• senožrout

    Už je jekdo viděl? Konkurence už se chlubí. No, mne by zajímalo, jestli budou mít černý kluzáky- vnitřní nohy…

    0 0
    • Franta  

      jo budou, vetsina toho byla treba na fr.cz asi pred dvema mesici

      0 0
    • lubos  

      No a mne by zajimalo, jestli diry na korunce jsou jeste vetsi, a jestli vidlice maji o pul kila, nebo jenom 1/4kila navic :((

      0 0
      • senožrout  

        Hmmm.., no už jsem na ně zvědavej :-).

        0 0
        • Gatier  

          Uz som to niekde spominal,ze by mala prist konkurencia pre Sid- vahou, dufam ze aj kvalitou. Ale mozno az v 06… Najradsej by som bol keby urobili vidlu bez tych vsetkych hovadin ETA, ECC, EKK, Lock out a ja neviem co este.

          0 0
          • lubos  

            Marzocchi, ze by znovu zacala robit 1.5kg vidlice ? Nooo, dufam, ze si to necital v tele-tele … :)

            0 0
            • vlk  

              ne 1,5 ale 1,2

              0 0
              • RomanH  

                Nedej Boze ! To bych uz opravdu nevedel, kterou znacku bych si mel potom koupit :o)

                0 0
                • vlk  

                  ne nevím jestli to myslí marzocchi vážně, ale pokud ím kdysi nějakou vidlu 1,5 kg i vyráběli.viděl jsem ji v testech proti sid.

                  0 0
                  • Hadilow  

                    Hele, četl jsem poslední Velo a je tam rozhovor a teď si nevzpomínám jméno té bajkerky. Paola nevímco??? (Pezo) Mám pamě? :-))) Ne, je fakt dobrá a psala, že se podílí na vývoji vidle Marzocchi a váha by měla být kolem 1,5 kg !!!

                    0 0
                  • lubos  

                    Jj, Marathon S. Taky ji i vozim :o)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ale u nej je vaha 1.8 se sloupkem – taky ho manzelka vozi. Ta stara 1.5kg vidle i se sloupkem byla tusim X-FLY 01 nebo 00, nevim presne

                      0 0
                      • lubos  

                        Ach jo, kolikrat to tady jeste budu psat. Marzocchi Marathon S Air model 2002 100mm vazi kompletne, to jest, i se sloupkem, olejem, vzduchem a Vckovymi capy cca 1520g, +/- podle toho, kolik oleje tam je. 1.8 ma pravdepodobne model 03 a 04.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Sorry, psal jsi jen marathon S. Ja mam na mysli Marathon S 03 a ten ma se sloupkem 1850g

                          0 0
                          • lubos  

                            Jo, ale on se skutecne takhle jmenoval. Az od roku 2003 air verzi prejmenovali na SL. Ten marathon S co mas na mysli je pruzinova verze ? Ta vaha se mi zamlouva. Ale 04 je asi o neco tezsi.

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.