Brzdy Mrázek a jaké k nim páky?

14 nepřečtených
  • Stand

Máte někdo nějakou zkušenost jak spolupracuji véčka od Mrázka s brzdovejma pákama? Je jedno jaký k tomu budu mít, nebo podle čeho vybírat? Doporučuje Mrázek něco? (na jejich stránkách jsem nic nenašel…) Díky.

• Pá-dlista1  

Si delas srandu?

• Stand  

Co je špatně?

• Pá-dlista1  

Naprosto stejny dotaz se spoustou odpovedi tu uz byl, takze by stacilo umet cist a uposlechnout dobre minene rady pri zadavani tohohle prispevku.

• Stand  

no popravdě jsem té rady uposlech a nějak jsem se nedostal tak kam jsem potřeboval, že… tak jsem to zkusil takhle…

• blue  

to ses asi teda málo snažil… zadat Mrázek, zaškrtnout vyhledat v textu a ejhle… Jaký páky k brzdám Mrazek?

http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

• Stand  

A přečetl sis to? Já to vyhledat taky umím. Ale na co mi to je, když tam není žádná odpověď od člověka, který ty brzdy na kole má…

• TinkTink  

No to neni pravda…ja jsem tam svoji odpoved dal…akorat ne to, jaky paky

Proste dej nejkvalitnejsi paky na vecka jaky sezenes a je to…bud Avidy SD nebo Shimano LX, XT nebo XTR…nebudu rikat, ze jiny nemaj smysl…to je ale o osobnich preferencich…

Howg…ja uz jsem Mrazky vyhodil.

• blue  

dobre… najit to umis… ale je nutny zacinat znovu stejny tema? neslo se zeptat jeste jednou v puvodni diskuzi a zase ji rozbehnout?

• Žanek  

Jak spolupracují véčka od Mrázka s brzdovou pákou?? Pomocí lanka, které vede v bowdenu, bezdrátově by to nebylo ono :o)) Jinak kdyby ses ptal, které páky k těmto brzdám pořídit, tak bych šel do Avidu nebo Sh XT…

• Vilém  

Vozim je s XT integrovanejma pakama a nemam problem.

• Saryck  

Kočička! Haf!

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.