• Otto

    Hele, zkama (vodkud) máš prosím Tě ten rám na tom kulevátoru. Jak tak na to hledím , tak mám asi stejný. Jen by mě zajímalo, zda to bylo komlet na kole,nebo jen rám kde jsi to koupil a kolik ten rám asi stál.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Muzu tipovat? To vypada jako ram Kinesis za asi 2400,– Samostatne je meli treba u Kerdy v Liberci.

      0 0
      • wroum  

        je to kinesis, pise to v profilu biku

        0 0
      • JJ  

        Hehe,presna trefa:) Akorat ho pak u Kerdy zlevnili na 2200,– Nalepky sou vlastnorucni vyroba po vecerech na koleji:)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No to jsem rad, ze jsem se tak presne trefil. Tu cenu si uz vazne nepamatuju. A jakej ten ram je? Ja sem se na nem vozil v mensi velikosti. Geometrie mi prisla docela dobra, snad uzsi zadni stavba a mensi tuhost, ale jinak za ty prachy…

          0 0
          • JJ  

            Muzu porovnavat s cromoly authorem. Ram je skoro o 3 centimetry kratsi, takze pekne ovladatelnej, je dost tvrdej pod zadkem, ale akcelerace je mozna proti tomu authoru horsi. Nejsirsi plast vzadu sem mel Verticala 2.3" a ten tam ma jeste docela dost mista na blato.

            0 0
    • rasto  

      pri foceni sis musel dat bacha, aby nezaspinil postel, ze? :-)

      0 0
      • rasto  

        resp. blbec jsem chtel napsat bike od postele… nu co, obcas se utnu ;-)

        0 0
        • JJ  
          1. byla to erarni kolejni perina
          2. vetsinu blata sem oklepal uz na vratnici:)
          0 0
          • Pá-dlista1  

            No jo sakra. Ja vedel, ze bych to mel odnekud znat. Ani mi to neprislo divny :) To je mne duverne zname prostredi:)

            0 0
    • Jogador  

      Jo ty JJ, a jak se Ti spí v posteli? Muj bike je nonstop od bahna, a dávat ho do postele mi přijde jako že bych si neměl kam lehnout.:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.