• RMX

    Praskl mi ráfek Remerx RX2027 s vnitřní šířkou 27mm. Měl jsem ho cca 6 let, nejezdím žádný těžký terén. Váhám jestli pořídit znovu ten stejný a nebo něco jiného. Na moji váhu asi něco odolnějšího?

    Např. DT Swiss EX 471, 622×25 by byl vhodný? https://www.kupkolo.cz/…x25_z104482/

    Náboj by šel použít z původního ráfku (Shimano Deore)?

    0 0
    • Tomcat  
      • nevíme jestli Deore náboj má stejný počet děr
      • nevíme jestli vnitřní šířka 25mm DT bude vám vadit
      • nečekáte snad že vám ráfek bude sloužit tak dlouho jako ten Remerx , 6 let docela totiž dost. Řekl bych při takovém zatížení u něj docela nadprůměr.

      Obecně správná cesta FR DH EN ráfky .

      Jinak neznámé stav těch výpletu. Není to spíš na celý nový par? Fulcrumy? Force? možná Mavic?

      0 0
      • RMX  

        Deore má 32 děr

        vnitřní šířka by měla být OK, pláště používám max. 2,25

        Remerx i ten DTswiss je dle popisu DH, EN

        Přední kolo taky Remerx2027 by mělo být v pořádku

        Jinak s Remerx jsem byl celkem spokojený. Netrpěl na rozcentrovani apod. jestli to můžu laicky posoudit.

        0 0
        • Vilém  

          Jak to ptasklo? Jestli podelne uvnitr, tak kolik foukas?

          0 0
          • RMX  

            ano je to podélně v tom žlábku

            max. tak 2,5 vzadu, spíš 2,2. pravda že když nahazuju plášť tak jsem foukal i k 4. hned jsem to ale ufouknul

            0 0
            • Vilém  

              Tak to neni zas nejak extra moc tLakem to asi nebude. Proste mel odslouzeno, 6 roku neni malo, ale tezko rict kolik toho najezdis.

              0 0
              • RMX  

                Najezdím tak v průměru 2500 až 3000 spíš lehčí terén i asfalt.

                Vaham jestli DTswiss a nebo ten Remerx. Pomůžu si nějak s DT oproti Remerx?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.