• default

    Cauky,

    kamos si chce koupit Mongoose Rockadile LTD, hledal jsem a nejlevnejsiho jsem nalezl na www.akcebike.cz to za 15 990,– Kč Jste tehoz nazoru?

    Diky…:-))

    0 0
    • redhotrock  

      Cau Default, já myslim,že tahle cena je naprosto normální a lepší nikde neseženeš.Konečně zase někdo do bandy s Mongoosem. Já osobně mám taky Rockadile LTD (2002) a je to super bike. Jestli budete chtít,(ty a kámoš) tak mužem vyrazit někdy na bike. Chci vidět někoho dalšího na Mongoosu. Zdar při koupi. Hans

      0 0
      • kOmE  

        Taky mam mogoose ,muzu s vama :-)

        0 0
        • default  

          Tak to bude uplna mongoosovana :-D

          0 0
          • krbec  

            No to jo, protože já jedu taky a mám pro změnu model Mongoose LTD 2003 :-))) S Defaultem se ještě dohodnem na odjezdu, že?:-)))

            0 0
      • default  

        Jasny to jsem chtel vedet… …diky moc! :-)

        Jinak co se projizdky tyce, dej dyztak vedet. My napriklad jedeme tuto nedeli na krivoklatsko. Je to takova trasa po hrebeni podel berounky… Takze kdyby's chtel tak dej vedet. ;-)

        0 0
        • redhotrock  

          neslibuju,ale dejte mi dyžtak vědět v kolik a kde je sraz.

          0 0
        • McBlacky  

          kdyby nevadilo, že memám mongo tak bych taky jel :-) kdy a kde?

          0 0
          • Otaku  

            nebo oni s (za) tebou? ;) BTW ty tady jeste o vikendu budes? Ja ze bych se pridal.

            0 0
            • McBlacky  

              V Praze budu, ale nevim jak budu mít čas v neděli už snad jo… když budu mít čas, určitě něco podniknem, dám vědět. to křivoklátsko mě láká, protože jsem tam ještě nebyl…

              0 0
              • default  

                Takze je to jasne jede se vlackem do Berouna. Sraz je v 8:30 na Smichaci, je tam takove parkoviste na auta, tak tam. Co se trasy tyce, tak jsme nalezli tohle: www.stezky1.ic.cz/trasa014.htm, ze je to okay, kdyztak se to necha kdykoliv jakkoliv zkratit…

                Heslo: NECHRTIT! ;-))))

                0 0
                • McBlacky  

                  to zní dobře, kromě času srazu, to mám ještě půlnoc :-) když budu stíhat práci, tak dorazím.

                  Heslo: :-)

                  0 0
                  • default  

                    Ja s tim vstavanim mam taky problem, ale kvuli biku jsem schopen nemozneho! :-))) Takze kdo by chtel jet s nami, tak at nejak dorazi na misto srazu, vlak jede v 8:56…!

                    0 0
                    • krbec  

                      Já jsem ti to řikal, že to je vražedný ranní čas!!! :-) Nejsem sám, kdo v tuhle dobu ještě neví o světě … myslim, že poznávací znamení je jasný – kolo a slepený oči:-)))

                      0 0
                      • blue  

                        krivoklatsko neni rovinka a pokud tu trasu chcete dat celou a v klidu, tak ten cas odjezdu vubec neni od veci :-)

                        0 0
                        • default  

                          JJ, ten vlak tam jede asi 2 hodiny…:-

                          0 0
                          • blue  

                            2 hodiny ze smichace do berouna? to je trochu prehnany, ne? to se prekoukl, odjezd 8:56, prijezd 10:00

                            0 0
                            • default  

                              Jsem to meril vokometrem…;-) Ale i hodine je dost!

                              0 0
                              • krbec  

                                No jo … hodinka spánku ve vlaku je taky dobrá:-) jen doufám, že v rozespalosti nepřejedu smícháč a nepojedu do práce:-))

                                0 0
    • K2  

      A co tak http://www.volny.cz/…dile_ltd.htm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.