• jakub

    mam takovej silenej dotez dneska me do nej navrtal muj servisak, mam meridu XC mission a nak furt nemuzu prijit tomu biku na chut tedkom nak blbne zadni stavba , ja fakt nevim. K veci napadlo me tenhle ram jetej cca 900km prodat koupit si za nej RB CRX – ty fully ma nak prestaly brat co vi na to???

    0 0
    • jakub  

      je mezi vama nekdo kdo presel z fulla na harda ??? jak se mu jezdilo??

      0 0
      • lubos  

        Asi si necetl dost pozorne. Vetsina tady co jezdi na fulle uz HT nechce zpatky :o) Vyjma teda spec. pripadu, kdy HT smysl ma. Nebo ne ?

        0 0
        • lubos  

          Ale pro rychlej zavod, no proc ne.

          0 0
          • jakub  

            to je mi uplne jasny, ale prave me zajma esli je nekdo taky tak silenej a by uvazoval o tom ze se vrati na harda a esli se vratil jak se cejtil (asi moc vymejslim …)

            0 0
            • Otaku  

              jak ti blbe zadni stavba? O_o

              0 0
              • jakub  

                samozrejme de o ten zasr. tlumic nak cvaka kdyz sem v horni casti posledni cm dkyz se vraci tak jde nahoru cukave

                0 0
                • jakub  

                  jinak uz zacinam stydnout tak mozna si to kolo necham (pred tim sem byl nasr…)

                  0 0
                  • jakub  

                    naprd je taky to, ze se nam do toho tlumice nechce list – je v zaruce a kdyz ho tam poslu tak se tenhle rok muzu jit bodnout, dalsi alernativa (12ti tisicova je koupit tam SPV vinetou)

                    0 0
                • Otaku  

                  vidis, ja tlumic pomluvil v recenzi a ted mi chodi jako vino (po repasi). Otazka je, jak dlouho to vydrzi..

                  0 0
                  • jakub  

                    mels ho rozdelanej??

                    0 0
                    • Otaku  

                      nakonec to nebylo potreba, mel jenom spatnej rozsah regulace, ta osa s koleckem byla moc zasunuta?! Detaily bohuzel nevim, delali to v servisu.

                      0 0
                      • jakub  

                        hmmm este kdyz sem se rozepsal a sem v razi(((-:, zeptam se nemate nekdo na techhle XC Mission ramech SPV tlumic? servisak v bike ranchi mi rikal ze to jde ale este sem se s tim nesetkal … ale hrozne me to zajma

                        0 0
                        • TinkTink  

                          Hele…toho klepani se muzes klidne zbavit…dneska se na to vrhnu a napisu jak to rozdelat…a jak tam naplnit tu negativni komoru…nebude ti to cvakat…

                          Hodne pomohl Lubos – rekneme ze temer radikalne…ja tam napisu svy poznatky…

                          Dneska davam kus toho tlumice svymu servisakovi…urval jsem tam ten ventilek…zitra to jde do zbrojovky…

                          Jinak – mas dve moznosti co se tyce jinyho tlumice: Manitou SPV – 499 euro… DT SWISS – 519 euro…

                          0 0
                          • jakub  

                            jj dikes tinku co to je ten dt swiss – to slysim poprvy

                            0 0
                            • TinkTink  

                              Prohledej nemecky e-shopy … podle designu je to vlastne 210 s lock outem…akorat trosku delsi s adapterem na ram…cena je ale hooodne husta…pro me absolutne nerealna…ja uz sem si upravu svyho tlumice vymyslel…tak kdyz to vyjde, tak to bude gut a kdyz to nevyjde, tak si budu muset koupit normalni LITE a zas ho zkusit nak upravit aby fungoval…

                              0 0
                        • TinkTink  

                          Jo a k tomu prestupu – ja mam tedka tlumic v prdeli…a quli tomu nepojedu Drasala…a HT ramy tu mam jeste naky…na fullovi jsem JA rychlejsi nez na HT a ujedu vetsi vzdalenost – ale na toto prosim nikdo neodpovidejte, rozjela by se debata o nicem – toto je moje zjisteni, tykajici se me…

                          0 0
                • lubos  

                  No jo, spatne pruzeni/tlumeni to radeji asi fakt HT s mekcimi pneus. Je to sfine ten tlumic. Ale kdyz mu ukazes ze na nej umis vyzrat (to jakoze rozdelat) , tak by se mel poddat :o))))

                  0 0
                  • jakub  

                    to a vim enze prave pak mi zkonci zaruka (po pul roce jezdeni )

                    0 0
      • JanSolar  

        Kdyz jsem zlomil fulla (Fuji Diamond 4), presel jsem asi na rok na HT (Sector) a je to fakt neprijemny, ale po nejaky dobe si clovek zvykne. Co nejrychleji jsem se ale vratil na fulla (XC mission) a nevim, jestli jsem si pomohl (problemy s tlumicem).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse