• abcde

    Potreboval bych poradit, jakou vidli si mam koupit, ktera z tech dvou je lepsi, pripadne poradit i jine znacky. Tlumeni chci kazdopadne olejove, ale pruzeni nevim ktere je lepsi, jestli pruzina nebo vzduch. Jsem ochoten na ni obetovat do 5.000.

    0 0
    •  

      sice nepíšeš co od ní očekáváš, ale na RST a Sunour bych zapomněl a poohlíd se po RS Judy XC a nebo Pilotovi XC, určitě o 100% funkčností lepší vidlice na www.koloshop.cz Judy 4100 Pilot 5300

      0 0
    • m-k-1  

      Já mám XCP 75 LO a jsem spokojenej. Asi jsem měl štěstí na dobrej kus. Jinak jí koupíš za 2,5k.

      0 0
      • kovar  

        to neni stesti na dory kus, to je blazena nevedomost

        0 0
        • admxx  

          Ja ji taky mam!!!!!Sice byla ze zacatku tuha, ale na garancce ji rozmontovali a promazali a jeste se ted docela rozhybala (nevim jak, ale jel sem na tyden pryc a nastrikal sem ji olejem GT85 a prijel sem a chodi uplne hladce) a je bozi!!!!!!! Takze naprosta spokojenost…

          0 0
    • widlicka  

      A co tak XC Pro D-RL? cena myslim tesne pod 4litre. 100mm zdvih

      0 0
    • Banjo  

      U nas Plzni prodavaj lonsky Piloty XC za 4 tisice, to je podle me docela dobry, pokud nevazis 90 kilo a teren jezdis jak rikas, urcite bych do toho sel.

      0 0
    • TinkTink  

      Hmm…do ani jedne z nich bych osobne podle tvych preferenci nesel…vyhozeni prachy…

      Kup si neco lepsiho – aspon toho Pilota…nebo prihod 2 tisice a mas Marzocchi a ta ti vydrzi…pripadne Manitoua Black…ale ten je financne mimo…

      Znamej tedka prodava jednu AXIMA…ta nejvyssi prej..za necelych 5000,–…ale nejdu do ni :)…jestli chces, tak rekni – prej ma blokaci, regulaci tlumeni a prej jeste cosi…vnejsi nohy karbon…ale fakt si setrim tedka na neco jinyho :)

      0 0
    • jakub  

      manitou six, tedkom je v nabidce v bazaru uplne nova, myslim, ze na tvoje podminky by uplne stacila ((-:

      0 0
    • Máca  

      Spíš než řešit – z bláta do louže – raději bych si připlatil. 5000 je, bohužel, na slušnou vidlu málo. Rozdíl mezi vidlou za 2500 a vidlou za 5000 není z hlediska funkce atd až tak velký. Rozdíl mezi vidlou za 5000 a za 10000 je už dost citelnej! Všechno je otázkou – na co to chceš, kolik na tom najedeš a někdy taky kolik člověk váží.

      0 0
      • jakub  

        prave proto ti doporucuji tu sixku neni spatna za ty prachy co to tam nekdo nabizi (2500,–) PS: nechci delat reklamu, zda se mi to proste dobry

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.