• PACE 31

    Co rikate na nove kliky GEBHARDT ta cena je opravdu MASSSSSSOOOOO!!!!! Tesim se az si je nekdo koupite a date vedet.Toz tak

    0 0
    • Meesha  

      Vypadaj huste, ale ta cena?! Nevite, jestli se prodavaj samotny bez prevodniku?

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Byl by nejaky link?

      0 0
      • Meesha  

        Na strankach je nemaj… Sou ve Velu

        0 0
        • Pá-dlista1  

          aha :( Tak to je pro me mrtvy. Kdyz nekdo chce prodavat a nema aktualizovany stranky…

          0 0
        • Tomcat  

          Ve Velu? No ta to není jistý, že sou od Gerbharda.:-) Veluni často a mám pocit účelově, vydávaj výrobky jedněch výrobců za výrobky někoho jiného. Buď se chtěj zavděčit a nebo to holt pletou.

          0 0
          • Meesha  

            To sem nejak nestih… Jako, ze kdyz je na tom napis Gebhardt, ze to dela nekdo jinej?

            0 0
            • Tomcat  

              Né tohle nový Velo ještě nemám , tak to asi můžou bejt Gerbhard kliky, ale už sme se s Velem hádali o tom, že ikdyž je na něčem nápis Mogoose tak to nemusí bej zrovna Mongoose (byl to Turner).

              Ale znáš to firma vyslintá něco tom jak něco hrozně vymyslela , jak to je originální atd… a přitom to má objednaný z produkčího katalogu a už se to profává pod jiný jménem.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                No to je dost tezky v tehle branzi. Vsechno vyrabi taiwanska tovarna a z katalogu si vybiraj vsichni. Pak urcuj kdo si vybral jako prvni nebo s jakou samolepkou jsi ten vyrobek videl prvni ty. Jediny co je unikatni jsou vyrobky o ktere nema zadna jina firma zajem, protoze jsou to treba extravagance za kazdou cenu nebo pak garazovky s netradicnim resenim prilis nakladnym na seriovou vyrobu (a to na taiwanu zjednodusi a …).

                0 0
              • blue  

                myslim, ze trochu prehanis, urcite to nebyl zamer a nerekl bych, ze to je pravidlem vydatavat neco vyrobky za jiny… a zrovna u toho mongoose asi zalezi na pohledu, pokud mongoose od turnera koupil licenci, nebo ram, nebo cokoliv a ma na tom svoje logovan, tak taky nevidim duvod, proc tomu nerikat mongoose

                jinak k tomu gebhardtu… je to jejich vlastni celostrankovej inzerat na ty kliky a prevodniky, takze se opravdu nemusis bat, ze ti nekdo lze o puvodu tech klik ;-)

                0 0
                • Tomcat  

                  Odkoupení licence je v pohodě ,ale mě sejří vždycky ty kydy: Jak to dlouho vymejšleli… jake to je jejich dobrej nápad… orinální výrobek… Prostě dělaj moc velký ramena. To prostě věci co mě motivuju abych to nekoupil.

                  0 0
            • ddd - andy  

              Don´t worry – je to Gebhardt a budu je mit za par dnu na testing – tak dam vedet…

              0 0
              • Siddha  

                supni nam sem nejaky fotky, nebo nekdo nascanujte to Velo… dik

                0 0
                • ravo  

                  KUP SI HO! Kdyby bylo rok starý, tak neřeknu, ale proč si ho má někdo kupovat a druhým z něho něco skenovat?!

                  0 0
                  • enjoy  

                    taky neni tak uplne nejslozitejsi si ho jenom nekde prohlidnout. strana 115,at to nehledas jak trotl.

                    0 0
                  • Siddha  

                    dekuji za radu, byla fakt prinosna…

                    0 0
                    • ravo  

                      Hele neber to ve zlém, protože nevím, jestli jsi zásadový odmítač Vela a podobných časáků, ale prostě mne berou čerti, když někdo vytrubuje, jaký je to plátek a pak tady škemrá, a? mu to někdo někde sežene.

                      Pokud jsi odmítač, pak je moje rada zasloužená, pokud nejsi, tak ji laskavě ber s rezervou, ale nediv se ji:-)))

                      0 0
    • Daf  

      Vypadaj moc pekne. Ale proc je neudelaj na drazkovou osu? U me je to duvod abych o nich neuvazoval.

      0 0
    • scret  

      Pekny by byly, kdyby staly tak 5tacu, za vic podle me nestojej. Vaha ujde, ale neni zas az tak skvela, ctyrhran v dnesni dobe je podle me out nebo pro „pametniky“. Navic, radsi verim Octalinku nez ctyrhranu! Lepsi by byl ISIS.

      0 0
    • senožrout  

      Pravdu díž. Až bude ISIS, má cenu o nich uvažovat. V tý raklůamě vypadají pěkně. Ještě by se mohli odvážit je pak s tím ISIS šoupnout do nějakýho testu. Za ty prachy bych asi nekoupil neprověřený zboží.

      0 0
    • miťo  

      co lidi máte proti čtyřhranu? Je to levný, velký výběr středových os… Octalink má taky svý mouchy. Na těch klikách se mi líbí pružnost výrobce, nabízí délku až 185mm! To je výzva pro bidlouny! Proč třeba Shimano dělá 180mm jen u Dura-Ace, XT, XTR? Navíc je potíž se k nim dostat. A ta cena…

      0 0
    • onegear  

      Prosim jakou cenu inzerovali?

      0 0
      • Daf  

        Myslim ze 6000Kc s dvojprevodnikem a 7000Kc trojprevodnik. Kliky vcetne prevodniku.

        0 0
    • Glum  

      No je to Gebhardt. Pred casem jsem si u nich mailem stezoval, ze jejich prevodniky mi pripadaji dilensky slusne zpracovany, ale material, ze kteryho to delaji, je hrozne mekkej. Odpovedeli, ze pripravuji onacejsi – toto bude ono. Material 7075 T6 je sice dobry (ze stejnyho mam prevodniky FSA), cena je ale dost husta (odhaduji, ze jednotlive prevodniky mohou byt drazsi nez FSA ze stejneho materialu). Navic udelat prevodniky a kliky je dost rozdil – u tech klik by me zajimaly testy. Proti ctyrhranu bych az tak nic nemel.

      0 0
    • RomanH  

      Vypadaji pekne, ale pokud na netu sezenes XT 04 kol 4,5 kkc, tak jsou prodejne jenom tem, co chteji za kazdou cenu odlisit nebo nemaji radi Shimano.

      0 0
      • onegear  

        … nebo chteji nestandardni delku …

        0 0
        • RomanH  

          …nebo…

          0 0
          • ddd - andy  

            Nebo chteji aby jim to radilo ve stoje v kopci z velky placky na mensi… :-)

            0 0
            • RomanH  

              ???

              0 0
              • enjoy  

                cemu se divis?:-)

                0 0
              • ddd - andy  

                Tim jsem chtel naznacit, ze jsem je mel pod nohou…

                0 0
                • Daf  

                  Vyzkousel jsi uz ty Gebhardty? Jaky jsou?

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Tak vcera dostly Gebhardty slusnej zahul pri MCR v XC a nutno dodat ze obstaly velmi dobre.. Tuhost klik jako takovou na kole nepoznam :-) ale co me stale udivuje je razeni.. Je neuveritelne rychly, i v zaberu, jak nahoru tak dolu. Ted jeste uvidime jak dlouho prevodniky vyrzej.. Jo a jen tak na okraj – fotky ve VELU nejsou zdaleka takovy jak nadherne vypadaj ve skutecnosti ;-))

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Hod link na nejaky daleko hezci fotky nez ve velu.

                      0 0
                      • ddd - andy  

                        Nikde jinde jsem je vyfoceny nevidel.. :-(( Maximalne ted muzu nafotit svoje kolo ;-)

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Na to jsem prave myslel :)

                          0 0
                          • ddd - andy  

                            OK zkusum to nejak nacvakat, ale muzu ti je pak max. poslat mejlem..

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              OK. Muzu je pak hodit nekam na web?

                              0 0
                              • ddd - andy  

                                Myslim ze jo :-)

                                0 0
                              • ravo  

                                Tady by se pro ně taky určitě našlo místo a 3D s tím jistě bude souhlasit:-)))

                                0 0
                                • ddd - andy  

                                  Nejak to s tim focenim nestiham – zkusim to poslat zitra..

                                  0 0
                                  • Mamutt  

                                    Jsem se byl v pondělí podívat v Kamenici na dílně.. popovídali jsme si, prohlédl jsem si všechno možné, podíval se na výrobu a zjistil jsem, že je strašně chci ;))) Máš pravdu, že jsou mnohem krásnější než na obrázcích.

                                    BTW: Máš dvou a nebo trojpřevodník? Mě ta pětipacka uchvátila.. Budu teď muset víc šlapat, já tam tu malou občas shodím ;)

                                    0 0
                                    • ddd - andy  

                                      Jsou nadherny ze jo? :-)) Mam 3 placku v tom titanovym provedeni… Jinak jejich fotky sem uz poslal Pá-dlistovi

                                      0 0
                                      • Pá-dlista1  

                                        Ooo omlouvam se. Tak ja je hodim na web, ale myslel jsem ze kdyz jsi rikal ze ve skutecnosti jsou daleko hezci, ze je tam ani davat nemam. No tak ja je tam teda dam. Jinak jestli muzu mit taky IMHO, je to designove krok tak o 10let zpatky. Me se nastesti ta doba celkem libila, ale stejne bych si asi poridil spis neco jako AC nebo tak, kdybych teda chtel stavet veterana :)

                                        0 0
                                          • Cryzyy  

                                            Ještě ošklivější než v tom inzerátu. Než tohle, tak si raději koupím kliky od někoho, kdo už je nějaký ten pátek dělá a nebudu zbytečně experimentovat, ostatně cena se už docela blíží (+2500) karbonovým FSA.

                                            0 0
                                          • monkey57  

                                            Nejak ti ten ocelovej ram chyta rez ;-) (na prvni fotce, spodni trubka zadni stavby)

                                            0 0
                                            • ddd - andy  

                                              hnidopich.. :-)

                                              0 0
                                              • Aiax  

                                                Nahodou vypada skvele, holt ultrafoco, ja mam na zone taky sedrenej lak od retezu a rez zadna. Holt se ty davky, co na tom jezdis, musi nekde projevit :)

                                                0 0
                                        • Mamutt  

                                          Já ti dám veterána!!! Vrrrr..!!!!

                                          No… i když trošku.. ;) Ale já nemám rád ty všelijaké kosmické dyzajny.. Ty kliky jsou prostě úžasný. Vybral jsem dvouplacku (protože má toho krásnýho pavouka s pětipackou), v černé.

                                          0 0
                                          • ddd - andy  

                                            Jo jo, ty cerny jsou moooc pekny (je si barvu bohuzel vybrat nemoh :-( jinak bych do nich taky sel..

                                            0 0
                                            • Mamutt  

                                              Jak tak koukám na ty fotky.. DT ráfek? Na kolik tě přišel? A KDE jsi k němu přišel??? A co je to za hezkou polepu pod řetězem? A proč sakra jezdíš na kole??? Zatr to jsem se rozjel.. 8o))) Ale to XTR kazí celkový dojem kvalitního veterána ;)

                                              0 0
                                              • ddd - andy  

                                                Ten rafek je jako komplet zaplet. kola s 240tkama – akorat tam mam competition draty a jiny niple.. No a k tomu veteranu – ja vim ze rok a pul stary kolo je uz tak max. pro mamku kdyz jede do kramu, takze na pristi sezonu jsou uz pripraveny zmeny… :-)

                                                0 0
                                                • Mamutt  

                                                  Jen jsem chtěl jako čerstvý majitel těch nádherných klik poznamenat, že jsou vážně ÚÚÚŽASNÝÝÝ!!!

                                                  0 0
                                                • MARIN  

                                                  neodpustim si taky dotaz na fotkach to vypada ze zacali delat prevodniky s nabehy, jak to funguje?

                                                  0 0
                                                  • ddd - andy  

                                                    Mozna uz sem to tu nekde psal, ale radi to jako prase!!! (to myslim v dobrym.. :-)

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    Koukal jsem na to na SportLifu, nabehy jsou.Ale co me na fotkach tech klik zarazi je atypicke umisteni sroubu drzicich prevodnik.Tzn, nemoznost pouzit jinej prevodnik nez Gebhardt,bez toho aby byl estetickej dojem v prdeli.Na sportlife tam meli jiny pavouky,se symetricky umistenyma dirama.

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    jeste jsem kouk na fotky co jsem udelal na vystave,a symetricke diry ma jen verze 44/29:(Tzn zacali razit cestu Shimana,kompli­kovane pouziti jinych nez originalnich dilu.

                                                    0 0
                                                • rasto  

                                                  a zustanes verny znacce? ;-) pro Mamutta k ochrane trubky: samolepka je Shaman Racing. k dostani u p. Pavlika, http://www.sfinxbic.cz

                                                  0 0
    • tutite  

      V době kovaných a dutých klik mi jen frézované připadají trochu out. A za takové prachy zejména..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.