• Chegu

    Æus lidičky, je tu někdo z vás z pardubek, Chrudimi a tak z okolí ?

    Dík chegu

    0 0
    • kámen úrazu1  

      Sháníš ještě pořád někoho z Pardubek? Já bych o někom věděla… :-) Pro všecky z PCE-HK / HK-PCE okolí … co říkáte na první víkend v únoru, vyjeli byste si s jednou pomalou začátečnicí? :-)

      0 0
      • Pekáček  

        Ahoj! No to už budu moct jezdit, ale budu na tom dost bídně. Potkat se na půli cesty, pozdravit a jet zas dom :o)))

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Pochybuju, že na tom budeš hůř než já. Na kole jsem neseděla už pár tejdnů…nemoc, práce do noci i o víkendech atd. :-/ Jediný, co několik posledních měsíců trénuju, je zadek… sezením na židli v kanclu, zbytek těla jaksi není „ve své kůži“… Budem muset vybrat nějakou dobrou hospůdku v tý půli cesty. :-)

          0 0
          • McBlacky  

            tak si dejte sraz pod Kuňkou v rendez-vous, to je na půl cesty, z Pardubek pěknej trail podel Labe, z HK to neznám a ještě můžete zasoutěžit kdo sjede ty schody od zámku :)

            0 0
            • Pekáček  

              Tam je zámek? :o) Jinak schody nesjedu jen ty zatočený, na to nemám :o) Trail podle Labe byl 3 roky mým denním chlebem při dojíždění do práce ;o)

              0 0
              • McBlacky  

                hele já tam po letech bydlení v pce byl loni s bikem a ty schody pěknej brutál- taky jsem je nedal, a ani jejich objezd z leva nebyl zadarmo -na poprvé docela nejistota. Zámek no, Kuňka je spíš hrad uznávám :)

                0 0
                • Pekáček  

                  Ono to jde než to tam vydřou sjezdaři od Půlpána a spol :o)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jo bylo to tam vydřený, takový hnusný koryto, jsem si říkal že se tam asi bude jezdit trochu víc :) Sjel jsem to, ale lehký to nebylo to ne.

                    0 0
              • kankrlicek  

                Schody jsem si dal naposledy při čekání na novoroční vyjížďce. A zdají se mi čím dal lehčí… asi než si pořádně dám na ústa :) Ale rozhodně tam nelítám, jen to tak kloužu.

                0 0
        • rhuman  

          ted bych mohl snad taky vyjet, ale tri mesice jsem skoro na kole nesedel, ale strasne me laka ten nadhernej snih ;) kam je v planu jet? (vic nez 50km, ale na sjezdaku nedam …)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Trasu nechám na vás. :-) Ale 50 km bych teď jela půl dne. Navíc bych umrzla, mám jen nefunkční oblečení a kecky.Tak jsem pro něco kratšího. Hlavně kvůli Pekáčkovi, že ano… ;o))

            0 0
            • Pekáček  

              Jo jo, áááno :o)))

              0 0
              • Tobina  

                Von Pekáček trochu kecá, zas tak špatně na tom není. Ale zase je přizbůsobivej:-))))))))

                0 0
                • Pekáček  

                  Hele, Tobino, srostlo mi břicho a bez kola jsem byl přes 5 týdnů. Jel jsem do práce a třepaly se mi nožičky ja kolouškovi, tak ticho.

                  0 0
                • kámen úrazu1  

                  Ona to stejně bude vyjížďka „se mnou beze mě“. :-) Bo nikoho nebude bavit plazit se kvůli mně hlemýždím tempem. No… uvidím za pár měsíců, jestli se vás budu aspoň místy držet. Kdybyste mně vyšli krapet vstříc a půl roku netrénovali, byla bych vám vděčná. :-)

                  0 0
            • rhuman  

              ok, tak to jsem rad, ze se nechcete hnat … co mas za bika?

              0 0
      • miťo  

        Jo a nebude to jako 23.1. na Kolibe? Nikdo tam nebyl.

        0 0
    • kmi  

      trochu mimo tech pardubic – nevite nekdo, kdy se jede 12h v krasnicich?

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Tak abychom, moji milí hradubáci, jenom nekecali, ale začli i konat… :-)

      Hodí se vám víc sobota nebo neděle (5/6.2.), v kolik hodin chcete vyjet a kde se srazíme?

      Mně na dnu nezáleží, na času taky ne, přizpůsobím se.

      0 0
      • Sethi  

        kdyby se jelo treba az tu dalsi sobotu 12.2. tak bych se pridal. Ted budu muset o vikendu tvrdnout v praci. Tak dejte kdyztak vedet – konecne se ozvali i lidi z HK a okolnich vesnic (PCE) :)

        0 0
        • kámen úrazu1  

          12.2. se může jet taky. Přečetl sis pořádně, co jsem psala v příspěvcích výše? Bo se zdá, že ostatní Hradubáci to přečetli pečlivě a odradilo je to od jízdy se mnou. :-)

          Nebo kde všici z PCE a HK jsou? Jsem doufala, že tu budete házet termíny, ale nějak se do toho nemáte…tak co v sobotu v 11.00 třeba v …v…no, poraďte. :-)

          0 0
          • fousac  

            v praze na palacaku?? ;))

            0 0
          • kankrlicek  

            Vidim to bud na Kunku nebo Kolibu. Tuhle so-ne nebudu, pristi by to slo.

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Supr. Tak příští sobotu v 11.00 na Kolibě. Zatím Ty, sethi a jeden šutr.

              No… a kdo by jel už tenhle víkend? Pekáčku, mi?o, zirecku a další pardubičáci a hradečáci, srazíme se ? :-)

              0 0
              • Beeda  

                Hosi, jeste aby vas baba honila…vylezte z pelechu a na svih!

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Šmarjá, nepoužívej, prosím, slovo švih. To zavání rychlostí. ;o)

                  0 0
                  • fousac  

                    proc?? na to, aby s sebou jeden svihnul, neni potreba vyrazne rychlosti.. :)

                    0 0
              • Pekáček  

                Tak jo, v sobotu v 11:00 na Kolibě, snad se poznáme :o)))

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Priiima Pekáčku, a až příští sobotu nebo i tuhle? :-)

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Snad i tuhle a snad nebudou padat trakaře. Kdyžtak to upřesním. Hele, co se domlouvat i po ICQ? Výzva pro všechny!

                    0 0
                    • kámen úrazu1  

                      Oki, oki. Už jsem si zapsala icq do infa. Když budou padat trakaře, budem mezi nimi kličkovat. :-)

                      fousek> fousku, já k švihnutí sebou na zem nepotřebuju žádnou rychlost. U koní jsem zjistila, že nejhorší pády jsou často z malých rychlostí. Jestli to platí i u kola, tak si „užiju“. :-)

                      0 0
              • rhuman  

                ja se zucastnim tuhle i pristi … btw pro upresneni, tuhle taky v sobotu 11 na kolibe?

                0 0
              • Sethi  

                Takze sobota 12.2. Koliba 11h. Kdyztak to jeste pristi tyden nejak pripomente.

                0 0
                • Pekáček  

                  Počkat, co tuhle sobotu? Já bych jel!

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    Pekáčku, tuhle sobotu samozřejmě jedem taky. V 11 na Kolibě. Odradil by mě jen silnej vítr. Déš? nebo sníh přežiju…zatím jsem se nikdy ve vodě nerozpustila. :-)

                    0 0
              • miťo  

                Eeee, co? Nekdo me vola? Jo, budu tam :)

                0 0
    • rhuman  

      takze dnesni ucast bike-foristu byla tato: rhuman, pekacek, mito, kamen_urazu a kankrlicek

      • jsme tam pritah dalsi, aby nas bylo vic, no byla to pekna akce, zima byla v poho, na to, ze rano bylo –13 ;))
      0 0
      • kankrlicek  

        A co fotecky, budou?

        0 0
        • rhuman  

          fotil pekacek ja jsem byl ten na sjezdovym rb …

          0 0
          • kankrlicek  

            jj, s Pekackem a Mitou jsem jel skoro furt, takze rhuman musel byt nekdo s tema tlustejma gumama:) Jenom jsem vyjadroval prani videt foto :)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Bylo to suuupr. Jsem blbec, že jsem si nepořídila pana Horala dřív. :-) Jmse ráda, že jsem vás poznala… a díky, že jste na mě za každým rohem čekali. :-)

              0 0
              • Sethi  

                no tak snad ten pristi vikend pojedu taky. Trcet v praci me moc nebavi.

                0 0
        • Pekáček  

          Něco sem dal do FOTO, LIDI, aj složený, aby to nezabíralo tolik místa.

          0 0
    • rhuman  

      tak jsem zalozil stranku, kam jsme dal fotky od pekacka: http://hkbikersxc.wz.cz

      0 0
      • Sethi  

        tak od cloveka co ma 20kilovy kolo bych necekal nazev hkbikersXC :)

        0 0
        • rhuman  

          to jsme prave zalozil dalsi sekci jinak, ale mam v planu si postavit taky cistokrevni xc kolo .....

          0 0
          • kankrlicek  

            A kde jsi se ztratil?

            0 0
            • rhuman  

              no trochu jste me poodjeli a zamnou jela jeste kamen_urazu, mito a honza, tak jsem chvilku cekal, ale oni jeli jinou cestou .....

              0 0
              • kámen úrazu1  

                To Mi?o nenápadně zpomalil, aby mě mohl nasměrovat na jetelnější cestu, bo viděl výraz utrpení v mý tváři i ze vzdálenosti jednoho kilometru, o který byl vždycky napřed . ;o)

                0 0
    • kankrlicek  

      Kamen_urazu: Myslim, ze bys to mela rozjet – chlapi jsou nejaci mrtvi :) Ja urcite nebudu – tak si to uzijte.

      0 0
      • Pekáček  

        Napjatě čekáme jaká bude předpověď na sobotu :o))) Asi pláštěnky a hladší gumy na cestu po silnici ;o)

        0 0
      • rhuman  

        ale ted by mel jet zase sethi, no asi bude bahno, tak bych mozna jel taky po silnici a jel bych treba na kunku s tim, ze bychom se vsichni sesli nekde v hk.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          všichni? To jako že bych jela do Hradce a pak zpátky na Kuňku? :-)

          0 0
          • rhuman  

            aha, vsichni hradecaci, sorry

            0 0
            • kámen úrazu1  

              spoko, já si jen tak krapet „štípla“. :-) Na Kuňku bych jela jen s podmínkou, že bychom si dali sraz někde blíž Hradci. :-) Jinak bych se moc neprojela.

              0 0
              • Pekáček  

                To vypadá že tam budem jen my tři :o)))

                0 0
                • rhuman  

                  mozna jeste sethi

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    aspoň si nebudu připadat tak blbě, jako když jsem viděla před sebou tři kilometry dlouhého hada, pak skupinku čekající na mě, pak zase hada, skupinku… ;o)

                    0 0
    • Pekáček  

      Tak se přihlašte všichni z HK s Pce kdo se chcete zítra klouzat po mokrým ledu nebo brousit asfalt :o)

      0 0
      • kankrlicek  

        Uz jsem hlasil minule, ze tuto so urcite nebudu – nic se nezmenilo :(

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Tady, tady! Sím já se hlásím, pane učiteli! :-)

        0 0
        • miťo  

          Jen pomalu s tim nadsenim holka, videl jsem predpovedni mapy srazek a ma prset…

          0 0
      • rhuman  

        no tak s vama je teda domluva … zatim to vypada, ze nikdo nejede, takze to pada … nebo co?

        0 0
    • Tomcat_1  

      Jajaja :-)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        :-) No fajn. Pokud máš zájem občas vyjet s pomalejma turistama, kteří se nechtějí sedžít, vítej v partě. :-) Stačí dát vědět na icq…

        0 0
    • Nuvolari  

      Hele jezdi vubec MTB nebo silnici v Pardubicich holky?ja totiz jezdim celkem pravidelne a dneska jsem poprvé tenhle rok potkal holku na MTBcku…,ale stala za to se ohlidnout..

      0 0
      • chupas  

        no… ja si nevsim. myslim, ze jsme chudy kraj :-/ sutrik uz nam taky migroval do chrudimi.

        0 0
    • dieegoo  

      ja sem teda taky relativne z okoli :)

      0 0
    • Gregi  

      tak to já z okolí nejsem ale sem přímo z místa:) (Pce)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.