0
    • Lister  

      Bohužel nikoho. Tak nějak už se mezi lidma tady začínám orientovat, snažím si pamatovat co mi kdo kde poradil. Občas zkouknu kola abych mohl třeba někoho venku poznat podle bajku. Moje lokalita – Jeseníky, tak kdyby bal někdo odsud a kolo nebral moc závodně tak parták na vyjíždky by se hodil.

      0 0
      • rock  

        Škoda, že jsem na BF začal chodit až v září. Byl jsem na konci srpna v Jeseníkách na dovolené a průvodce / společník alespoň na jeden den by se hodil :-) …

        0 0
        • Jogador  

          Si taky myslim, že to je škoda, celejch tvých 29,5 let bylo promarněno,dokud si nepoznal bike-forum, až od září jsi začal pořádně žít:)

          0 0
    • MARIN  

      nikoho ?

      0 0
    • madcat  

      nikoho :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Nezanedbatelnou cast B-F :)

      0 0
      • Twisp  

        Mel sem tu cest se svest s PietroUL, Rumcajs, scret.

        Myslim ze sem videl(na sportlife) : air,kovar,ravo,si­rena,padlista (mimochodem malej, nevyraznej clovicek ;) TinkTinka – ja ho videl a radsi sem se nehlasil :) jo a jeste worma nebo wrouma ted nevim :)

        0 0
    • Medi  

      Jen Žabku.

      0 0
    • Radek Broz  

      Kdo to zase vytahl?;-)

      0 0
    • wlk  

      Osobně jsem se potkal jenom s Bobem, který se mnou montoval kliky na biku a pak s ještě jedním pohodovým čověkem od kterýho sem bral vidlu, ale nějak jsem zapomněj nick…Ale doufám,že až bude teplo tak se s někým z Brna projedu anebo že bude nějaká kalba :o)

      0 0
    • chupas  

      =) kdybych mel aspon trochu lepsi pamet tak si na plno jmen vzpomenu. bo jsem se uz s hrsti lidicek videl in natura.

      0 0
      • chupas  

        tak koukam ze bych mel ..

        1. nejdriv zkontrolovat datum threadu
        2. cely ho dukladne procist
        3. a pripadne neco smyslulnyho napsat

          .. coz se zase nestalo. ach jo.

        0 0
    • jakub  

      tedkom uplne mimo, jsem prisel na uplne silenej napad… nechteli by jste si udelat seison negde na par dni neco jako je Velo Camp??? treba v Adru, ubytovani v chatkach, to bych mozna osefoval a mohli bychom poradne zabajkovat negdy v lete…

      0 0
      • Páník  

        to vubec neni blbej napad…akorad v lete maj vsichni uz neco naplanovanyho…mozna by se siknul spis nejakej prodlouzenej vikend – zkus zalozit novej thread,at je to vic na ocich

        0 0
        • Jogador  

          Já jsem pro, ale nesmí to být v průběhu zkouškového, přeci jen je nás tu dost VŠ…

          0 0
          • cabbage  

            naopak, ve zkouskovym je to idealni, spis bych se vyhnul semestru- tam je to s casem horsi…

            0 0
        • kankrlicek  

          Co třeba 1. nebo 8. května?

          0 0
          • Radek Broz  

            1. kvetna bych spis prazakum doporucil jit se na Hurku mrknout na fourcross – bude tam Lopes, Gracia, Carter, Prokop… Bude to obrovska akce, jaka tady k videni jeste nebyla. A ten vikend pred Seat 4X Masters bych vsem doporucil spis Norco Hammertrail Camp;-)

            0 0
          • Páník  

            taky bych to tak videl…kdyby do toho nesel Jakub,tak ja bych mohl taky neco splasit…ale bylo by to kousek od Prahy…Posazavi.Jde o to jestli by byl zajem – mohla by s toho byt celkem dobra pravidelna akce

            0 0
    • Biker jak Pes  

      Jenom Schumiho a Topačku, jinak nic víc … :((

      0 0
      • Andrea  

        A co ja? :-)))

        0 0
        • Biker jak Pes  

          No jo, teď už jo. :) Jedeš letos na VeloCamp ?

          0 0
          • Andrea  

            Jasne ze jedu. Uz je termin, bude to o mesic pozdeji nez loni. Jedes taky?

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Kde jsi našla termín. Nikde jsem ho nenašel :(( Vím, že Matějka říkal, že to bude posunuté o týden později. Ten měsíc mi to teda pěkně pokazil. Doufám, že pojedu. Nevíš, jestli pojede i někdo, kdo byl minule ? ;))

              0 0
              • Andrea  

                Termin nikde verejne neni, mluvila jsem s Matejkou. Je to presne v terminu od 29.7. Jeste jsem s nikym z minulych ucastniku nemluvila, jestli mas kontakty, posli jim to. Ja to napisu Tomasovi a Petre.

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Tak to díky moc za info. Kontakty na další bohužel nemám, kdysi jsem se měl v mailu, ale během té doby proběhla očista, tak už nejsou… ;)) Snad mi to vyjde a pojedu. Už teď se nemůžu dočkat… ;))

                  0 0
    • mawerick  

      bajkera, charvoshe, fousace, JMT, cabbage a to je asi vsechno :)

      0 0
    • pegal  

      no tak ja neznam nikoho ..

      0 0
      • McBlacky  

        velká ostuda :) čas to napravit…

        0 0
        • pegal  

          chtelo by to .. jenze neni jak ..

          0 0
          • McBlacky  

            na závodech :)

            0 0
            • pegal  

              :)

              .. jo pockej .. mozna kecam .. tebe jsem mozna videl .. :) .. nejel jsi nahodou VZP ČR Brdy? a nemel jsi hned po startu „mensi“ kolizi? nekdo to tu psal .. mozna ty ..

              .. jenze to je jenom videl .. neznam .. takze jsem nekecal ..

              0 0
              • McBlacky  

                mensi jo, jsem se docela rozsekal :) nejakej mamlas me sundal zezadu :( ale dobre to dopadlo pro me :)

                0 0
    • cabbage  

      exumace..

      p.s. ten thread jsem ještě nenašel:-/

      0 0
    • alveta  

      pan Blade:-), pegas,halam,gran­debelde,martu­la ,splinter,…jeste nejaky od videni,ale neznam jejich nicky..No a me nezna moc lidi:-) bojim se jezdit s chrtama:-)

      0 0
    • Manas  

      Hms, tak ted uz to asi vyjmenovat nepujde … uz je toho moc :-)

      0 0
      • fousac  

        no to je fakt… ja kdysi prohlizel jenom asi 5000 nicku v userlistu, aby to tak nejak zkompletoval… ted uz bys to mel tezsi… uz je tam lidi mnohem vic… ;)

        p.s. ale je to dobry na spani…

        p.p.s. taky uz bych asi nedal dohromady, koho uz sem videl…

        0 0
        • fousac  

          oprava opravy na opravu…

          tak tenkrat to bylo jenom cca 2500 nicku v userlistu…

          0 0
        • Manas  

          No, az vecer budu v posteli tak to mozna zkusim :-)

          0 0
    • Andrea  

      Nedavno se ke me na bezkach hlasil Beeda, ale ja ho nepoznala :-)

      0 0
    • Mažar  

      Osobně pouze DragON a Storyteller

      0 0
    • Dan  

      Kolomba, a to je asi fšecko!

      0 0
    • Luma  

      Nikoho…zatím

      0 0
    • yoggi  

      poznam: Mischa, (Saška, enrico)- idealni manzelia :)

      0 0
    • Sabbath  

      Osobně znám pouze jednoho člena, ale o to významného – samotného bájného mistra Lance:)

      0 0
      • Stancek  

        Sakris to Ti mam co zavidet… osobne poznat velkeho mistra… zkus ho nejak podnitit k dalsi vytvarne cinnosti, kultura tu posledni dobou dost schazi, sice tu bylo par pokusu, ale vesmes sami neumeli plagiatori…

        0 0
    • McBlacky  

      no řekl bych že už přes stovku to bude :)

      0 0
    • Meesha  

      no, velkej upgrade – uz se to bude spatne pocitat :-)

      0 0
    • Manas  

      Tak sem si dal tu praci. Ale beztak sem na nekoho urcite zapomnel :-) Bajkr,Beeda,Blac­k.Horse,Blue,Bul­da,Cabbage,Car­los1,Chlupaci,Chuc­k,D.V.,Daf, Darkson,ddd-Andy,Elwing,En­joy,Fousac,Fran­ta,Frb,Frof,Go­ofy,Goood,Gung-Ho,Habib,Hanz,Hnoj,Hon­zas,Hybnos,Jan­cA,Jecnak,Jir­kaD,JMT,Jogador,Jo­hy,Jonti,JZby­tovsky,Karaya,Ke­li, ,Klerik,Kuryr na bajku,Lempl,Lu­ka,Martula,Ma­werick,McBlac­ky,Medunka,Me­esha,Midlander, Mox,Nico,nOra,Pa­dlista,Pesleze­dirou,Petebike,Pe­tr Heinik,Phoebe,Pi­trs,Pos3k,Radek Broz,Rajtys, SavaH,Selmira,Si­renna,Snail,Splin­ter,Stara Blazkova,Terak,Thap­sus,Thidney,TNT,To­maschko,Tomcat,u6e, Wintel,Wroum,Zac,Zvo­lous.

      0 0
    • wendak  

      já taky neznám nikoho, asi tu je dost málo lidí ze Sokolova a okolí

      0 0
      • Ice-goofy  

        Sak neboj pozname se ;) Jsem ze Sokolova ;)

        0 0
        • wendak  

          To už máme domluvený ten vejlet do Krušnejch hor :)), když se někdo ze Sokolova přidá, bude to super

          0 0
          • Ice-goofy  

            Presne domluvene mame kolo uz snad tez bude tak uz jen pak domluvit se …

            0 0
          • Radek Broz  

            Kdy? Kam?

            0 0
            • Ice-goofy  

              Kdy to presne nevime a kam je v rezii wendaka.. ale nejakej povedenej vylet to urcite bude…

              0 0
            • wendak  

              Jezdim nejradši mezi Nejdkem a Kraslicema, takže někam tam, když koukám na tvoje kola, tak spíš hodně drsně dolů a mohl bys nás ještě něco naučit, jezdim tam od dubna do září :))

              0 0
    • Kovak  

      Nikoho :-)

      0 0
    • ktm.bike  

      Já zas: Ryhlej turista, rimka, skipXC. :-)) Ale skipaXC vlastně jen z chatu a mailů. A to z www.bikebase.cz

      0 0
    • faster  

      Roman bike jenom zatim toho…

      0 0
    • Tesak  

      Asi nikoho, jo vlstně -midlander,toho chlapa zná snad každej;-)

      0 0
    • sousedovicmalymirek  

      hawrda, TorpEdo

      0 0
    • klerik  

      Jo, par clovicku se najde…

      mcblacky, jecnak, selmira, bajkr, lempl, medunka, manas, elwing, fousac, darkson, gung-ho, peslezedirou, phoebe…

      …jestli jsem na nekoho zapomel (ze sem zapomel), tak se predem moc omlouvam…:)

      0 0
    • wroum  

      kdyz budu pocitat i lidi, ktery sem pouze videl kratce na vlastni oci a aspon kratce s nima pokomunikoval: Alesh, Stingray, Padlista, Sirenna, Tomcat, Manas, Fousac, Andy, Bukew, žofka, enjoy, Darkson, Otaku, SK, micro

      lidi co sem videl (vetsinou vickrat) ale bez komunikace: petebike, kuryr na bejku, mcBlacky a pak spoustu dalsich neidentifikovanych bikeru u pigiho (vim ze byli z B-F)

      lidi co bych chtel nekdy videt, ale dosud se nezdarilo: Lance :-)

      urcite sem nekoho zapomel, ale to je fuk.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Já už znám osobně taky pár milých týpků odsud a oni si mě teď budou pamatovat asi taky, bo jsem jim předvedl live skok málem za Cháronem, nebo jak se ten převozník jmenoval.

        0 0
        • Polka  

          Skoda, ze sem to nevidel :-)

          0 0
        • mastihuba  

          nač je ve fotkách sekce pády? :) na ty odřený kolena se nedá koukat chtělo by to něco akčního :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Vypadalo to asi hůře, než to dopadlo. Příště musíte být ve střehu až pojedu … a točit a točit )

            0 0
    • Smazaný účet  

      nikoho a predem podotykam: BOHUZEL

      0 0
    • Smazaný účet  

      nikoho a predem podotykam: BOHUZEL

      0 0
    • ddd - andy  

      Ja rozhodne neznam Radka Broze, Manase, Meeshu… a uz vubec neznam Pa-dlistu..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.