• Jenda

    tak jsem dneska rano otestoval citlivost sve Z5 100mm pera v oleji. Prejel jsem omylem prednim kolem sneka a nic se mu nestalo:-)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja jsem prejel v cukrarne indianka a nic se mu nestalo. No nevim to presne, ale taky nenadaval jako ten tvuj snek :)

      0 0
      • Seveřan  

        Ale zadní už neskousnul :O)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          nj hardtail :(

          0 0
          • mastihuba  

            jen tak pro zajimavost. Ty testuješ vidle jak? Hupsneš ze dvou metrů a buď se zlomí nebo…?…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Nevim, tu druhou variantu jsem jeste nezkousel :) Nechapu jak sem si mohl ziskat takovou povest. Pravda, moje nova vidle uz je asi trochu pokroucena (treti vyjizdka:( ), ale to byla proste chyba jezdce. No asi neumim jezdit. Teda urcite neumim jezdit :) Jinak vidlice netestuju v grafech atd. Normalne je jezdim. Maximalne nasadim krouzek na lehci odecteni zdvihu. Kdyz je hodne lina, tak nestiha reagovat a hodne blbe se taha do vzduchu. Kdyz je malo tlumena, kope. Se vsim ostatnim se da smirit, zvyknout si. Kdyz ti neco nevyhovuje, tak bud vyladis nebo vyhodis. Jestli je vidlice citliva, tvoje ruce poznaj a v kombinaci s tlumenim a tuhosti to poznas i na tom jak vede a drzi.

              0 0
            • vlk  

              no myslím že 2m je málo.To jsem hupnul i s ht a suntour

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.