• Žanek

    Chtěl bych se vás zeptat, jakej vozíte camel a jaký s ním máte zkušenosti. Díky

    0 0
    • TinkTink  

      No – mam Camelbak LOBO…zkusenosti nejlepsi…neni na to moc co rict – proste vec, kterou neresim a jenom pouzivam (to mam rad…)

      0 0
    • BB  

      LOBO skvela vec, sedi neprekazi, jenom to myti me trochu vadi. Na delsi vyjizdky, kdyz potrebuji nejake obleceni, tak si beru MULE. Podle me neni jina volba nez LOBO nebo MULE, nejlepe oboji.

      0 0
      • P.B.  

        Je jiná volba: Blowfish. No jak pro koho, ja toho s sebou většinou taham dost – nářadí nějakou sváču, někdy fo?ák, bundu, mobila, doklady, klíče. V létě by mi dva litry asi nestačily.

        0 0
    • Misc  

      Ja mam batoh i vak (prodavaj se samostatne) od Authora, stalo me to zhruba 1/2 co stoji camel a jsem spokojenej,akorat uznavam ze je komplikace s mytim-ale to uz jsem taky vyresil.Takze spokojenost…

      0 0
      • MartinXC  

        To stejné, cca 2 roky spokojenost. Napřed mi vadilo pracné vkládání do batohu a zase vyndávání na umytí, ale zvykl jsem si. V zimě vozím v batohu rezervní svetr, který vak izoluje a když naplním čajem tak 45stC teplým, tak mi pití vydrží vlažné i 3hod. Úzké místo je mytí uvnitř spojů hadička-vak, hadička-náůstek (musí se rozdělat v teplé vodě) a hadička (svařovacím drátem obaleným hadříkem).

        0 0
    • Yann  

      Mam BLOWFISH – taky spokojenost. Muzu si ho zvetsit kdyz do nej potrebuju narvat vic veci. Odvetrani zad je u nej dobre – na to se koukni, v tom se ty bagly lisi (samozrejme i velikosti rezervoaru, ale ta je vsude uvedena).

      0 0
    • Máca  

      Mám Hydrapack, velká spokojenost.

      0 0
    • Jenda  

      mam jenom samotnej pytlik a davam do ruznej batuzku dle potreby, ta cena za batoh jako takovej mi od nich prijde neunosna.

      0 0
      • kovar  

        Jo, mi taky ta cena Camelbaku prijde neunosna. Jinak pytlik Hydrapak, v dobe kdy jsem to porizoval byl Hydrapak jedina volba diky udrzbe – jde do toho vzazit ruka, protoze ostatni pytliky vcetne Camelbaku mely kdysi moc maly plnici otvor. Naustek Hydrapak jsem musel vymenit za Camelbak, nebot ten hydrapak naustek se nedal udrzovat v cistote. To vsechno v batohu VAPE.

        0 0
      • lubos  

        To je fakt, ponekud predrazene. Mozna si mysli, ze kdyz je prodavaj kosmonautum, tak si muzu nahodit vyssi cenu. Prijde mi to jako ten hlinikovej rebrik k F19 (nebo F16?). Pry stoji asi 7500$.

        0 0
    • RomanH  

      2 roky Camel M.U.L.E. – bohuzel posledni model s uzkym uzaverem – ty nove siroke uzavery jsou kvuli cisteni lepsi, protoze ale jezdim na vodu, tak mi to neva. Jinak je uplne bezvadnej, super sedi na zadech, vybornej naustek.

      0 0
    • jakub  

      mam HYDRO od DOLDY, nemuzu porovnavat s jinejma protoze jsem nemel jinej ale s timto jsem spokojenej velice

      0 0
    • scret  

      Camelbak M.U.L.E. nebo jak se to pise. 2 roky, cistota naprosto v poho, rozhodoval jsem se mezi timhle a LOBO, ale nakonec jsem vzal ten lepsi:-) Ma vychytanejsi zadovej system a vic mista, proste tak akorat.

      0 0
      • lubos  

        Taky ho vozim … nevyhoda je ze vazi kolem 3/4 kila jenom batoh s praznym vakem na vodu :-((( Dalsi nevyhoda je, ze ti co ho delali, zjevne nemysleli na strikajici vodu a blato ze zadneho kolesa. Spodek batohu to pak nasaje a je to hnusny , spinavy a nasakly :-(((. Jinak ale vydrzel dva nebo tri pady na zada , a drzi vsechno.

        0 0
        • scret  

          3/4 kila? Tolik? NO ja to moc neresim, ale rekl bych, ze vazi zhruba tak nastejno s tim LOBO. Me prijde lehkej, teda kdyz se naplni 3litrama a nejakym naradi, tak je to horsi, ale porad to je OK. JInak jsem koukal v „Hudaci“ na Deuter nebo Source, nebo tak nejak a Camelbak teda rozhodne vitezi!!! Kamosi maj Zefaly, ale ja bych je nebral.

          0 0
          • lubos  

            No ty 3 litre tam temer nejde narvat. Ale jinak muj komplet s 3 litry a vsechno co tam mam vcetne fotaku vazi 5.5kg :-((. Dost mi pak trpi zada … holt se musim donutit k pravidelnym cvikum na posileni.

            0 0
        • scret  

          Jo a jeste s tim bahnem, to taky neresim, protoze kdyz je zasr… tak ho vemu pod sprchu a je cistej.

          0 0
          • lubos  

            Jo, nenapsal jsem proc mi to vadi :-(( Jde o to, ze ten humus a voda pronikne do tech kapes a toz to pak vadi hodne :-(( Cili to budu muset nejak vyresit.

            0 0
            • scret  

              Hmm, tak to se mi jeste nestalo, zkus to treba striknout impregnaci ve spreji, mozna to pomuze.

              0 0
              • lubos  

                To jsem asi zkousel, ale mozna ne spravne, nebo ne dost, nebo ne spravny sprej .. nevim. Kazdopadne kdyz si na to vzpomenu tak to zkusim znovu. Nastesti vnitrek kapes nebyl mokry, jenom takovy … co ja vim .. vlhky.

                0 0
                • scret  

                  Aha, ja myslel, zes tam mel vodu.

                  0 0
                • scret  

                  Tu impregnaci prodavaj treba v Hudy, stoji tusim kolem 3kil, pouziva se na bundy, celty, stany a je i na gorac apod. Ma oranzovy vicko.

                  0 0
                  • kovar  

                    panove, co se tyka impregnace cehokoliv, at uz jakehokoliv obleceni nebo promokaveho batohu, tak jsem koupil Nikwax, prodavaji ho na milion zpusobu a funguje dost efektne. Ale jenom cca 10 minut!, pak to vsechno promokne jako pred tim, nez se to naimpregnovalo :-)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Hele – a impregnoval jsi veci, krere byly pred tim naimpregnovane…? nebo jakykoli?

                      0 0
    • Roman  

      Nevíte jestli je rozdíl mezi Lobo 2003 a Lobo 2004? www.akcebike neodpovídá na objednávky, jiný @schop co by ho měl jsem nenašel a v kamenném obchodě mají jen 2003, který je dražší než model 2004.

      0 0
    • Meesha  

      Vozim MULE. Naprosto mi vyhovuje. Je to akorat na piti nejaky to naradi,jidlo a navleky nebo sustakovku. Koupil sem ho jako neznaly v kamennym obchode a kdyz sem pak zjistil, ze v eshopu stoji o litr min, tak me to celkem stvalo. Jinak 100% spokojenost…

      0 0
    • ferda  

      Ja mam CamelBak RimRunner, jsem s nim plne spokojen,mam ho hlavne na normalni noseni po meste a na kratsi treky. Na kolo beru jenom 3l vak a davam to batuzku Salomon.S cistenim jsem diky velkemu otvoru nemel zatim problem, jen jsem si koupil krytku naustku, abych neco nechytil, kdyz se s nim nekde otru a nebo ho polozim na zem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse