• enjoy

    jestli nekdo vite kde v Praze nebo ve kterem e-shopu bych sehnal gripy Race Face(nebo kde vubec RF prodavaji),tak to sem napiste:-).diky

    0 0
      • enjoy  

        dekuju za odpoved,uz jsem se tam dival,ale nemaji v ceniku ty gripy,tak se trochu bojim,ze si zase potvrdim kde to ziju.

        0 0
        • Gumicuk  

          clovece ja ti nevim, ale myslim ze asi neumis moc dobre cist… .-) Good ‘n Evil Grips – Dual Compound Grips 289 kc

          0 0
          • enjoy  

            dik moc:-).na riditka jsem se opravdu nedival,mohl jsem:-)

            0 0
    • Meesha  

      Myslim, ze sem je nedavno nekde videl… 69 nebo Bikeranch? Nevim to urcite.

      0 0
    • wego1991  

      Zdravím – oživím to tady.

      Byl bych rád, kdyby se tu našel nějaký uživatel gripů od Race Face.

      Zajímají mě hlavně tyto "RF Sniper ":http://www.biketunel.cz/…ek-oranzova/ a tyhle RF Strafe … chci to na XC full (jezdím bez rukavic). Jde mi hlavně o to jak drží v terénu a jaké s nimi mají uživatelé zkušenosti. Zkrátka +/-. Co zámky – je to asi kov?

      O těch Strafe sem se bavil s jedním místním uživatelem a chválí si je, ale více se mi líbí spíš ty Sniper – ty Strafe mi přijdou moc masivní (asi vhodné spíš na DH?). Jezdil sem teď 4 roky ESI – prvně klasické a nyní ty nejhrubší – mám velké ruce.

      Trh si myslím, že mám celkem prostudovaný, ale přeci jenom pokud má někdo zajímavý tip na gripy, tak sem s ním (nejlépe v oranžové barvě).

      Díky.

      0 0
      • pp37  

        Mám Half Nelson. Neprotáčí se, což je asi tak všechno co od gripů chci. Bez rukavic by mi možná vadilo, že je to na omak kus plastu – pěny od ESI budou určitě pohodlnější.

        0 0
        • wego1991  

          Díky na ty sem se taky díval. Předpokládám správně, že zámek je z kovu?

          0 0
      • goofy  

        Pokud máš hrubé ruce, tak vůbec nechápu, proč nechceš ty Strafe. Naopak jsou na XC vhodnější, jelikož jsou pohodlnější. Taky mám velké ruce a o těch tenkých bych ani neuvažoval. Tak na DH možná.

        0 0
        • wego1991  

          No protože se mi zdá ten jejich vzorek až moc vystouply, což si myslím, že nebude zrovna dvakrát pohodlné (jezdím bez rukavic).

          0 0
      • wego1991  

        Nikdo nemá teda zkušenost s těma RF Sniper ?

        0 0
        • Klein27  

          kroužky jsou kovové hliník, pokud máš rád „kulaté gripy“ tak ti budou vyhovovat i bez rukavic, já bych při výběru zvážil ještě tyto

          http://www.biketunel.cz/…a2-oranzova/

          drží se dobře a tvar padne do ruky

          0 0
          • wego1991  

            No ty právě na novém kole budu mít od výrobu, ale v černé barvě a jelikož sem je měl i loni na kole a neseděly mi úplně ideálně (ani se mi vlastně moc nelíbí:) tak půjdou opět do světa..

            0 0
        • goofy  

          Co ti na to říct? Pokud se bojíš, že tě ty Strafe budou tlačinkat (nevím, z jakého matroše by to muselo být), tak kup ty Snipery. Nejsou o moc tenčí a budeš v klidu. A budeš pak moci dál frajeřit bez rukavic. :-P

          Osobně vozím už třetí ODI Rouge a jsem s nimi spokojený. Dokonce se myslím dělají i v té tvé oranžové. :-)

          0 0
          • goofy  

            Tak jsem nejspíš kecal. Rouge v oranžové asi nejsou.

            0 0
      • snas89  

        Ve speslackym ochode jsem ted koukal na rukavice s dost vysokou gelovou vystelkou. To by ti taky mohlo pomoct?

        0 0
        • wego1991  

          Asi sem to blbě formuloval, ale mě gripy nijak nevadí, netlačí apod. Vždy je to přece jen o zvyku. Jenom mě zajímalo zhodnocení uživatelů co ty či ony gripy mají.

          Jezdím bez rukavic odjakživa a nevidím v rukavicích pro mě žádný přínos, čili je nechci :)

          0 0
          • tonik666  

            gripy pro race face vyrabi ODI, takze zamky i kvalita je stejna jako u ODI. pasuje na ne i ta integrovana cerna placata koncovka co chodi s gripy ODI.

            Strafe jsem mel a jsou fakt tluste. mam normalni ruku, ale nejsem zadny drobek(187cm), tohle ale bylo moc. ted jezdim ODI troy lee a ruffian a oboje je o dost tenci

            0 0
            • goofy  

              Tak to jsme na tom opačně. :-) Mám 187 cm, ale asi celkem velké pracky a Ruffiany i TLD mi přišly úzké, takže vozím Rouge. ;-) Navíc jsou Rouge krapet pohodlnější.

              0 0
            • wego1991  

              Super. Díky za reakci. Něco takového jsem chtěl slyšet.

              Drobek taky nejsem (192cm) a mám medvědí tlapu, ale prsty nijak extra dlouhé, tak nejspíš zkusím ty Snipery, stejně se mi líbí nejvíc :) ikdyž teď se dívám a ty ODI taky nevypadají marně..

              0 0
      • stan.zak  

        Ahoj, gripy Race Face STRAFE LOCK ON jsem pořídil hlavně kvůli jejich většímu průměru, to byl primární důvod;

        objímky jsou na obou stranách, utahování šroubem;

        jezdím z mnoha důvodů v rukavicích, ale bez nich jsem to zkusil – gripy se drží báječně, povrch je „sametový“, ale výstupky nejsou tak vysoké, aby znejistěly úchop;

        zpracování je velmi ok;

        takže jediné pidi mínus je vzhled zátek, ty vypadají o kategorii hůře, ncm. drží dobře a hlavně vystupují od řídítek dostatečně, aby chránily objímky gripů, tak js jim to prominul.

        Jsem rád, že jsem je k řídítkům přibral, a koupil bych je zase.

        Dobře vyber!

        0 0
        • wego1991  

          Taky děkuji za reakci. Konečně se na povrch vynořují uživatelé těchto gripů :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.