• LukasX

    Zdravim, koukal jsem na inetu a jediny, kdo ma viz TOPIC jsou authori a to za 2999. Urval jsem na Transbrdech starej kompjuter, tak schanim neco noveho. Kdyz uz, tak s vyskomerem… Nevite, kde by se v praze dal sehnat? Nebo tip na nejakej jinej ve stejne cenove hladine. Cetl jsem historii tady, ale moc moudrej z toho nejsem. Cirou nahodou nema nekdo z vas starsiho, kteryho by se chtel zbavit?? Dikes Lukas

    0 0
    • caker  

      zkus to označení napsat do vyhledavače třeba na seznamu

      0 0
    • caker  

      a mají ho i na www.bikestore.cz

      0 0
      • LukasX  

        sem slepej, ze tam maj druhou stranku, dikes. BTW> hledal sem to v googlu a vyhodilo to prave tu stranku authoru. Levnejc nez za tech 2950 se asi sehnat neda? :o((

        0 0
    • BB  

      zkus Cisclosport CM436 myslim, ze verze bez pameti a bez interface na PC by se mohla za tu cenu poridit. Mel jsem AT100 i CM436 a hohu srovnavat, funkce vyskomeru ma Ciclo spolehlivejsi.

      0 0
      • LukasX  

        koukal jsem na nej a v nejake recenzi sem cetl, ze je vybornej do ceske „kotliny“ .. tam funguje bez problemu (CM436), ale kdyz ho vytahnul do alp, tak uz silne nestihal ;o(( nevim co je na tom pravdy, ale ja ho hlavne chci quli dovolenkam v alpach ;o(

        0 0
        • kovar  

          to byla JEDNA recenze na nakole.cz. Jiste jsi cetl i recenzi druhou, ktera tuto napada a povazuje ji za nesmyslnou.

          0 0
        • BB  

          tak to je kravina, mel jsem CM436 lini v Dolomitech a v rakouskejch Alpach a o nejakym nestihani nebyla rec.

          0 0
          • LukasX  

            OK super to sem chtel slyset ;o) Dam redeji na zkusenosti vice lidi ;o)

            0 0
          • chorvat  

            mozna kdyz v serpentynach v zatacce nezatocis, tak potom nestihne ukazat jak rychle se dostanes z 3000 na nulu :-)

            0 0
            • Man  

              ukazat mozno stihne, ale neviem, ci si stihnes zapamatat vsetky udaje s compu kym dopadnes…

              0 0
            • LukasX  

              ;o)) spis tam slo o to, ze ve vyssich nadmorskejch vejskach zacala hodne haprovat presnost. Ale byla to fakt jenom ta jedna recenze ;o) Jine sem necet

              0 0
    • Žanek  

      A něco dělá i VDO. Ten je ale, pokud si vzpomínám, dražší…

      0 0
      • LukasX  

        jojo, priblizne za 3700± , ma prehlednejsi display a vic infa … ale ta cena je fakt vyssi ;o(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.