• pítr

    zas sem se poučil,že potřebuju festovní vidlici. jezdim sice sváteční Xc,ale sem mamla, poslední vidlici sem ohnul v brejlích. Líbí se mi designem black a myslim,že by i mohla brát malý věci. Jenže 10 tis.se mi nechce. X-vert se mi sice zas tak nelíbí,ale nepoužitej už se prodává za 6. A vypadá,že v musí vydržet. neni moc tvrdej? Kil mám 90 a těch 10 cm zdvih mi vyhovuje-klidně i něco víc, no a nový marzochi se mi moc nelíbí(vyjma DJ) a RS si kupovat nechci. DJ3 je vlastně taky do 10 tis.,ale asi nic moc na XC nebo mam prubnout Psylo? Dík za názory.

    0 0
    • Dumbo  

      X-vert myslis tu zjazdovu dvojkorunku ??? od manitou ??

      0 0
    •  

      No hele DJ 3 sezenes za 8,5K model 04, jenze zatim nemuzu rict jak to jezdi jelikoz na nej furt cekam :-(((((((((((((, ale na nejakejch tech 20–30 Km XC to pujde, ale maratnoy asi ne ;). Psyla se prej každej zbavuje Dovolim si jednu finančně náročnou radu: jedno kolo XC, druhý FR

      0 0
      • SODOVKA  

        jojo, já koupil model 04 za 7000 + blatníček acerbis k tomu grátis. Samozrejme z druhé ruky. A spokojenost – maximální. Akorát mohla být trošku pevnější :o( ale to je tím že mám klasickej střed a né pevnej

        0 0
        •  

          ja ale mluvil o nové, se zárukou

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Soused prej u DJ3 04 vcera urval patky. Jeste jsem to nevidel, tak jsem zvedavej.

          0 0
    • wroum  

      z tech dvou co si napsal bych sel do blacka. pomerne dobra vidle. jezdil sem ho rok a pul a pak sem zlomil krk (moje chyba). x-vert je starsi vidle (konstrukcne), ma o neco horsi tesneni a mel sem z ni takovej dojem jako ze neni tak tuha jako black.

      jinak v kategorii do 10 000 bych si ja osobne koupil marzocchi Z1 wedge (koloshop za cca 9000), olej/pruzina, 130 mm, 2,3kg. snese i nejaky ty skoky a na xc se myslim taky celkem hodi. podle me velmi univerzalni

      0 0
      • TinkTink  

        Spis bych rek, ze je velmi mekka…a drazsi nez DJ3 – ten je sice tezsi, ale na maratony se da pouzit taky…

        0 0
        • wroum  

          ja mam asi 70 kg takze byla akorat a stala me asi 3500 takze to vidim jinak. dj 3 vazi 3kg (stejne jako muj boxxer) coz je na maratony a xc zbytecne moc.

          jako idealni a univerzalni se mi zda ta z1 wedge

          0 0
      • pítr  

        a cos udělal s tim blackem se zlomeným krkem? Tos ho prostě vyhodil?

        0 0
        • wroum  

          pokusim se nechat nalisovat novy krk, popripade sehnat nohy+korunka+krk jako nahradni dil

          0 0
    • McBlacky  

      kde je možný sehnat x verta za 6tkč… if to není tajný

      0 0
      • pítr  

        no viděl sem ho v bikeexpertu,jes­tli jí tam ještě maj. Mě se zdál festovní. Čistě od pohledu teda víc než black. Zatim furt dojíždím starou vidlici. Teda furt ještě nevim,kromě toho,že psylo teda ne.

        0 0
        • pitelboy  

          Ja ny psylu SL 2001 nalital asi 7000 (xc,maraton, sem tam TREIL). Je to totalni zehlicka. Akorat uz ma vakl jako svine (prej vidle na FR ) Jinak chodi furt dobre. Mam na ni kotouc 160mm.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.