• quidos

    Když už nastala změna vzhledu, nebylo by možné doplnit také automatické přihlašování? (jako třeba na konkurenčním ivelu) Jo, je to pár kliknutí navíc, ale přeci jen.. ;-) quidos

    0 0
    • admin  

      v kazdem prohlizeci si muzes heslo pro vstup ulozit.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Mně nešlo přihlásit se pod svou starou přezdívkou kamen_urazu. Czemu tak?

        0 0
        • admin  

          nevim posli me na mail jmeno a heslo co si tam daval a kouknu se na to.

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Dávala, prosím. :-) Posílám to z mejlu od kamen_urazu.

            0 0
            • R.1  

              Ha, zena! Pozor, je tady vetrelec! :))

              0 0
              • CZiko  

                kdepak:-) ženy (a hlavně ty mladé a pěkné…) jsou tady vítány, už mě nebaví celoroční pánská jízda:-D

                0 0
      • cabbage  

        tohle je ok, ale proc kdyz sme misto bike-forum.cz zadal to sami v ponekud desli verzi(co si zapanatoval FF a ja se do toho trefil) me to prihlasilo jako „host“?

        0 0
      • vili  

        kde to nandu ve FF?dik.normalne u jinejch stranek se me to vzdycky zepta jestli to chcu zapamatovat ale tady nee a nemuzu to v nastaveni nejak najit.

        0 0
        • quidos  

          NÁSTROJE – MOŽNOSTI – HESLA

          0 0
          • quidos  

            a ještě možná máš ve správci hesel BF na seznamu servru, pro něž se heslo nemá zapamatovávat

            0 0
      • Vojtas  

        A mohl bys mi opravit nick zpět na Vojťas jako sem to měl dřív ? ale to by pak bylo vsechno co sem napsal v ty prechodny dobe jako Vojtas žejo.

        0 0
      • MartinXC  

        Před 2ma roky jsem si zvykal na denní několikeré zapisování hesla. Teď mi to bude chybět ;-)

        0 0
      • MartinXC  

        Drobnost – v zobrazení Foto – Naše biky – konkrétní bike se zobrazí nick a označení bika společně, že to trochu mate a jeden neví, co je nick a co jméno bika. Šlo by je oddělit pomlčkou nebo nějak ?

        0 0
    • Smazaný účet  

      pár kliknutí? 1 klik navíc (FF) snad není tolik.

      0 0
    • quidos  

      jj, jsem motik, měl jsem vypnutá hesla, na ivelu to je předpokládám přes cookies. Beru zpět, jeden klik navíc mě fakt nezabije. Sorry

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.