• peetrys

Ahoj, prasknul mi rám v oblasti středu.Dá se to opravit(a kde?) anebo ho mám vyhodit a jít do nového.Kdyby stál pář šupů, tak to neřeším, ale je to Xc full za 25 litrů.Dík

• Pekáček  

Jo, pořád je tajemstvím o jakej rám vlastně jde. Máme hádat nebo nám to Peetrys prozradí? :o)

• Dumbo  

ja jazdim na prasklom rame tiez bol prasknuty pri stredovom zlozeni ale navarili mi nato hrubu hlinikovu platnu a drzi to a to ten ram moc nesetrim zvarenie ma stalo 500sk + – nejake drobne neviem presne vybavoval to otec

• peetrys  

Pardon,je to hliník.Neznáte někoho na Ostravsku, kdo by se mi na to kouknul?

• Bea  

Race Bike ma vyrobu v Litultovicich, coz je kousek od Opavy, nebo Mrazek ve Vrbne pod Pradedem.

• Pida  

už jsem o tom taky přemejšlel, co bych asi dělal. Napadlo mě optat se někde, kde opravujou hliníkový disky na auta.

• Lada1  

svarovani hlinikovych slitin delaji v Trebovicich.
      – pojedes z Martinovske do Trebovic a po 100m tesne pred pravotocivou 90 st. zatackou napravo.

• peetrys  

Tak jsem se poradil s několika lidmi a rám šel do šrotu.Už jsem objednal nový, tak jdu udělat banku, abych to své hobby vůbec ufinancoval.

• Dumbo  

polovica LUPU moja :-) inac ta prasknem aj ja mam „HOBBY“

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse