• martin_bakov

    Nevite kde v Praze by meli (at uz v bikeshopu nebo jinde) nejaky kalendare na rok 2011 s cyklote­matikou ? Potrebuju nutne sehnat do patku. Dik za tipy.

    0 0
    • přišlapávač  

      kalendra jiriho jezka uz by se asi nestihl, co? http://www.jirijezek.cz/…i-jezek-2011

      0 0
      • karliner  

        za tu cenu už bych chtěl mít svoje jméno na jeho dresu :-)

        0 0
        • Medunka  

          třeba Terezka nafotí nějaké odlehčené fotky a udělá kalendář, aby získala prachy na další roky :-)

          ale to nestihne do pátku :-D

          0 0
      • martin_bakov  

        hm, dost drahej

        0 0
    • Medunka  

      zkus si udělat svůj vlastní – originální dárek

      0 0
    • lenny_vej  

      Nějakej cyklokalendář – týdenní, jsem dneska kupovala v NeoLuxoru v Knižním klubu. Jsou tam tipy na výlety (trasa+foto+pro­fil+popis), ale je to víceméně pro víkendové výletníky.

      0 0
      • karliner  

        Ten jsem vloni od někoho dostal. Dělal ho Shocart a je pro cyklisty nepoužitelný.

        • mapy jsou moc mrňavé, nedovedu si představit, že by se podle nich někdoorientoval
        • trasy jsou příliš krátké i pro víkendové cyklisty (na celodennígastro­cyklistický vý­let)
        • většina tras je nevhodných i pro rodiny s dětmi, protože jsou zhustavedené po silnicích a to i 2. třídy
        • v kalendáři chybí rejstřík, hledat tedy tip na výlet v konkrétnímregionu znamená listovat jako pako…
        0 0
        • Ruprt2  

          negativisto :-)

          0 0
          • karliner  

            Tak i pozitivně. Je tam označen každý den datem i poznámkou kdo má svátek nebo jakou historickou událost si připomínáme. A negativista nejsem, páč kdybych byl, tak bych ještě napsal, že je vytištěný na nějaké křídě a většinou psacích potřeb na něj nejde psát, takže není nahovno jen pro cyklisty, ale úplně pro všechny…

            0 0
        • lenny_vej  

          No však já ho nekupovala ze svý vůle, ale protože jsem byla požádána :) Obecně si věci radši plánuju sama, takže ani tyhle kalendáře s tipama na cokoliv nemusím… Ale řekni, že to nekoupíš, když to v našem vidlákově nemají, do Prahy jezdíš stejně a ušetříš tim někomu hafo času… ;-)

          0 0
    • Mikikuba  

      Udělej si svůj.Dělám si každý rok.Je to skvělá vzpomínka i dárek pro kamarády.Musíš mít hodně kvalitní foto.Dělá fotolab třeba, stojí -+400Kč A3 a trvá 4 dny.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse