Continental Explorer Supersonic 2.1

7 nepřečtených
  • Lada1

    Jak se vam zdaji tyto plaste ? Mam je na Mavic XC317 Disc na XTR naboji a zda se mi ze na silnici jsou nejake mdle.

    0 0
    • Seveřan  

      Continental explorer 2.1 mám taky, nevím teda jestli jsou supersonic :-) Na silnici jsou opravdu mdlejší (ale to je asi tím že tam moc nepatří :O) – mají větší valivej odpor, což je daný disajnem. V terénu drží velmi dobře a na defekty zatím netrpí. Když se zakousnou, ☺ tak drží. Jsem s něma maximálně spokojen. Jediná vada že se rychle opotřebují, alespoň mě. 1000 km a zadní pláš? má dost.

      0 0
    • lubos  

      To nejsou plaste na silnici :) A taky nejsou zrovna dobre na zadek, kvuli velice rychlemu opotrebeni (obzvlast na silnici).

      0 0
      • bikemanx  

        mám explorer pro a jak říkáte rychle se sjedou, ale dobře drží stopu…

        0 0
    • scret  

      Mozna proto ho vozim jenom vepredu:-) Na zadek bych od „Contiku“ volil radsi Escape.

      0 0
    • MARIN  

      co jineho jsi od toho vzorku na silnici cekal???

      0 0
    • ihik  

      Jeden z mála pláš?ů, který dobře drží na štěrku a šotolině. V posledních týdnech jsem zkusil všechny tyto pláště: WTB Nanoraptor 2.0 – štěrk 3, bahno 1–2, sucho 3, silnice 1 WTB Velociraptor 2.1 – štěrk 2, bahno 1–2, sucho 2, silnice 3 Conti Explorer 2.1 – štěrk 1, bahno 3, sucho 1, silnice 2

      Znamka 1 nejlepsi (razeno podle poradi vuci ostatnim, nikoli znamkovani jako ve skole). Pocit byl nejlepsi z exploreru, fakt je ten, ze na silnici je to horsi a v bahne byl pocit lepsi na ostatnich plastich.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.