• Pá-dlista1

    Author dela gripy s objimkama za 199Kč. Mate s nima nekdo nejake zkusenosti. Da se to srovnavat se systemem ODI nebo je podobnost ciste neumyslna a nahodna?

    0 0
    • Nego  

      Podle fotky se zda, ze ty Authoracky gripy jsou cely plastovy (snad az na sroubky). Tezko rict co to vydrzi. Kdyz se divam znovu, tak se snad ani nesvira objimka kolem riditek, ale zda se, ze je to nejaky cervik kterej sroubujes do riditek :) No mam ODI a asi bych do tech Arturu nesel, ale na druhou stranu ta cena … toz zkusit by se to dalo ;)

      0 0
    • wbiker  

      Tak jsem si přesně tyhle gripy koupil a teď jsem docela zklamanej. Ty bílé objímky na kraji jsou hrozně široký, takže mi to dělá schod mezi rohama a zbytkem gripu a rohy nejdou pořádně držet. Navíc mi objímka na druhé straně trochu brání při řazení (rapidfire Alivio). Tak nevím, jestli je to takhle u gripů s objímkama normální a budu se s tím muset smířit, nebo ještě zkusit ýměnu v obchodě. Máte někdo podobnou zkušenost?

      0 0
    • Tomcat  

      Co takhe zavolat, zevlola tralistu Máru? Myslím že na svém ArturoGengoStenco šílenství je má ;-)

      0 0
    • Andrzej  

      skoro stejne gripy mam na meride, drzi vyborne, od zacatku uz sem je sundaval nekolikrat a neobjevil se zadny problem. jsou ale dost kratke, predstavoval bych si to tak o 5mm delsi, ty okraje jsou dost vysoke.odi sem nikdy nevyzkousel a navic se mi ta kovova objimka jevi jako elegantnejsi reseni, jenze za ty prachy…

      0 0
      • Andrzej  

        hmm, tak ted sem si vsimnul data u zadani threadu…

        0 0
        • wbiker  

          Já jsem tak trošku využil tohohle treadu, asi jsem měl založit druhý.

          0 0
          • wbiker  

            Tak už jsem založil nový tread, tak kdyžtak piště tam. Dík

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.