Race Face převodník-kde koupit

30 nepřečtených
  • Mike22

    Už jsem hledal, ale moc jsem nenašel. Tak prosím o radu , kde v okruhu Český těšín, Karviná , Frýdek, Ostrava atd, by mohli mít skladem velký převodník Race Face XC Evolve? Včera jsem ho při sjezdu spolu s řetězem trochu zešrotoval. Díky za rady

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Mam doma celou sadu. Prodam jen komplet.

      0 0
    • steel is real  

      ski velo kubecka, nebo ultrasport

      0 0
    • peetrys  

      Zavolej si do Ski vela a domluv si s obchoďákem, ve kterém krámu ti to nechá.

      0 0
    • Mike22  

      Děkuji za rady, už jsem je kontaktoval. Zdravím všechny Beskydské i ostatní ridery!!!

      0 0
      • TinkTink  

        Nebylo by lepsi a vyhodnejsi koupit od Padlisty celej set za malo? :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Treba nema, kde skladovat ty dva male prevodniky ;)

          0 0
        • Mike22  

          Hele už jsem to sehnal ze skivela, dík , cena dobrá, takovou by mi Pádlista nedal!? A navíc co s celou sadou, když mám najeto odhadem tak 500km na tom kole.

          0 0
          • hanz  

            se pochlub pls kolik je dobrá cena za jedeu rf placku. u nás je maj na pultě za 1200, takže by mě teda zajímalo kolik je super cena.

            0 0
            • Mike22  

              700?

              0 0
              • TinkTink  

                700,– za jeden? Sem kecal s Padlistou a za zbyly 2 by jsi dal 300,– navic…to je pomerne zajimavy i kdyby mely lezet v supliku, ne?

                No ale dobre…ne :)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Hele ja to nikomu necpu. Ja to tu stejne jako ostatni veci mam.. kdyz to nekdo bude potrebovat jsem i ochotnej smlouvat, ale nikomu to nutit nemusim. Me to nezivi. Btw. mam tu jednu peknou novou vidlici a kdyby ji nekdo potreboval a problem byl jen v cene…

                  0 0
                  • Vilém  

                    Mozna bych bral.Jak je ta vidle dlouha?Na V i kotouc?Kdyztak na mail.

                    0 0
                  • vrazdit  

                    kolik chces za tu sadu prevodniku?? zatim to nepotrebuju, ale jeden nikdy nevi a kdyz ti to tam tak lezi :)))

                    btw jakou vidlu mas???

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      //700,– za jeden? Sem kecal s Padlistou a za zbyly 2 by jsi dal 300,– navic // tj. cca 1000Kc.

                      0 0
                      • vrazdit  

                        sorry…sem asi kecal s nekym jinym a necetl poradne prispevky v tomto uzasnem threadu :))) …litr za vsechny 3?? to je dobra cena…jeste uvidim…

                        a co ta vidlice??? co je to zac???a za kolik???

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          //sorry…sem asi kecal s nekym jinym a necetl poradne prispevky v tomto uzasnem threadu :))) // stejny pripad :)

                          0 0
      • ota  

        Taky tě Michale zdravím!Kluzo pravil,že konečně vyjedem.. :-)

        0 0
        • ota  

          omluva,vedle..

          0 0
          • Mike22  

            Cau Otíku, rád tě slyším. Eště i lezeš nebo jen jezdíš? Ja lezu jen málo, a jezdím víc. Kdybys se chystal někde tu k nám na Javoš, Ostrý , Slavíč či do Lomné, tak se ozvi, vemem Kluzka a jedem. Ale nesmíte moc chrtit bo mam trochu těžší kolo. Cau

            0 0
            • ota  

              s lezením je to horší,sem tam lehounce pobouldruju,limit jsou lokty,ty už nikdy dobré nebudou..na to kolo ještě trochu sil zbývá,pokud jsi bez ambic,když na něm 4 dny nesedím,nic se neděje,kdežto v lezení jsem to poznal :-) ..jinak,kolem Javorového,Slavíče atd jsem furt(naposled minulý týden)takže se uvidíme.Kluzka jsem potkal na Javošu,než jel do Chorvatska,tak jsme říkali,že vyjedeme.O tvém biku vím vše od něho(ale tušil jsem AC),taky se mi líbí,řekl jsem si,že příští rám je full(teď CRX).pošlu mail,čus!

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.