• blue.sun

    Potřebuju už zoufale vyměnit bovdeny a lanka, poraďte mi něco v rozumný kvalitě a za rozumnou cenu. Jsem z Brna, tak i případně obchod, kde se dá nakoupit.. Díky…

    0 0
    • RomanH  

      Lanka kupuju nerezovy a bovden kroucenej. Maji to ve vsech obchodech. Pomer cena / penize je vybornej, muzes si dovolit casteji menit. Podle me nikdy domazavane razeni nebude chodit tak dobre jako nove.

      0 0
    • Volf  

      To ti v každým obchodě i nastříhaj přesně na míru. Jo a nenech si nakecat, že na řazení musí být nevinutej jinak že ti to nebude řadit. To ti řeknou protože s těma přímejma drátama je výrazně dražší. No do Brna občas jezdím a prolez jsem tam spoustu obchodů a řeknu to obráceně nešel bych k Šírerovi na Vídeňský protože tam je to ochota sama.

      0 0
      • TinkTink  

        No to je ptakovina, ten primej radici bovden stoji stejnych 20,– jako vinutej brzdovej…

        0 0
        • Daf  

          Asi jak kde u nas ho maj za 50,–

          0 0
        • Volf  

          Hm tak to já iděl vinutej za 20,– a přímej za 60,– je teda fakt, že to bylo už loni.

          0 0
        • Volf  

          Hm tak to já viděl vinutej za 20,– a přímej za 60,– je teda fakt, že to bylo už loni.

          0 0
          • TinkTink  

            No za tech 60,– mam uz kevlarovej primej…ten za 20,– je primej, ale bez kevlaru (je tam plast…)…ale radi mi to s nim 100× lip nez s jakymkoli vynutym – ted jsem z nouze hodil na razeni primej karbonovej a taky si nestezuju…ale za 1m kevlaru si koupim 3m plastu…coz je rozdil, takze pouzivam primej plastovej :)

            0 0
    • Daf  

      Bowdeny kup obycejny metr za dvacku lanka chtej nerez a pokud k tomu sezenes Al utesneny koncovky tak budes mit super kabelaz za tri stovky.

      0 0
    • mastihuba  

      a chodí ty nerezový lanka o tolik líp než ty obyčejný? – ještě jsem to nezkoušel

      0 0
      • RomanH  

        Jednou mne lumpove prodali obycejne jako nerezove, menil jsem za tretinu obvykle doby – bylo proste nacate rzi a drhlo.

        0 0
      • Daf  

        To asi ne spis zalezi jestli jsou brouseny ty pak chodej znatelne lip a jsou taky uz docela drahe.

        0 0
    • lubos  

      Kupoval jsem ted prime bowdeny, cena asi 45,–Sk metr. Potazeny nejsou kevlarovym vlaknem, tak uvidim kolik vydrzi. Kazdopadne, rozdil mezi vinutym a primym bowdenem (obycejnym) jsem mel tu cest zkusit na kotouci. Rozdil je poznat vic nez dost. Houbovitost je pryc. Co se tyce lanek, tak zatim jsem videl 3 druhy. Obycejne, ty bych nebral, zere to hrze, dre. Pak klasicka nerez, da se. A pak nevim jestli i obycejne lze dostat, ale ja mam od Clarksu, o neco drazsi, nerez, ale vinutej tak, ze ma vyrazne mensi odpor, nez obycejny. Nevim cim to je .. ale chodi to lepe. Cena asi 65,– sk za kus.

      0 0
      • jonti  

        ja mam tiez nejake take lepsie lanka, v porovnani s klasickymi je tam asi ten rozdiel ze tie drotiky k ltorych su vinute su tensie a je ich viac, takze povrch je hladsi. Ale ja sa tiez drzim teorie ze najlepsie bovdedy a lanka su cerstvo vymenene, kludne aj lacnejsie. Tie priame su trochu menej pruzne, ale ze by to robilo nejaky rozdiel pri jazde sa mi nezda. Po poriadnom zmoknuti sa mi casto zanesu aj tzv. tesniace koncovky, tak to riesim tak ze ich par krat premazem, a asi 3–4 krat do roku vymenim, vacsinou tak tyzden pred pretekmi.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.