• Vincent

Cau, uvazuju nad koupi nejakeho svetla na bajka na freeride.. jezdim dost v noci a kazdou chvili se do neceho zapichnout neni moc prijemny. Chtel bych dat 2 svetla vedle sebe, vypada to lip a mam lepsi prehled na ceste pred sebou. mely by mit nakej vykon, DRZET i pri dropech a hlavne mit solidni cenu.. Dik za nazory ;)

0 0
    • Andrzej  

a uz sis predstavil, ze kdyz za letu naklonis kolo dozadu, tak budes svitit do nebe a uvidis nic…

0 0
      • Nego  

No od toho se krom světel na řidlech vozí ještě čelovka, kdyz chces aspoň trochu skákat a nejsi úplný sebevrah…

0 0
        • Vincent  

celovka.. to je takovy divny.. hlavne na integrale.. a policajtum by se to po ceste domu asi taky nelibilo :-/

0 0
          • scret  

Nevim, ale ja jezdim s celovkou dost a jeste mi nikdy policajti nic nerekli. Asi jsou radi, ze jsem aspon osvetlenej, narozdil od nekterejch sebevrahu.

0 0
      • Vincent  

eee, ja se teda dozadu moc nenaklanim.. je to zbytecne moc slozity :)

0 0
        • Pá-dlista1  

To si kup na tu skladacku radsi dynamo a normalni svetla na blatniky, protoze jestli nezvedas kola, tak zadnej freeride asi nejezdis. Ja teda v noci nejezdim, ale co sem slysel, tak bez celovky je to na pytel a jestli budes svitim jenom sam tak kort. Docela bych tomu veril, protoze, kdyz si spocitam kolik casu mi smeruje predni kolo tam kam jedu, popr. tam kam potrebuju videt, je ten cas fakt mizivej. Jenom svetla na pevno, jsou tak na primestskou turistiku.

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.