• igor

    No, ja neviem mne sa akosi nedari ho pre mna spravne nastavit…Kedze ma dost zdvyhnuty zadok. Chcem sa opytat, nastavujem ho za pomoci vodovahy, tak, ze spicka smeruje trochu dole vo vyslednom efekte, ale aj tak sa mi zda strasne zdyhnuta a priehlbina dost velka a predok ma tlaci. Nemate niekto nejaku radu? alebo mi proste nesadlo. Jazdim ho asi dva mesiace, tak uz by som si aj mal zvyknut…Doteraz som maval sedla napr. Nissene Ti v rovine /alebo trosicku smerom dole-spicku/

    0 0
    • Aiax  

      No u sedla je kazda rada draha. Ja ho mam uz rok, takze si jen uz matne pomatuju ten porod na prvni vyjizdce. V ruce jsem mel imbus a po 100m jsem nastavoval. Mam sedlovku se dvema srouby, na ni se to da velmi jemne nastavovat, takze i typ zamku na sedlovce muze hrat roli. No a nejdriv jsem ho mel moc vzadu (diky tomu, ze je delsi nez treba WTB speed) a sedel jsem na spicce. Pak (uz pozdeji) jsem po 120km svihu zjistil, ze mam spicku moc nahoru (ani se neptej jak). Pro zacatek tedy doporucuji posunout to sedlo o kousek dopredu a dat spicku jemne (ale opravdu jemne!!!!) nahoru. A pak experimentovat. Vodovahu jsem nezkousel. Mozna ti proste tohle sedlo nesedi – dva mesice jsou prece jen dlouha doba. Kazdopadne hodne stesti…

      0 0
    • TinkTink  

      Hmm…po dvou mesicich musis mit prozkouseny vsechny mozny polohy sedla…pokud ti nesedi ani jedna, sedla se zbav a kup si konecne poradnou karbonovou slupku. :)

      0 0
    • Daf  

      Gobi je prohle sedlo, takze s tou vodovahou to nema cenu. Na tom sedle se da sedet jen na te zadni casti, tak ho sesteluj tak aby ta prohnuta zadni cast byla v poloze jak jses zvyklej ze sveho stareho rovneho sedla a uvidis. Mozna budes mit spicku mirne nahoru ale to nevadi.

      0 0
      • igor  

        zatial dik moc, asi ho mam naozaj moc vzadu..vyskusam ho trosku posunut dopredu. Inak sedlovku mam Thomson, takze nastavenie umoznuje naozaj jemne. Dik za rady

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.