• Jogador

    Nevim jestli je chyba u mého stroje, na drátě, nebo je přeplněné forum, ale nejde mi v něm moc běhat, příspěvky musím vkládat tak dvakrát, a něco mi nejde vůbec otevřít, až třeba po 5 minutách se to laskavě otevře, přitom, když otevřu seznam, nebo email, nebo cokoliv jiného, běháto hezky rychle. Mám ISDN. Je to jen můj problem, nebo to se děje víc lidem?

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      mam pevný připojení a neděje se mit to

      0 0
    • chorvat  

      me to dela to samy, pomuze vypnout okno exploreru a zase zapnout a pak to zas chcvilu jede normalne.

      a to mam internet pres kabelovku, dela to tak posledni 1–2 tydny… chce to napsat adminovi

      0 0
      • Jogador  

        Jo, ale běhá to tak maximálně 5 až 1 minut, a taky mi to dělá jen takhle max 2 dny. Jsem rád že mám spřízněnou duši:))

        0 0
        • admin  

          hmm nevim nic podobnzho nepozoruji server vytizenej taky moc neni, budu potom patrat. diky za info

          0 0
          • chorvat  

            nevim co si s tim udelal, ale po tydnu kdy behem 2–3 minut prestaval server reagovat jede znova paradne. Dik jestli je zaco.

            …abych to nezakriknul…

            0 0
            • admin  

              jediny, co sem udelal je, ze sem vyradil flash banner na bike festival. mozna byl problem v tom flashi, obcas se me nezobrazoval, ale jinak vse bezelo OK

              0 0
              • hanz  

                Taky už mi to běhá v pohodě

                0 0
              • chorvat  

                mno ja mam Kerio, tak sem zadny flash ani nezaregistroval.

                (ale ve firewallu to nebylo bo sem to zkousel aj bez neho)

                No hlavne ze to jede :-)))

                0 0
    • mm  

      vcera vnoci mi to taky vubec nebehalo a dnes, kdyz sem kliknul na tento prispevek, me to vyhodilo na uvodni stranu, kde vyplnuju login+heslo

      0 0
    • Krys  

      To bolo hrozné ráno. BF nešlapalo.

      0 0
    • Smazaný účet  

      vymaž si cache (tempy) u internetovýho prohlížeče a cookies… a odinstaluj ty viry jako Google Toolbar, ICQ a podobný sra.ky…

      0 0
      • Manas  

        Ehm, zkontroluj tohle :-) Jogador (02.07.2004 21:01:27) 194.108.128.xxx

        0 0
      • Krys  

        Vedel som, že sa niekto chytí. ;) Ale nevadí, ten tvoj návod je nadčasový. A fakt mi ráno nešlo BF. Všetko išlo, len BF nie.

        0 0
    • nooski  

      Jak může někdo dát název Neběhá BF? BF běhat nemůže, BF může maximálně nejet:)

      0 0
      • hribik A1  

        pokial budes s notebookom na ktorom bude zrovna v prehliadaci zapnute bf behat po miestnosti, preco by nemohlo?

        0 0
        • nooski  

          No to běhám já s notebookem, ale BF na tom notebooku buď jede nebo nejede, rozhodně neběhá:)

          0 0
          • hribik A1  

            tak potom ho naloz do auta. v pripade, ze ty behas a bf „jede“, budiz, ale potom ked bude platit ze auto „jede“ tak co ostane bfku ked tato cinnost je uz obsadena? jedine behat!

            0 0
            • nooski  

              No příklad: Pokud budu mít fiktivní obří kamión, který pojede po dálnici a uvnitř něj pojede osobní auto, tak jak kamion, tak osobák jedou. Takže pokud auto, ve kterém sedím a mám notebook, pojede, tak nevidím důvod, proč by i BF-ko nemohlo jet. Prostě běh je pro BF stejně nepřirozená činnost jako pro mě zpěv:)

              0 0
              • hribik A1  

                tak ked je to pren neprirodzena cinnost, tak mi vysvetli, preco to tolki od neho chcu? :)

                keby malo bfko „jet“, tak potom by sme nepotrebovali auta, ale nasadli na bf, a nemuseli by po mestach strasit tie plechove skatule do kerych treba liat drahy benzin :)

                v tom druhom pripade by bf bolo velmi vyhodne pre atletov co trenuju – zapnu bf, nechaju ho bezat, a maju odbehane, nemusia uz bezat oni.

                :)

                0 0
                • nooski  

                  No kdyby mělo běhat, tak zase mám ideální dopravní prostředek pro přesun z hospody. Mě nebaví jít kolikrát těch 5km pěšky, tak bych zapřáhl BF a běželo by se:) Takhle jede a jak známo tak většina činností u kterých se používá sloveso jet jsou zakázány ve společnosti alkoholu:)

                  0 0
                  • hribik A1  

                    no kua, to by som tu ani nemal pisat ked sa napijem vina…skoda 1000mb ale, ze zrovna vtedy sa najlepsie napise tak zo 100 novych prispevkov…

                    to nemas blizsie polozenu krcmu, ze do nej musis dochadzat az tak daleko? alebo tych 5 km je aj so zapoctom skutocnosti, ze spiatocna cesta z pohostinskeho zariadenia byva zvacsa dlhsia, klukatejsia? alebo u vas v dedine vede krcmu uzernik kery ma drahe pivo?

                    0 0
                    • nooski  

                      Mám hospu i v dědině, ale tam zase se mnou nechtěji jít lidi co jsou v dědině sousední, kterých je bohužel většina a tak se často musím podřídit:) A těch 5km je čistá vzdálenost, o jakou hodnotu se prodlouží díky přítomnosti alkoholu v krvi, netuším. Už jsem to říkal několikrát, ale je třeba pořídit si na hlavu malou kameru, abych si některé večery mohl zpětně přehrát, kolikrát by to vyjasnilo určité nesrovnalosti a záhady:D

                      0 0
                      • hribik A1  

                        tu kameru by som neriskoval. sice by to mohlo v urcitych specifickych pripadoch vyjasnit nezrovnalosti a zahady, lec nutno pocitat s rizikom, ze zaznam z tej kamery sa dostane do ruk nepovolanych coz moze nem dopadnut dobre…

                        0 0
              • hribik A1  

                p. s. ten camion mat nebudes, lebo vyrobcovia nestihaju robit ani normalne camiony, nie to este take, kere maju nadstandartne rozmery aby v nich mohlo ist auto, najlepsie vw prassat 180kou… navyse by to rozbijalo cestu tak, ze z djednotky by vam neostali ani tie panely, to by si sa na mytnom nedoplatil potom…

                0 0
                • nooski  

                  To byl jen fiktivní případ. Osobní auto můžeš nahradit autíčkem na klíček, obří kamion za obyčejný, ale myšlenka zůstává.

                  0 0
    • Krys  

      Hodinu! Celú hodinu to nešlo.

      0 0
    • Belial  

      Já s tám mám taky problémy. Na to že mám 4Mbit tak je to bída.

      0 0
    • cagalam  

      Taky myslím, že v určitý čas to je asi přetížené, protože i u mě to občas na chvilku uvízne.

      0 0
      • simon111  

        Mi to jede hrozně pomalu-dlouho se mi nahrávají odpovědi, dlouho načítají okna.. Ale jenom tady na BF, jinak pohoda

        0 0
    • Vilém  

      Stejny problem.Ostatni stranky behaji bez problemu, jen B-F se semtam ne a ne nacist.Dela mi to doma, kde mam ADSLku i v praci.

      0 0
      • Vilém  

        Sakra ted se divam kdy to bylo zalozeno:) Ale ten popsany problem mam. Jeste doplnim,ze se tak nedeje vzdy,ale v nejakejch nahodilejch intervalech.

        0 0
    • Pi†el  

      me posledni dobou strasne dlouho nabiha pri loginu… :-(

      0 0
    • Krys  

      24 hodín mi nešlo BF.

      Keď som si to chcel kompenzovať návštevou facebooku, nešlo an i to. Nešlo ani google. Tie mi zatiaľ nejdu doteraz. Kamarát mi tvrdí, že dnes normálne googlil. Mne sa to nepodarilo. Hádže mi to hlášku The server at … is taking too long to respond. Dnes popoludní mi prestala chodiť  jedna onlajnovka (robozzle.com). Všetko ostatné funguje svižne a tak ako má.

      O tom DDoS útoku viem, dúfal som ale, že už to skončilo. :/

      0 0
      • Horyna  

        Taky mi od včerejěka nefungovalo BFko. U ničeho jinýho jsem to nepozoroval.

        0 0
      • l-e-t-o  

        no včerejší noc a dnešní ráno a den byl hrozný, když jsem neměl BF. Asi se ze mě stává závislák. Naštěstí jsem se nijak netřepal, nebo tak něco, ale měl jsem divný pocit a doufal jsem, že se BF znovu brzo rozjede.

        0 0
      • hribik A1  

        neviem, od vcera vecer som to neskusal. k zizaniu do pocitaca nebol totiz prachziadny dovod

        0 0
        • Horyna  

          Tak to jsi se měl, Ja se na kolo nedostal :-( Jinak do teď mi BF ukazovalo 0 uživateů. Jak online tak reg.

          0 0
          • hribik A1  

            momentalne ukazuje online troch (mna nie), a prispevkov 0 (aj ked len ja pisem treti)

            0 0
            • Horyna  

              Tak nevím. Vypadá to že bude rozbitej MATRIX. Snad to dá někdo do pořáku :-)

              0 0
            • Žigo  

              Som si tu pri tom skoro vlasy zacal trhat. Cely vikend som na chate fotil bajk a ked som dosiel konecne domov, ze ho sem pridam, zistil som, ze to tu nefunguje. Teraz som to sem konecne dal a su tu len traja ludia na hodnotenie :)

              0 0
              • Horyna  

                Bude nás tu víc. Já jsem taky přihlášenej a v seznamu nejsem. Jdu se teda na ten tvůj bajk mrknout :-)

                0 0
                • Žigo  

                  Dik! Teraz som si vsimol ze medzi tymi prihlasenymi niesom ani ja. To zas len kubad tam je protekcne:)

                  0 0
              • hribik A1  

                co sa bojis, sak zajtra ti to tak ci tak v pracovnej dobe z kancelarie ohodnoti uplne normalny a priemerny pocet :-D :-D

                0 0
                • Žigo  

                  No ale zajtra budu vsetci nasrati, ze musel vstavat do prace, kdezto dneska by mali vsetci prijemnu nedelnu poobednu pokavickovu naladu.

                  0 0
                  • hribik A1  

                    kdeze…fcul uz polovica z nich spi, a ta druha spi zase pred tou bednou…

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.