Co rikate na Mongoose Rockadile LE

10 nepřečtených
  • JohnLee

    Potrebuju vybrat kolo pro pritelkyni a tohle se mi zda OK,ale vic hlav vic vi…Vazi cca 62 kg(pritelky­ne..:o) ),jeji jizdni styl: mnooo…takovy spis popojizdeni,ale terenu se nevyhne se mnou…max rocne ujede cca 700–1000km.Ta vybava vypada celkem OK. Moje cena je max 11 000,–,to je strop. Tak budu rad kdyz se podelite o vase nazory…

    0 0
    • vtx  

      Jo klidne to kup, kdysi sem hledal nejlepsi kolo za 14 vysel mi Rockadile LEX. Za ty peníze to stojí.

      0 0
    • JohnLee  

      hehehe,tak to je super…dikec za podporu,snad se ji ta barva bude libit sakra…:o)

      0 0
      • TinkTink  

        Jooo…ma to moje polovicka – a je fakt, ze to ma o neco niz stred nez vsechny ostatni bajky (rok 2003…)…ale neni to na skodu…

        0 0
    • pavelsacha  

      Rockadile LE – v současné době bylo původní osazení SHIMANO nahrazeno lepší třídou SRAMu a to 7.0 a 9.0 více info mohu poslat na mail. Mohu poslat i aktuální foto. Kolo je naprosto dostačující i pro 3–4tis km za rok.Vidlice je tak akorát,není měkká ani moc tvrdá.Velikost rámu S,tedy 16" disponuje pouze jedním úchytem na košík pro lahev, u ostatních velikostí jsou tam dva.

      0 0
    • pavelsacha  

      trochu jsem se u?uk, je tam SRAM 5.0 a 7.0

      0 0
    • moriarty  

      Za ty peníze asi neseženeš kolo s lepším rámem. RST Gila T4 není moc funkční vidle ale postačí (za ty prachy…). SRAM komponenty jsou rozhodně výhra, jen ty vlaš?ovky, s kterýma se to prodává, bych radši vyměnil za rovný řidítka. Jsou na té geometrii moc zatočený a lámou zápěstí.

      0 0
    • Lensik  

      Mam LED, 1300 km ujeto a dojmy a zkusenosti takove: sedlo na mne tvrde, vymeneno, riditka vysoko, vymeneny za rovne a otocen predstavec vzhuru nohama. Zajizdela sedlovka, cast, ktera je v sed. trubce jsem polepil samolepou a je klid. Retez jsem prave vymenil, ale 1300 km je pumer. Jinak je v pohode a jsem spokojenej.

      0 0
    • peky  

      Jo ber ho já na něm jezím už 2 měsíce. Mám najetech cca 500 a je v poho. Žádnej větší problém. Jezdím na něm dost. Vážim 80 kilo měřím 190cm a jezdím tu 19 palcovou verzi a sem fakt spokojenej. Hodně na tom jančim protože sem jezdil silnici 6 let a nebylo to vončo tak sem začal letos na bajku. Mladej magor…takže doporučuji

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.