• dave

    Ahoj, nemáta někdo radu jak nějakým způsobem odstranit poškrábaní z tmavých brýlý? Předem děkuji za každou radu.

    0 0
    • RomanH  

      Koupit nový brýle – poškrábání láme světlo a to Ti může poškodit oko. Nejsem si jistý, že by to poškrábání šlo odstranit tak, že by to bylo 100%-ně dokonalé, když tak se zkus poradit v optice.

      0 0
    • Daf  

      Pokud jsou hodne poskrabane nejspis bude narusena i UV ochrana u slunecnich bryli. Ja bych koupil nova skla nebo nove bryle. Pochybuji ze to pujde uspokojive opravit.

      0 0
      • preacher  

        Opravit, nožná v optice, ale za jakou cenu? Ta se bude přibližovat ceně nových brýlí. Takže raději nové brýle.

        0 0
        • dave  

          Díky za rady všem. Jsou poškrábaný jenom tak lehounce, skoro vůbec do hloubky. Nevšiml jsem si, že je na jednom sklu bordel a uložil jsem si je do futrálu. Jak se to tam hejbalo tak se to o ten prach poškrábalo. Nový se mi moc kupovat nechtěj. Tyhle byly totiž fungl nový a stalo se mi to když jsem si je po první vyjížďce uklízel. Docela naštve, co?

          0 0
          • Otto  

            Vyleštit to asi nevyleštíš (viz příspěvek o cyklokomputerech a také mobilech) protože polykarbonát(průh­ledný plast) je téměř vždy kryt vrstvičkou tvrdého laku.Při pokusu o vyleštění se odstraní tato tvrdá vrstva, a výsledkem je málo odolný povrch, někdy i s viditelnou hranicí vrstev plast/lak.

            0 0
            • scret  

              jeden muj znamej, to zkousel vylestit smirglpapirem, :-)) A svete div se, moc si nepomohl, hmm, cim to bude?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.