• dawa

Kupujuý nový brzdy i s pákama a docela se mi zamlouvají Sram 7 , ale ty plastový páky se mi moc nelíbí , tak jsem myslel že bych k těm Sram čelistím koupil páky Sh.LX . Nemáte někdo zkušenosti jak tohle spojení funguje ?

• Daf  

To by nemel byt problem. Bacha na LX paky pokud pouzivas otocne razeni, protoze k nemu vubec nepasujou.

• Mamut  

Jazdil som DX-ka paky (teda prefarbene LX) a 7.0 brzdy. Normalka. Chodilo to. Jazdil som to asi 2 roky.

Ked som potom presiel na LX (s paral) tak sa brzdy znacne zlepsili. Ale neviem, ci je to tym, ze nove brzdy su nadpriemerne alebo predtym ta kombinacia bola podpr.

• Pekáček  

Hm, to mě se ty plastový páky zase líbí! Ony totiž jaksi nestudí :o) Ale vážně, netřeba se jich bát, vydrží opravdu hodně, co jsem koukal tak přímo čepy jsou trvanlivější než na pákách Avid (nevím model, levnějších). Požívám jejich starší provedení (5,0) i novější s regulací síly (7,0) a neměnil bych.

• Daf  

Akorat tady zase nastane opacny problem na ktery jsem upozornoval driv, totiz ze k pakam od sramu nepasuji dobre radici packy shimano :)

• RomanH  

nemam zkusenosti SRAM/LX paky, ale mam LX paky a musim rici, ze po 21tkm maji vakl jako krava, ktereho se nejde zbavit. Nevim, zda by nebyly lepsi paky od AVIDU.

• Daf  

Ja mam docela pekne vyviklany Avidy SD7 :) Ale i tak jsem spokojenej.

• TinkTink  

Hmm…pocitam, ze Avidy maj nakej vakl uz z vyroby. :)

• Maara  

Já to mám naopak, páky Sram 7 a čelisti Deore. Páky mi sedí výborně. Brzdí to dobře.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.