• slayer

    Dorazili mi dpmu dobírkou čelisti Mrazek a z pytlíku se vysypala hromada součástek bez návodu. Nemáte někdo nějakej návod, jak to dát dohromady? Díky

    0 0
    • slayer  

      Nebo aspoň nějakou radu. :-o

      0 0
    • Rychlej turista  

      Tak jak, už jsi je složil?

      0 0
      • Jogador  

        Za 5 let? To už by chtělo:)

        0 0
      • roud  

        OMG xD xD xD

        0 0
        • Rychlej turista  

          A co třeba, že jsem o těchto brzdách chtěl hodit řeč a nechtěl zakládat nové vlákno, protože už tu dávno je?

          Potřebuji potunit plečku, na kterou chci dát čelisti z jednice. Takže sháním něco na ni.

          0 0
          • roud  

            mno říká se o nich že na seřízení potřebuješ dva lidi takže s tim asi moc srandy nebude :O(

            0 0
            • Rychlej turista  

              Četl jsem. Ale už je to staré, tak to snad pořešil. Mě by zajímalo, jak fungují a tak, od někoho, kdo je jezdí. V to článku taky jedním dechem píše, že se zadřou v blátě a druhým, že v něm vungují bez problémů.

              0 0
              • Veeteck  

                Me fungovaly v pohode, serizeni zas tak hrozny nebylo, chce to cvik. Chod a vykon byl paradni. Horsi to ale bylo z pruchodnosti plaste, pri vetsi sirce plaste, pri brzdeni o celisti skrtal. Zalezi na sirce zadni stavby, s HT ramem Mrazek to skrtalo i s Pythonem. Jo a taky bacha na kolizi predni brzdy s korunkou vidlice, treba na nektery Marzocchy ty brzdy nedostanes.

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Vidličku mám pevnou a pláště Furious Fred 2,0", takže s tím by problém být neměl. Takže už jen, jak jedou v tom blátě? Zadírají se nebo ne?

                  0 0
                  • myval  

                    Mám WTB Nano Raptor 29×2,1 a nemám problém. Je tam sice méně místa, ale ale ten největši maras mi sejme pevná vidle. Jel jsem teď po oblevě po sjezdovce dolů, můžu ti to nafotit, jestli chceš.

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Myslel jsem tím spíš mnohahodinový  provoz v blátě, jestli s tím nejsou problémy. Že by jako zatuhly v čepech.

                      0 0
                      • kubad  

                        je s tim problem, nic pro tebe. slozite serizovami, nemoznost jemneho doserizeni chodu. problem vyndat kolo, urcite to nejsou brzdy na jezdeni v blate a na 24h

                        0 0
                        • Rychlej turista  

                          No jo, ale ta váha. A kdo ví, jestli vůbec ještě nějakou 24h někdy pojedu :-) A kdyby, tak přehodit čelisti zase takový problém není. Tak mi to schval, ať můžu jít spát :-)

                          0 0
                          • kubad  

                            vaha zase tak skvela neni :-( to bys musel vzit mag. verzi, zitra napisu vic pres mobil se blbe datluje

                            0 0
                          • vladaza  

                            počáteční seřízení je skutečně náročnější, protože vzdálenost špalků od ráfku se ladí přepětím pružiny, která se utahuje pouze šroubem na čepu brzdy, musí se to docela dotáhnout, jinak pružina strhne špalek na ráfek. po seřízení je funkčnost dobrá – zejména díky dodávaným špalkům koolstop, plášť jsem musel vždycky vyfouknout jinak nešlo kolo z vidle, na nově montované kolo už jsem je nedával, špalky jsem, ale využil jinde, v dílně zůstalo nepotřebné torzo, běžné špalky použít totiž nejdou /si myslím, ale nezkoušel jsem/

                            0 0
                • myval  

                  Mám je na 29er a v klidu brzdí, akorát origoš špalky vydávají nechutný skřípot. Měl jsem je i na Marzocchce a dal jsem tam podložky a taky se dalo jezdit. Horší je to pro někoho kdo často sundává kola, je třeba uvolnit drát, který tam je místo pružiny.

                  0 0
            • Vilém  

              Ale houby. Serizeni je naprosto normalni, staci troska zrucnosti a nezabere to vic casu nez klasika se sroubkem. Pro turistovy ucely bych je ale asi nedoporucil. Rameno brzdy beha rovnou po cepu v ramu nebo vidlici a tudiz to neni nejak extra zatesnene.

              0 0
              • kubad  

                jj seřídit je není problém, ale vyladit aby chodily krásně lehce, je skoro nemožné chybí jim mikro nastavení.

                S tím zatěsněním souhlas – sice to není velký problém, ale občas potřebují sundat vyčistit a namazat

                0 0
      • Blade  

        lol

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.