• ravas

    Neviete mi poradit mamLRS zadne pruzenie a okrem tlaku sa tam nastavuje aj vyska zdvihu . Neviete mi povedat kedy a aky zdvih nastavit

    0 0
    • kovar  

      to je jednoduche – na furt nastavit vetsi ze zdvihu

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Rano bych dal nizsi a kolem poledne to prehodil na vyssi :)

      Si delas srandu? A slapat uz budes sam? :)

      To musis nejlip vedet, ty.

      0 0
    • ravas  

      Otazka ked sa da vetsi zdvich a pojdem po rovine nebude to mat horsi vpyv na slapanie -nebude to hojdat

      0 0
      • kovar  

        jedinna dobra rada: prodej fulla a kup si neodpruzeny kostitras.

        0 0
        • ravas  

          to bude krok spat k staremu kolu

          0 0
          • kovar  

            presne tak -krok zpet. Houpani se neboj, energii to neukusuje, energii to hodne setri, pokud tomu trosku prizpusobis styl jizdy. Na rovne rovine houpani pomaha prekonat tzv „mrtvy bod“ pri slapani :-) Lip se prekonavaji prudke vyjezdy atd.

            0 0
            • ravas  

              Este otazocka nevies ake ma vyhody ked si na zadny vzduchovy tlmic namontujem pridavnu pruzinu

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Pokud vazis nad 80kg, ze ti to ten tlumic vubec vydrzi.

                0 0
                • ravas  

                  Mam 78-teda ked nahodou nemam rupsak ( alebo babu na rure) :-) Vtakom pripade ma ta pruzina opodstatnenie? ona tam uz bola pri kupe ale standardne sa nedodava-len ju doporucuje na merida stranke ze vraj ma bike lepsie vlastnosti ale ake nemam potuchy

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Tak si precti neco o rozdilu vzduchu a pruziny u pruzeni. Treba tady na foru.

                    0 0
                    • ravas  

                      ale ja mam vzduch aj pruzinu v jednom len ta pruzina je doplnkova

                      0 0
                • TinkTink  

                  Padlisto, padlisto…pekne kecas…

                  At si tam nastavi vetsi zdvih…to je moje rada…a k tobe – ten tlumic to vydrzi naprosto v klidu…ja mam i s camelem pres 80 a tlumic fouklej s pridavnou pruzinou na 4 bary – je to hooodne citlivy a nemam o nej strach…dokonce i myslim, ze ten tlumic vydrzi pri stejne konstrukci VIC nez standartni tlumic…bude mit mensi moment odtrzeni a tak…takze nepindej a porad poradne – jel jsi na tom vubec? Myslim ze ne :)…na mym se teda urcite neprojedes, protoze je ZAKAZ zasunovani moji sedlovky :))) – by se mohla poskrabat :)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Co kecam? Sam tam pruzinu mas. Hledat to nebudu, ale myslim, ze sam vyrobce uvadi hranici 80kg pro pouziti pruziny. Jinac by potrebny tlak pro „neprorazeni“ tlumice byl vyssi nez maximalni doporuceny tlak na pozitivni vzduchovou komoru.

                    Jo a sedlovku si klidne muzes nechat. Sedaj si jenom močky se slabejma nohama. P.S.: Ja sedim skoro furt :)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      No podle me kecas tim, ze se to rozpadne. Tendle ram mam po znamym…on sam 75kg…neco batoh..neco boty…helma…oble­ceni…dohromady si myslim tak 81kg hmotnosti…vozil to foukly pokud si dobre pamatuju na 8 baru..takze mu jeste 2 zbyvaly a nerozpadlo se mu to…

                      A k tomu kecani – todle vis urcite z doslechu :)…kolik rozpadlych LRS jsi videl? Ja teda ani jeden…ale zaruku mam :o))))

                      Sedlovka – no ona by ti tam docela zavazela…ale to mas jedno…stejne by jsi se na tom bajku zabil :)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Vubec netvrdim, ze se to rozpadne. Jen ze treba muze nekde podfouknout tesneni nebo tak. Proste vyrobce to nedoporucuje a na to jsem tim chtel upozornit.

                        Sedlovku si muzes nechat – nechat doma! :)

                        0 0
                        • TinkTink  

                          no to jo…ale proste k tomu, co rikas by to musel byt jezdec nad 80 kilo + tlumic na 10baru minimalne (hranice na kterou se smi foukat bez pruziny…)…

                          No tak jo no…

                          0 0
    • TinkTink  

      Kdekoli, kdykoli – vetsi zdvih…muzes regulovat tlakem vzduchu a nemusis to prehazovat a tim padem opotrebovavat :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.