• Verdi

    Existuje nějaký kryt, nebo polep, nebo tak něco na zadní vidlici dolu na obě strany, ne kvůli řetězu, ale občas při šlápnutí tam zavadim nohou, mám nový kolo, tak abych ty místa nesedřel. Díky

    0 0
    • Mamutt  

      Neopren (rulička sepnutá suchým zipem), nebo třeba Hatty páska. U té ale neručím za funkci. Namotal jsem ji včera na nový rám, vzhled celkem slušný (líbí se mi víc než ten neopren), ale životnost, respektive to, jak dobře a jak dlouho bude na rámu držet, je zatím ve hvězdách. Bikestore za 85,–

      0 0
      • enjoy  

        taky jsem ji koupil.jsem zvedavy jak moc budu bojovat s jejim nasazenim.jak na ni tak koukam tak asi hodne:-)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Kdyz ji dobre pridelas, tak jeji zivtnost proti neoprenu je nekonecna. Neoprenek jsem zkusil jednou, ale Hatty je moje prvni omotavka a porad funguje.

        0 0
        • náčelník  

          Je ta páska dost široká na to, aby se do ní dala proříznout díra pro opěrku bowdenu ? Mám spodní tah.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Sem bojim, ze ne. Leda vzit z dvou zavitu pulku, ale i tak… Navic je celkem tlusta, nevim jak by to presne vyslo. Spodni tah je pekna pitomost, co? :))

            0 0
            • náčelník  

              Nepřipadá mi spodní tah jako až taková pitomost – o bowden méně, menší tření. Jezdil jsem horní i spodní a v podstatě je mi jedno, kudy to vede :)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Mensi treni? Kdyz to vede pres neco (takova cerna placka pod stredem), jeste se ti krizi lanka pod dolni ramovou trubkou a u prehazovacky mas obratku o 180st. na velmi malem polomeru.

                Me je taky jedno kudy to vede, protoze si je tahnu kudy chci a vcelku :)

                0 0
                • náčelník  

                  Placka pod středem a křížení lanek má menší tření než min. 10 cm bowden u sedlové spojky. Navíc bowden se urnitř zašpiní a musí se vyměnit, placku lze velmi jednoduše vyčistit. Obrátka u přehazky se nemusí líbit, ale není nutno řešit utěsnění bowdenu, aby ti do něj neteklo svinstvo ze zadní vzpěry. Nebo použít přehazku SRAM. Navrhuji kompromis – potáhneme to prostředkem :)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    A hlavne bovdenem vcelku. Ty kouskovany bovdeny jsou nerozum pro gramhonice (a buh vi jestli. Navarka na ramu, koncovky bovdenu…to jsou gramy navic :)

                    0 0
                    • náčelník  

                      Mně je to fakt jedno. Na rámu jsou navářky na spodní tah, pižlat je nebudu a dám tam přerušovaný bowden a tu tvoji placku pod střed. Ale já jsem cyklista typu „výletník“. Jó, abych nezapomněl – alespoň lanko bude nepřerušované, tedy vcelku :)

                      0 0
        • Mamutt  

          No, a co znamená to „dobře přiděláš?“ Já ji namotal a zalepil těma polepama, ale stejně si nejsem úplně jistý, jestli se to nerozmotá..

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ty polepy mi prijdou forovy. Ja pouzival nejakou jinou pasku. Mozna by taky nebylo uplne od veci ji nahrat horkovzdusnou pistoli, aby se dobre vytvarovala.

            0 0
      • blue  

        hatty je neznicitelna

        0 0
    • TinkTink  

      Izolacka nebo naka 3M nalepka – drzi dost dobre…pro toto urceni by byla idealni zcela pruhledna.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Kámoš to vyřešil tak, že starej pláš? se špuntama rozřezal na pásek a ten tam pak podélně vložil a přidělal stahovacíma páskama. Vypadá to docela vostře :-)).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.