• JohnLee

    Zdravim,mam takovy…ehm…hloupy dotaz. Podarilo se mi hodil tlamu a pritom se mi podarilo skrabnout moji vidli,resp. vnitrni nohu.Je to svisly skrabanec cca 5cm dlouhy,nesouvisly, tesne nad vnejsi nohou, max 1mm hluboky. Je to moc na skodu? Mohu tim poskodit neco uvnitr nebo je to jen kosmeticka zavada? A v pripade ze je to problem,da se to nejak napravit? Krome vymeny…:o) Mam MXC 105mm vzduch/olej…diky za odpovedi…

    0 0
    • rasto  

      zase nekdo dostal upal. i na B-F radi Jarinove. bravo!!! :-)

      0 0
    • Pan F.  

      Jestli to ma ostry hrany, tak to zbrus jemnym pilnikem nebo smirglem do hladka, aby to nenicilo gufera a netahalo ven olej. Mozna to bude trochu toho oleje tahat ven i tak, ale to nicemu nevadi.

      0 0
      •  

        az anto zeto bude tahat i bordel dovnitr…

        0 0
        • JohnLee  

          hmmm,tak to jsem teda moc nevyhral…ale dikec za rady…

          0 0
        • Pan F.  

          To sice jo, ale jen minimalne, na fci to nijak nepoznas, a olej stejen po roce i min menis, a rek bych ze spinavej bude stejne v obou nohach. Neres to, neni to zadny nestesti, to bys pak musel mit kolo poveseny na zdi v obyvaku, aby se ti nikam nedostal nejakej bordel. I kdyz sou obyvaky a obyvaky.

          0 0
          • JohnLee  

            Hehe,tak dik,ja ji teprve zajizdim,takze za par dnu pujde na vymenu oleje,protoze si myslim ze uvnitr budou jeste nejaky kovovy zbytecky po zajeti te vidle…

            0 0
      • lubos  

        mozna, kdyz je skrabanec hluboky 1mm, coz je imho docela dost, tak necim zatmelit.

        0 0
    • cykloturista  

      Převčírem jsem byl v Razzu (servis Marzocchi), se svou škráblou vidlí, taky jen pár vrypů, několik málo cm, sotva 1 mm širokých – co s tím a zda s tím něco dělají. Nedělají nic, doporučili však zabrousit. Nejjemnější brousidlo co doma mám je brusný kotouček průměr 2 cm, tlouš?ka asi 3 mm, používají ho zubaři (ale asi ne na zuby:), koupit by šel ve zdravotnických potřebách, ručně jsem brousil až zabrousil, že to nemá otřepy. Takže zítra vstříc novým přemetům:)

      0 0
      • JohnLee  

        Nejspis udelam presne to co jsi popsal…sezenu si co nejjemnejsi smirk…ted me napadlo,ze by nebyla spatna nejaka brusna pasta,ale ty jsou hodne drahy.Nejaky pouzivame ve skole na brouseni,no spis lesteni vzorku,ale prej je to drahy.No uvidim…Dikec vsem za rady…

        0 0
        •  

          Co zkust nějakej tmel, třeba silikon, nebo něco co by odolavalo oleji a otěru, a pak až to zabrousit??

          0 0
          • JohnLee  

            Taky jsem nad tim premyslel,ale muselo by to byt neco hodne odolnyho proti oderu a treni. Zkusim se zeptat v nejakym servisu,jestli neco neznaji…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To zkus. V lepsich servisech (ten muj :) ) to dokazou zabrousit a vetsi rypance zatmelit.

              0 0
              •  

                a neni ten tvuj servis nahodou DOMA?

                0 0
            • Žanek  

              Zeptej se u nějakýho autoklempíře!! Kámoš zrovna dává dokupy auto a používá takovej černej tmel(vypadá to jako asfalt), po týdnu to zatvrdne na kámen a musí se to brousit flexkou. Bylo by to určitě vhodnější neš silikon …;

              0 0
    • JD  

      Takova hloupa pripominka…

      Kolikpak ma ta vnitrni noha tloustku steny? byvaji to cca 2mm. A jakpak je hluboka ta skrha? Prave tak, jak je vryp hlubokej, o tolik se snizi pevnost + pridejte si do vzorce par procent na vliv vrubu, nebo jak se tomu nadava… Ja jenom, aby jste se nedivili, kdyby vam to nahodou po nejake dobe, teda…, jako…, tak nejak…,

      … ruplo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.