• TinkTink

    Nemate nekdo AKTUALNI cenik Gebhardtu? na jejich strankach je velky kulovy a ja potrebuju dva prevodniky…tak premyslim jestli 2XM na ten mensi nebo oba dva Gebhardty…nemate teda nekdo?

    0 0
    • gucan  

      mam cenik platny od 1.7.2003, jestli chces tak ti ho muzu naskenovat

      0 0
    • Vítekbiker  

      Nemáte někdo aktuální ceník? Chystám se předělat kolo na 2×9, kliky mám XT tak jsem myslel že bych místo 44 dal 42 a místo 32 29 kašpara bych pak dal úplně pryč. A ještě bych se chtěl zeptat za kolik by se tak daly prodat všechny 3 XT převodníky. Maj najeto asi 800 km a je zam druhej řetěz.Za nový chtěj na kupkole asi 2000.

      Díky moc

      0 0
    • buba CZ  

      Na chvilku otevřu toto staré vlákno.Mám problém se dostat na nějaké položky na stránkách Gebhartu,protože mi tam překáží jakási lišta která má být úplně dole.Potřebuju hlavně ceník a objednávku taky nemůžu uskutečnit kvůli té neposedné liště.Máte to taky tak?Mrkněte mi prosím.díky.

      0 0
      • Vilém  

        Jakou listu myslis? mam cenik na titulni strance vpravo.

        0 0
        • buba CZ  

          No ta lišta co má být dole tak je uprostřed přes link na ceník a tím pádem to nemůžu otevřít,ale ten tvůj ceník mi funguje,díky.Asi bude problém někde u mě.Zkus mi prosím tě ještě linknout celý stránky Gebhardtu a uvidím jestli to půjde nebo ne.Díky.

          A ještě poprosím,bo to neznám:půjdou mi převodníky od Gebhardtu na kliky Truvativ Five D 3,1.Chci tam dát jenom dva a to 36/22.Rozteč musím ještě zmeřit a přepokládám kratší šrouby.

          0 0
          • Jenda  

            hele a nevyjde te levnejs (nebo aspon vyhodnejs) koupit treba slx kliky s dvouma prevodnikama nez samotny dva prevodniky od Gebhardta?

            0 0
            • buba CZ  

              Tak výhodnější to asi nebude.A Schimano kliky se mi moc nelíbí kromě XT,ty by ještě šli.

              0 0
          • Aillas  

            Zkus to otevřít v jiném prohlížeči ;-) Třeba mně se to ve Firefoxu zobrazuje správně.

            0 0
    • Haryk  

      2XM ještě funguje? Jestli jo, beru je.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.