• tutite

    Začínm řešit tretry, ze SIDI mě začínají bolet plosky a palce. Vyhlédnuté mám nové Scotty, Answer, Lake, Specialized a Shimano, a to nejvyšší typy. jak ste na tom se zkušenostma? Díky.

    0 0
    • tom@s  

      mám už asi 4 (možná 5, už si nevzpomínám) NW, z počátku jsem si nemohl zvyknout na tvrdou botu (což je asi problém všech, co přecházejí z tenisek do treter), nicméně jsem s nimi spokojen. Nemám sice srovnání, ale poměr mezi tvrdostí a pohodlím je pro mě tak akorát, podrážka z tvrdé, ale pružné gumy, takže se v nich dají (v případě nutnosti) dělat i malé procházky :))) přeju dobrou ruku při výběru

      0 0
      • tom@s  

        4.(5.) rok – ne boty:)

        0 0
      • lubos  

        Me ted spis vadi makke bezne boty :o)

        0 0
      • TinkTink  

        To mas dobry…to ja mel NWcka Fuely…od kvetna … pres zimu jsem je nevytahl ven…a po necelem roce jsem je sel reklamovat – never more NW…a v porovnani se Speslama taky nejsou moc tuhy – co se tyce cenove srovnatelnych…

        0 0
        • jonti  

          tiez som mal (teda este mam) nw, nieco okolo 3000 stali, dvojpaskove, ale boleli ma z nich nohy, nejako divna je ta podrazka, akoby bol predok tvrdy a niekde v polovici to pevne konci a tam ako sa to ohyba tlacia.

          0 0
          • Vrci  

            Mám je taky. Model Team. Po přibližně třech letech se vytahaly tak, že do nich nosim Moiru trek ponožky a pod vložkou mám sympatex (taková ta děrovaná pěna co se dává do koupelny před vanu).

            0 0
    • Andrew  

      mám tento rok koupené LAKE MX 220. Spokojenost. Jsou to moje první tretry takže nemůžu srovnávat, ale po přechodu z klipsen a tenisek žádný problém. Při chůzi nejsou tak vratké jako jiné tretry protože mají víc materiálu v podrážce. Jo a taky mi sedí protože mají širší špici. Pozor na číslování. Mám nohu osmičku (42) ale sedli mi až 44. Najeto 250 km. Můžu doporučit

      0 0
      • dalimil  

        mám spešly asi 2 roky.Na chození moc nejsou,ale k tomu jsem si je nekupoval.Ač se o ně moc nestarám,jsou stále v pohodě ,bez nějakých vad a poškození.Při jízdě trochu vržou,ale s tím asi nic nenadělám

        0 0
    • Maja  

      no já mám spešli a nemužu si stěžovat, navic jsou uvnitř tvarované tak, že ti udržují nohu v poloze kolmo na pedál, takže se ti nijak nezatěžují kolena:) nevím jestli je to u všech, ale tyhle to mají a pro nutnou chůzi v terénu taky dobrý

      http://www.specialized.cz/…oduct_04.php?…

      0 0
    • Pekáček  

      Já mám už 3 roky modrý trojsucháčový Shimana s karbonem v podrážce, po přišití jazyků ke stranám bot (posouvaly se) nemaj chybu, tada maj, používal jsem je snad denně a tak mě čeká nákup novejch, zůstanu u Shimana.

      0 0
      •  

        Cau. Omlouvam se predem trochu za offtopic, ale mam silnicku, klipsny a normalni obycejny boty. Chtel bych se zeptat, jaky boty jsou pro takovy pedaly nejvhodnejsi, asi krome treter (kvuli cene, bohuzel uz na to nemam). Diky

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.