Jaký tachometr? Dvoutlačítkový nebo jedno?

34 nepřečtených
  • Zepo

    Tak kolem 500Kč důležitý je aby vypadal pěkně, aby mněl zakladní funkce, spolehlivý asi dvou tlačítkový praďte dík

    0 0
    • Schwinn  

      já bych ti doporučil ECHO-F7 Je jednotlačítkový,a je fakt super,stojí kolem 450kč

      0 0
    • TinkTink  

      Sigma Sport BC 800 – pohodovej…hodne odolnej..akorat se mi zda, ze nemeli vypoustet AVG…to je skoda…ale mam ho ja i moje polovicka a jinej bych nechtel…

      0 0
      • Žanek  

        JJ, potvrzuju, mám ho na silničce. Líbí se mi ta šipka, která ukazuje, jestli jedeš rychleji nebo pomaleji než je průměrná rychlost. Na bajku mám CatEye EnduroII a také spokojenost. Působí masivnějším dojmem než Sigma (uchycení na řidítkách), Sigma se zase jednodušeji montuje… Pokud nekoupíš nejakej zmetek, třeba od Authora, a sáhneš po osvědčené značce tak budeš spokojenej.

        0 0
        • Jemi  

          Já měla od Authora a občas jsem myslela, že ho hodím dolů ze srázu :) Takže o Authora v žádnym případě.

          0 0
        • Honzin  

          sipka na BC 800? to mas asi nejakou jinou nez ja, protoze ja tam nic takovyho nemam (mam lonsky model)

          0 0
          • Žanek  

            BC 800 2001(2002??) Je to ještě ta, která se do držáku na řidítkách zasouvá.

            0 0
            • Honzin  

              tim to bude – pridali bajonetovej uchyt a sebrali sipecku a prumernou rychlost aby to nejak kompenzovali :-) stejne podle pro biky neni ta prumerka tak dulezita jako pro silnicky. jinak ja jsem s ni taky celkem spokojenej. problem jsem mel jenom s preklesanym (a posleze utrzenym) dratkem tesne u drzaku. Tak jsem to rozdelal, pripajel a zas funguje jak nova.

              0 0
      •  

        Sigma Sport 700, pohodička, myslim že na normální ježdění má vše co potřebuješ (800 má navíc jen porovnání okamžitý rychlost k průměrný)

        0 0
        • Thorn  

          Mam Sigmy BC 3001, 700, 800, pulzmeter Sigma, pumpu Sigma a vsetko funguje skvele – tachometre aj v dazdi, parkrat mi spadli atd atd – jednoznacne Sigma.

          0 0
      • fousac  

        na sigme BC 600 mi po roce upadaly draty… nejak nezvladly 100mm zdvihu… letosni bc800 nema prumer, takze nebrat, bc1200 uz je moc draha… nakonec sem koupil echowell zone-12 za 580,– a zda se byti v pohode… dva prumery kol, dve denni pocitadla (mazaci a 24hodinovy) a pak bezny veci jako prumer, maximalka, celkovy km pro kazdy prumer kola a celkovy komplet, cas denni, celkovy, hodiny… a tvrdi o nem, ze je vodotesny… montaz v pohode, kabelaz vypada velmi bytelne..

        0 0
        • Steel  

          no ja koupil BC 1200 za 585,– a je fakt v pohode, vsechny funkce co sem chtel to ma. Mohu doporucit.

          0 0
          • fousac  

            nezbyva nez gratulovat a tise zavidet… u nas v obchudku dodrzuji doporuceny moc tak z 99%, tudiz sme nekde jinde treba proti e-shopum… kdyz ja nemam rad e-shopy a miluju maly zapadly kramecky, kde i kdyz du koupit lepeni za dvacku, tak se tam jeste pul hodiny vykecavam a je to hlavne o pohode… :)

            0 0
      • bikemanx  

        mám BC 401 jednotlačítkový a bez problémů jen už jsem rozmazlen a tak chci nový (s více fukcema…) myslím, že stojí cca 450

        0 0
    • Pavlos  

      Cateye TOMO XC pohoda:)

      0 0
      • jecnak  

        Jo tak nejak, dneska uz za hodne nizkou cenu. Ma to prakticky vsechny pro normalni jezdeni potrebny fce.

        0 0
        • martt  

          ten co ma moj syn ale nefunguje v dazdi. Sigmy su OK, mame tri kusy. Author je strasny srot – vyhrali sme dva kusy na nejakom maratone a po par kilometroch nejde ani jeden.

          0 0
    • hanz  

      sigmu, jedno jakou. Minulá mi vydržela 7let a teď jí ještě jezdí kámoš Na tlačítka ser, třeba 5, stejně na to koukáš z nudy nebo když stojíš

      Katyna ani vdo nevidrželi ani zlomek toho co sigma a to jsem je jezdil jen na roadu-sračky

      Sigma

      0 0
      • hanz  

        nevydržeti-češtino soráč

        0 0
      • TinkTink  

        Na pocet tlacitek srat muze, ne na jejich utesneni – na BC 1400 mi prestaly jako prvni fungovat ony… :)

        0 0
      • o.t.  

        hm ja si ted koupil sigmu a k tomu ten set na bezdratovy prenos a ten po 50km uz nefunguje :(( Mozna v tom vysilaci nebo prijimaci dosla baterie ale sakra koupuil jsem to pred tydnem!

        0 0
    • lubos  

      CatEye XC Tomo. Baterka je snad vecna, nebo co. Jedina chybicka krasy … nehodi se do jizdy v desti, ponevaz cidlo zvykne navlhnout a pak nesnima rychlost.

      0 0
    • Saty  

      Ja mam CatEye Mitty 8 a jsem spokojeny, je sice drazsi ale za Sigmu bych ho nevymenil ani nahodou, ma dve tlasitka a jsou efektivne vyuzite!!! Zus

      0 0
    • Matts.  

      Ja mám Sigma 1200, perfektne čitateľný, dážd nevadí, a čo je doležité, keď striedam horák a ces?ák, nemusím prestavova? obvod kolesa, lebo tento je nastaviteľný na dva obvody, sleduje total km cesta, total km horák a aj total kumulatív. Super vec.

      0 0
    • Davig  

      Co říkate na novou fci bikeometer na chystaném Siemensu M65? Přijde mi v poho, jen mám strach, aby přežila pády…

      0 0
    • Zepo  

      diky moc všem vybral jsem si Sigma Sport BC 800 vypadá pěkně má dvě tlačítka a zakladní funkce co víc chtít

      0 0
      • fousac  

        prumer.. :)

        0 0
        • martt  

          ak skutocne nema priemer, to je pekna zrada. Mam BC600, 700 aj 800 z roznych obdobi (1993–2001) a vsetky maju priemer

          0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.