• BB

    neslo by zapamatovat logon informace pomoci cookie a nepozadovat je pokazde znova. Nemame tady E banku, abychom si hrali na kdovijakou bezpecnost. Dost nechapu, proti komu se opakovanym prihlasenim chranim. Pouze snad, ze bych odesel od pocitace a nezmknul klavesnici a potom by nekdo pod mym nickem mohl podvrnout nejaky prispevek na forum. Neblbneme zbytecne ?

    0 0
    • Daf  

      Take bych hlasoval pro.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Me to nevadi. Mezi vsema heslama, je jedno/dve denne jako prd.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Mně to trošku vadí. Ale ne nijak moc. těch pár písmen a enter mě nezabije.

      0 0
    • lubos  

      Jde vubec heslo zmenit ? Nejak jsem to nenasel .

      0 0
      • admin  

        nejde ;), ale muzu to pridat do nasteveni

        0 0
        • PePu  

          A neslo by aspon udelat to, aby pri nacteni hlavni stranky bylo aktivni pole pro heslo, abych mohl jen napsat heslo+enter? Takhle musim vzdy klinout do toho pole a az pak psat – aspon ve Firefoxu mi to tak funguje.

          0 0
          • admin  

            hotovo

            0 0
          • jonti  

            ja mam tiez firefox, som si dal zapamatat heslo, ale stale to funguje nejako tak divne ze prihlasovacie meno napise, kurzor je tam kde je heslo, ale to sa vyplni az ked tam kliknem mysou. Na inych strankach to bezi normalne.

            0 0
            • blue  

              v mozille mi to funguje korektne, kurzor blika v inputu pro heslo a nemusim tam ani klikat mysi

              0 0
    • SkyRider  

      Pouyivej novou operu, tam si heslo jednou uloyis a pak pri daslim pristupu ymacknes Ctrl+Enter a sam te prihlasi, a nemusis takove veci vubec resit… CIAO

      0 0
      • blue  

        tyhle rady sou nejlepsi… kazdej ma urcite ve firme moznost stahovat a instalovat, co se mu zachce

        0 0
        • SkyRider  

          Tohle je jedna z moznosti jak to udelat obecne na vsech strankach kde se prihlasujes, tak proc tak agresivni odpoved… A krome toho ve firme se pracuje a ne kouka na bike-forum… :-)

          0 0
          • blue  

            jednak nevim, co bylo na tom agresivni a jednak si zrejme nepochopil moji vyhradu k tomu „pouzivej novou operu“, protoze ne kazdej si jen tak muze nainstalovat operu nebo cokoliv

            0 0
            • SkyRider  

              asi si me nepochopil ty, byla to rada jak to udelat obecne, proste jenom napad, jasne ze ne kazdy ma moznost instalovat si ve firme co chce(zaplatpanbuh:-)), „Tyhle rady mam nejradsi…“ ti prijde jako standartni reakce?

              0 0
              • blue  

                jestli „pouzivej operu“ ma bejt obecna rada, tak sem te fakt nepochopil

                0 0
              • Mamut  

                1.) Opera je hodne mala (bez javy 3,5MB) 2.) je to dost slusny soft a nainstalujes ju aj bez nejakych zvlastnych prav (staci user) 3.) Je zadara (s malym pruzkom reklamy) 4.) pokial to odporuje firemnym zasadam, tak asi aj prezeranie B-F, takze co potom riesime.

                0 0
      • preacher  

        Pozor „y → z“ v nove Opere…

        0 0
        • SkyRider  

          programuju atam pisu zasadne na anglicky a obcas zapomenu prepnout…:-)

          0 0
    • Mamut  

      Ak to bude fakt automaticke cez cookie, tak potom by tam mala byt aj nejaka moznost to vypnut. Obcas sa chce aj niekto iny nahlasit z toho isteho browsera.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.