• Lusanda

    Dne 21.5.2004 byla odcizena ze sklepních prostor v plzeňské Karlovarské ulici,MERIDA Mission Comp červeno-černé barvy(celoodpru­žená)s vidlicí Marzzochi Z4 tmavě modré barvy a hydraulikama Magura.Tímto vás prosím o veškeré informace, které by vedly k nalezení…předem děkuji všem! Lucie

    0 0
    • biker007  

      poslu to mailem znamym co jezdej na kole.. nevi jestli to pomuze,ale aspon neco.. a preju ti aby se naslo.. spis si myslim ze uz je rozebrany:(, pac takovahle netypicka komfigurace by byla dost napadna..

      0 0
    •  

      Jo z toho plyne jedno poučení nedávat kola do sklepa, než nám vybrali moje a tátovo kolo, tak sme je měli taky ve sklepě, teď už jsou v bytě, je to sice blbý, kvuli špíně a úbytku místa, ale co naplat. Snad se to tvoje najde. Držim palce

      0 0
      • Pekáček  

        Pokud vím tak kámoši co o kola přišli je měli taky ve sklepě, ty nový už tam nedávaj. Já taky zažil krádež, na ulici, chvilka nepozornosti a kolo bylo fuč. Naštěstí jsem zahlídl za roh mizejícího zloděje a brácha ho dojel a spolu jsme ho pak odvedli na policii. Ale tak hnusnej pocit bych znova zažít nechtěl, to mi věřte. Doufám že se to kolo najde.

        0 0
        • widlicka  

          Tahat sa snim na policiu??? no to urcite , po ustach by dostal a ruky by som mu polamal.......

          0 0
          • enjoy  

            no to vis ze jo:-) uz te vidim:-),teda pokud nejsi na svuj vek nejak vice nadupany.a taky bys pak mozna byl na policii veden ty:-)

            0 0
            • gordi  

              V akej pivnici/sklepe ste mali tie bicykle ? Kolko zamkov tam bol oa jak sa tam dostali? Vedel o tom niekto ?

              0 0
          • Pekáček  

            Koukali na to dva lidi ze zahrádky a kývali hlavou že na policii s ním. On po nás chtěl a? mu dáme na budku a jen ne poldy! Měl den na to soud kvůli jiný krádeži a jak jsem se nedávno dozvěděl, chtěl šlohnout kolo holce mýho kámoše a nějakej polda v civilu ho při tom chytil a přišlápl k zemi, hajzla. Zavedl bych sekání rukou! Jo, podotýkám že šlo o návštěvu bikeshopu a na kola se nekoukalo jen pár vteřin.

            0 0
            • rasto  

              to my jsme jednou chytali zlodeje, ktery slohnul starsimu panovi mobil. po jeho zadrzeni dostal zlodej chudak nakladacku. pak si pro nej prisli policajti. do protokolu jsem uvedl, ze: jsme se branili (napadal nas) a ze spadnul ze schodu :-) policajti byli v pohode.

              0 0
    • ddd - andy  

      Hmm jak uz tady nekdo psal to kolo uz davno nebude pokupe.. ale budou koukat. Jinak taky znam ten pocit kdyz vyjdes pred kram a kolo tam neni.. Nikomu nepreju tu cestu domu pesky s helmou v ruce…

      0 0
    • Vymi  

      Jeste k te kradezi… jsou dva zpusoby jak se zbavit toho kola, pokud je to opravdu nejak kutil apod. tak to kolo dukladne rozebral a jestli ma i jine dalsi kola nebo jejich zbytky tak to vzajemne prohodil takze je opravdu velmi moc tezke to kolo poznat atd. Ta druha moznost je takova a ja mel tenkrat stesti… kdyz me ukradli kolo tak jsem se spokojil s tim ze uz ho asi neuvidim a ze aspon nejakou tu kacku za to pojisteni dostanu…tenkrat jsem daval i foto policii a rikal jsem si ze je to beztak napard… nebylo, ten parchant to kolo prodal komu si do jineho mesta „Olomouc“ a kdyz delali klasickou kontrolu stavu kol cyklistu zadrzeli jedno chlapa co mel to moje kolo. A ted to nejlepsi to kolo bylo bezezmeny!!!! :-) takze stale doufat a nevzdavat to…

      0 0
    • sedlis  

      Tak tak, Ti pitomci kolikrat ani nevi jakou to kolo ma cenu a snazi se ho co nejrychleji prodat.Casto ho prodaj za „par“ stovek prekupnikovi. Vetsinou do zastavarny nebo ho chteji prodat na inzerat. Stoji za pokus nejakou chvili prochazet vsechny zastavarny a cist inzeraty. Bohuzel -a to je na cele veci nejsmutnejsi, casto se stava, ze i po nalezeni kola v zastavarne neni zadne moci, aby Vam kolo vydali zpet. Kamaradovi za asistence policie vratili jen ram, na kterem je vyrobni cislo. Zbytek veci je bez identifikace a oni Vam reknou, ze koupili jen ram. 2/3 ceny kola date za nakup dilu.
      No a ted mi reknete, jestli by jste nezavedli trest smrti… boze ja jsem zase nasranej!!!!!

      0 0
      • sedlis  

        A jeste neco. Pred mesicem jsem si koupil novy kolo za 33 000,–. Mohl jsem mit super kolo ani ne za polovicku, ale byla 80% nadeje, ze je kradeny. Vazne to bylo velke pokuseni. Vzdyt 20 klacku je 20 klacku. Ted jsem rad, ze mam novy kolo , na ktere jsem si poctive vydelal. Teda nejsem zadnej svatousek, ale.....
        A votom to taky je. Kdyz si nikdo nebude kupovat kola, o kterejch vedomne vi, ze jsou kradeny, tak tech kradezi minimalen ubude!!!

        0 0
        • Vymi  

          Myslim ze kradezi kol urcite neubude bude to porad stejne… pokud krade kola nejakej profesional a navic dilnu a dalsi vychytavky tak dokaze to kradene predelane kolo opet prodat i s papirama!!!! Treba jen do bazaru anebo do jineho mesta… :-(

          0 0
        • rasto  

          dobres udelal. bravo! kde neni poptavka, neni ani nabidka. hodne stastnych km!

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.