Páky LX05DC a nastavení účinku

13 nepřečtených
  • TomK

    Přeji hezký den. Mohl by mi některý z majitelů LX dualů říct, zda je možno nastavit účinek brzdové páky ? Informace na netu se poněkud různí a na Shimano web nejsem zřejmě dostatečně mentálně vybaven, nebo? jsem to z něj nepochopil. Pokud by se čirou náhodou našel majitel, který je kombinuje s brzdami Avid CPS (BB7), tak by mne potěšily jeho zkušenosti. Ale to už bych chtěl asi hodně. Dík

    0 0
    • Zdyn  

      No u tehle brzd toho moc nenastavis. Delku kroku neovlivnis [jako u vetsiny hydraulik s otevrenym systemem] a jediny co jde serizovat je vzdalenost paky od riditek maly imbusem.Vzdalenost desticek od kotouce se nastavuje sama a nic s ni neudelas.

      0 0
    • Daf  

      Tohle musi byt v navodu. Pokud ho nemas mel by se dat stahnout na strankach shimana.

      0 0
    • Pebe  

      Exploded view: http://www.shimano.com.au/…580-2371.pdf

      0 0
    • TomK  

      Díky za odpovědi. Měl jsem samozřejmě na mysli véčkovou verzi. Manuál nemám, páč se nacházím teprve ve stádiu výběru, co za své vyžvýkané integrované Deore a říkal jsem si, že zkusím dualy. To PDF jsem také objevil, ale při mé extrémní nechápavosti mi to nebylo zcela jasné. Když se do toho ale dívám znovu, tak docházím k přesvědčení, že nic takového tam nastavit nejde, takže to asi nebude nejlepší volba.

      0 0
    • Darius  

      neznam presne LX paky, ale k mech. Avidum doporucuju Avid SD paky, nastavis plynule, ne jen po skocich

      0 0
      • TomK  

        Ty byly mým horkým favoritem, ale ještě musím vyřešit řazení. Dík

        0 0
        • Daf  

          LX packovy treba. Je levne a spolehlive.

          0 0
          • TomK  

            Jo jo, dík, takhle to asi dopadne. Lákalo by mne XT řazení, kvůli kratšímu chodu na smyku, ale za tu tisícovku navíc to asi nestojí.

            0 0
            • Daf  

              Ja si prave rikam ze uz bych nekdy koupil i neco lepsiho. Mam prave LX 01 a ta mrska porad funguje a ne a ne se rozbit :) Je fakt ze XTcko na trochu lepsi a rychlejsi chod, ale je to jen vec pocitu a na vykon to nema vliv.

              0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.