• Steady

    Aké máte skúsenosti s predným svetlom firmy Cateye CAT HL-EL500. Výrobca píše, že má svietivos? 1000 Cad ! Cena je tiež dos? vysoká 1590,– Kč. Oplatí sa to kúpi? ? Na slovensku je to problém.

    0 0
    • JM  

      Ten tech. údaj má jeden nedostatek – chybí tam, do jakého úhlu to těch 1000 cd vyzařuje. Jinak já osobně mám HL-EL300 za +/- 1000 Kč …

      0 0
      • mAk  

        no a jaký je to světlo? dá se s tim v pohodě jezdit terénem? mám totiž ledkovou čelovku a ta moc v terénu nezabírá a tak todle světlo plánuju na čtyřiadvácu

        0 0
        • Pavlos  

          Co takhle skusit sigmu mirage:)

          0 0
          • fousac  

            a co takhle dynamo??? to je teprve vec…

            sigmu sem chtel taky, ale sem zjistil ze lepsi si postavin za 1/10 ceny… :)

            0 0
          • mAk  

            No to je na mě bohužel moc peněz, sice v noci něco najezdim ale zase takovej fanda nejsem a ten KetÁj vypadá že by mohl stačit… Loni sem měl nějaký světlo od Sigmy tušim a to bylo celkem fajnés, hodilo to dlouhej akorát širokej kužel dost daleko tak se s tim dalo valit i sedum pětek po louce (c;

            0 0
        • JM  

          Model 300 aj. se pred casem probiral ve vlakne „Světlo Cateye“ – koukni se do archivu.

          0 0
          • mAk  

            četl sem to radši eště jednou a řek bych že k tý třístovce tam nikdo nic neřek, jen okolo…

            0 0
            • JM  

              Já mluvím o vlákně „Světlo Cateye“ s posledním datem 2004–05–23 21:36:03 a obsahujícím mj. příspěvek „gatier (2004–05–09 08:34:14)“

              0 0
      • Lada1  

        Jak do jakého úhlu ? Candela je snad světelný tok vyzařovaný do 1 steradianu, ne ?

        0 0
        • kovar  

          to je definice. Napr kdyz mas rychlost 20km/hod, take pri tom nemusis jet takto celou hodinu nebo pri tlaku 1 Pa neni nutno aby konkretne sila 1N pusobila na plochu 1m2 atd

          0 0
        • JM  

          To (=def. cd) ano. Většina světel (a obzváště světel s laser. diodami) ale zdrojem prostorově/úhlově homogenního světla není. Schválně si na zkoušku posvi?te „čímkoliv“ na zeď …

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.