• JakubCh

  Podzim je tu, stará větrovka dosloužila, tak sháním novou. A jak jinak, čím levnější, tím lepší :), ale zase nechci vyložený šunt. Mám tyhle tři favoritky:

  1. Sensor Parachute ExtraLite za 900– z Kupkola- asi ji zná hodně lidí,

  je tu celkem rozšířená, co jsem si všimnul.

  1. Silvini VANNI – asi neznámá, cena 500– přímo u mě ve městě,

  určitě se na ni zajdu aspoň podívat… http://www.teamsport.cz/…-model-2011/

  1. Force Rib Stop z Kupkola, za necelých 600-, vedou ji ale jako zimní,

  takže oproti těm dvěma mám trošku strach, ale někdo ji tu chválil kdysi snad… http://www.kupkolo.cz/…da_3609.html

  Kterou vzít nejspíše? Váhám mezi Sensorem a tou Silvini nejvíc, jenže u Silvini píšou materiál – 100% nylon…což trošku varuje. Rozdíl v ceně je ale velký, pomalu dvojnásobek. Sensor je vyzkoušený, vím…ale říkám si, aby ta Silvini nebyla v podstatě to samé. No omrknu ji, ale rád bych zkušenosti z provozu. Ušetřil bych rád :) Nemá někdo čirou náhodou zkušenosti s ní teda?

  Případně uvítám i tip na jinou větrovku v téhle cenové relaci. Díky.

  • JakubCh  

   Tak jsem vyhrabal, že Forcku má Maajkee a chválí ji, tak kdyby jsi se prosím mohl ještě ozvat…jak je asi velká, když se složí/zmačká? Je použitelná třeba i teď v tomhle psím počasí? Mate mě, že ji vedou jako zimní…

  • Lázeňák  

   Silvini mám, u nás se prodává jako pláštěnka, a taky to to pláštěnka je. Funguje dobře,na silnici je díky barvě nepřehlédnutelná. Mínus je, že má krátký záda.Sbalit se dá do sáčku tak 10×5cm- není součástí.

  • JakubCh  

   Jinými slovy, je to neprodyšné svinstvo, asi tak, že? Větrání na 0…toho jsem se bál. S tím nemá údajně problém Sensor právě…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.