• jimmy63

Ahoj lidi,vlastnim tuhle vidli a asi třech měsících ježdění sem zjistil,že mi na pravej noze zespoda na regulaci odskoku mi vytejká olej:(Dá se s tim ta vidle alespoň nouzově používat,aniž by se ničila??Dá se to zpravit doma v dílně??Už se tu o tom něco psalo,ale já to nenašel,tak budu moc rád za veškerou pomoc!!Dík!!

• náčelník  

Tak ji rozeber – stáhni vnější nohy, skontroluj těsnění, dej tam nový olej a zase to slož. Manuál najdeš na www.progresscycle.cz. Pokud ti bude cokoli nejasného tak se zeptej. Jestli tam je i manuál na model 2003, tak si ho prohlídni taky – má více obrázků.

• panaczek  

delal mi to na novym biku axel (olej prosakoval kolem packy regulace) – pri garancce to odvezli do progresu a jeste ten den vecer jsem na kole odjel. jestli mas vidli v zaruce, nehrabal bych do ni…

• k9  

mě to dělalo taky stačilo sundat ten modrý „gombík“ normálně pomocí imbus klíče a potom dotáhnout ten imbus (co se skrývá pod tímto regulačním kolečkem) proti směru hodinových ručiček jemně!!!! od té doby nic neteče :-)

• hanz  

Majzla na ten olej co tam budeš lít, patří tam 16cm3 a né 6 jak udává cz manuál. V komersce maj pěknej bordel v překladu.

Zjištěno náhodou při stahování servisního manuálu z domovskejch stránek manitou. Doporučoval bych si ho stáhnout (http://www.answerproducts.com)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.