• Adam1985

  Chci se zeptat, je podle vás lepší nechat 29 HT kolo poskládat – např. Scalar, nebo koupit hotové? Myslím v možnosti co nej komponentů v této cenové relaci. Cena max. 30tis. kč a vel. min. 21, 21,5, 22 (podle výrobce). Možné event. varianty hotových kol? Klidně starší modely. Sram vc. Shimano je mně jedno, vidlice ideál Reba, převod klidně 3×10, nemusí být 2×10. Jen mám strach, jestli je to do těch 30tis. kč reálné (ty moje požadavky). Děkuju

  • zbartos  

   Nefunguje Ti e-mail adresa. Můžeš mi poslat na zdbartos@seznam.cz nějakou funkční ?

  • alinceb  

   Nechat složit a nebo si složit. Rozhodně bych nekupoval hotovku, snad vyjma Radonu + nějaké vylepšení.

   • Necris  

    Nic osobního, ale stará a ohraná písnička to je. Pochopte že jsou lidi, kteří se na Radon můžou vykálet z X důvodů. Při cenovce 30 tisíc už se dá sehnat sériovka, která kromě některého osazení bude lepší kolo.

    Píšete to do každého vlákna a už je to opravdu trapas. Radon je spása všech bikerů. Jediná dobrá sériovka, protože je superlevná ;)

  • Ražouš  

   Sice jsem hlasoval pro nechat složit, ale z hotovek nevypadá špatně toto : http://www.canyon.com/…es/bike.html?…

   …teda až na ty kola a brzdy…

  • marco  

   Nezdá se mi, že by jsi byl po letech přispívání do B-F (tvé příspěvky na koupě kola pro kamarády zrovna v tvé cenové relaci http://www.bike-forum.cz/…s-gt-29.html, ) takové ucho co se ptá na kolo kolem 30 tis. Kellys už je prodaný?

   • Adam1985  

    Nejde ani tak o to, že bych byl úplná mimóza ve výběru kola – ale je to jak píšeš: vždycky to byly kola pro kamarády a když mám investovat já, tak se snaha o to najít co nej kolo ještě zvyšuje!:-) na Kellyse volal zatím jeden zájemce, tak uvidím, jak to dopadne – mj. to je taky podmínka mého event. nákupu druhého kola (dvě kola mít nechci).

    • marco  

     Tak mimóza rozhodně né. Jak píšeš vždy k předešlému výběru kol nebyl ten pravý osobní vztah. No zatím co jsem vypozoroval tak skutečně ten Canyon by mohl být vážný kandidát pro to co chceš. Udělej si výlet na Test fest 2013 do Jedovnice kde bude i Canyon a další značky a naživo na vlastní kůži zjistíš co ti sedne.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.