Clanek Slapani do pedalu ( pro bobaveni:))

33 nepřečtených
    • aku  

      ono je to vubec obzvlast povedeny web :)

      0 0
    • moriarty  

      Ten článek mě uráží. Nevím, proč mě ten týpek tyká :) Jinak kvalitní článek s dobrou pointou: „Jseš lama a tak si nech poradit u prodejce a dej si pozor, aby ti kolo ladilo s barvou kabelky“

      0 0
      • Sirenna  

        To mi poslala kamoska, ze je to sila a mela pravdu :)) ja na takovy stranky jinak nelezu :-D

        0 0
        • Honzin  

          prave jsem se te chtel zeptat jak si se k tomu dostala :)

          0 0
          • Johy  

            Tak to jsem zpusobila ja…ten clanek sem Sirenne poslala, aby se taky pobavila, pac ja se bavila dosti…Moje kamoska pro ten casopis neco psala tak jsem se chtela koknot co to je za casak a tohle me zaujala tak jsem to zkoukla a myslela ze me porazi…Kola shimano, opravdu nevim kde vzali ten napad, a nebo ze bych se mylila a neco takoveho bylo, ale to asi jen ve snu:)))

            0 0
      • Johy  

        No ted koukam Moriarty co ty tu delas to bych teda necekala:))))

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Horské kolo značky Shimano s kladkostrojem místo prehazovacky me bavi :)

      0 0
      • Mamutt  

        Si začínám taky připadat méněcenně, v házečce mám kladky jenom dvě :( Hele, a nedalo by se tam těch zbývajících 5 nějak docpat??? Já bych to asi fakt zkusil.. To víš, jít s dobou a trendem se musí ;) Jinak docela nedávno jsem potkal noname ocelák (bylo to asi dost nekvalitní kolo, určitě mělo alespoň 15,OO1kg), postavený na sisce.. A na rámu měl jen dva velikánské modrošedé nápisy SHIMANO!

        0 0
    • TinkTink  

      OMG

      0 0
    • Pavlos  

      Sem to ted poslal pritelkyni tak uvidime co na to rekne:)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Bude to brat jako vyzvu a mate doma Medisona :)

        0 0
        • Pavlos  

          ten link co se tu vcera nekde obevil na kola medison sem ji poslal taky. Odpoved byla ze si nema kupovat kolo sama kdyz tomu nerozumi:)

          0 0
        • Vymi  

          dobre pokecals… :-( zkus to znovu… ne vsechny Madisony jsou KO!!! jeden vlastnim a jsem spokojen Rochester SX 04 kukni na nej… je to celej Author… ale proc ne klidne se me smej… :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Vzdyt ja nerikam, ze ti to nemusi stacit (sam sem 3 Authory odjezdil). To prirovnani k Authoru neni nejlepsi vizitka (viz prispevek „author“). A podobnost s Authorem je ciste neumyslna a nahodna :))) Tim jsem fakt nechtel majitele kol Madison urazit. To byl jen vedlejsi efekt :)

            0 0
            • Mamutt  

              Hlavní je, že si ten „efekt“ dostatečně uvědomuješ ;)

              0 0
            • Vymi  

              No kdyz se kuknu na Opuse tak to je to same vybaveni komponentu jako u meho Rochestra. Kdyz se na to podivam z druhe strany tak ram je Author, vybaveni az na mensi odlisnosti sedi tak co nabizi v nabidce kol Author jen nalepky jsou jine… :-) Hele kdyz sundam nalepky a dam si tam jine pozna to nekdo???? nech to plavat… vse poho…

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Mozna takova zbytecna poznamka, ale vis, ze Madison je jen supermarketova znacka stejneho vyrobce? I kdyz nevim jestli je vyrobce to spravne slovo :)

                0 0
                • Pavlos  

                  rekneme distributora?

                  0 0
                • Vymi  

                  To vim ze Madison je supermaketova znacka a kdyz jsem se rozhodoval pro toto kolo tak me nezajimala nalepka a nebo chlapek co to kolo mel skladat… protoze jsem si to kolo poskladal sam, slo mi spis o to abych mel dobre vybaveni na tom kole coz az na par veci ktere tam nemaji byt je pravda. Treba ta vidle vim ze je to uplne nula a za nejaky ten patek si budu kupovat lepsi, necham si ji ale pro jistotu ze bych tu novou opravdu oddelal… Navic jsem trochu usetril na kole stesti… ikdyz vim ze v obchode davaji 5 az 10% slevy… No bylo toho vice… takze mohu tedy tvrdit ze ne vsechny kola od Madisonu jsou KO…

                  0 0
    • nemo  

      Článek supr, zejména ta „přehazovačka se sedmi kolečky“ – já mám teda na přehazovačce dva „kolečka“ a docela to funguje?!

      0 0
      • Volf  

        Nebo jak někdy můžeš slyšet na asijské tržnici. Cim vic prouzek tim vic Adidas.

        0 0
        • McBlacky  

          to je dokonce název písničky od jedné kapely :-) tuším Tlustá Berta, nebo tak nějak

          0 0
    • McBlacky  

      mohl bych tam dělat hned redaktora a psát na libovolné téma. Jestli za takové články lidi platí, tak to už je fakt moc…

      0 0
    • ddd - andy  

      No ja nevim, ale me to prijde jako super clanek!

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.