27/5 - Voděradské bučiny a okolí - na pohodu

82 nepřečtených
  • Thidney

    Najde se někdo, koho neodradila vyjížďka marodů a vyrazil by v neděli na pohodovou vyjížďku do bučin? Sraz zase v Říčanech, tempo rekonvalescenční, oběd tentokráte dřív než v Hradešíně :-)

    Anketa: Jenom sympaťáci.....

    0 0
    • black.horse  

      Only the good die young…all the evil seem to live forever

      0 0
    • McBlacky  

      v kolik v Říčanech? že by hora přijela k Mohamedovi a konečně dáme slíbený pivko :)

      0 0
      • Thidney  

        se přizpůsobím :) pokud má bejt pařák tak abychom zajeli včas do lesa. Vlaky z hl. n. jedou v celá:18 a ve :49 jsou v Říčanech.

        0 0
        • McBlacky  

          noo nevím jak moc mě zmůže Král, takže nechci to ráno hrotit. Pařát má bejt teda šílenej celej víkend :)

          Uděláme to jinak :) ať se dohodne většina a já ti zavolam v sobotu a přizpůsobím se. Případně se někde připojim po trase. Mapu mám, Bučiny trochu znám. Hospoda na Hrádku je dobrej meeting point :) /například/

          0 0
    • jecnak  

      Jel bych rad, ale nevim jak na tom budu s casem.

      0 0
    • zubatec  

      PROČ NEJEDETE V SOBOTU?!?!? BÉÉÉÉÉ…

      člověk má jednou za čas bajka u sebe a zrovna v neděli má v plánu Mezi ploty…

      0 0
      • Thidney  

        v sobotu spousta lidí závodí a já mám pracovní sobotu. tak proto .-)

        0 0
        • zubatec  

          Tak škoda, no…

          A nechcete to přesunout na tu další neděli? To mám volno :-)

          0 0
    • Luka  

      kakra… nejen ze mam narozky ale jeste kdyz rikate ze na pohodu, tak to je velky lakadlo........ :((((( a ja nemuzu. Navic se jedu kouknout na DH v nedeli na sever. at me tak nemrzi ze na kolo nepolezu ja…

      Mooooc si uzivejte i za me!

      0 0
    • Frankie  

      Voderady jsou super, loni jsem tam pri foceni spadl do Zvanovickyho potoka :)

      Jeli jsme nejak pres Jedlice, Zvanovicky potok, hvezdarnu Ondrejov a pak nejak snad po modry pres ty buciny zpatky, parecek a pivecko u koupaliste v Radosovicich :)

      Mam v nedeli v planu vyjizdku s pritelkyni, takze jestli se ta vyjizdka uskutecni, tak bychom se mozna pridali.

      FV

      0 0
    • cabbage  

      rodiná oslava:-///

      0 0
    • SELMIRA  

      kolik asi km/h dělá „tempo rekonvalescen­ční“???

      0 0
      • Thidney  

        nemam tachometr :) ani polar ani gps takze nevim ani kolik ani jak rychle. Predpoklad – chrti se utavi v sobotu na zavodech a naslednych afterparty, takze nikdo nikam nebude spechat. Pokud mas pocit, ze je to moc pomalu, tak muzu vymyslet par nablizek pro rychliky :)

        0 0
    • Martin  

      Zmar zločinče, kotníček srůstá, takže bych si mohl na vyjížďce s tebou zase ublížit? :-( V sobotu večer máme s kapelkou koncert v Troji na kanale (nějaký větší oslavy, přijď se podívat) a neděle by mohla bejt. Přednesu to ženě a zřejmě se uvidíme. PS: vem lékarničku:-)))

      0 0
      • Thidney  

        hehhe lekarnicku potrebuju ja. jsem si pred chvili ustlal v servisu, kam jsem jel pro auto a fest si narazil kostrc. Jo Noby Nic na mokryhch dlazdickach fakt nedrzi. au

        0 0
    • Thidney  

      tak v kolik? pojedte vlakem z hlaváku v 9:18 nebo 10:18?

      0 0
      • jecnak  

        Ja opravdu nemuzu, ale zas kdyz vsechno dobre dopadne, tak mam v lete krome prace volno.

        0 0
      • Frankie  

        No koukam, ze se hlasi davy :) Jestli se pojede, tak bysme s pritulkyni jeli z Vrsovic spis tim drivejsim vlakem = prijezd do Rican v 9:49.

        FV

        0 0
      • SELMIRA  

        já hlasuju spíš pro ten druhej vlak

        0 0
        • McBlacky  

          zase v 11 v říčanech :/ to toho moc nenavštívíme

          0 0
          • Frankie  

            Prave, kazda chcile se pak nekde u pivka nebo dortiku muze hodit :)

            FV

            0 0
            • McBlacky  

              přesně, záměrně jsem nenapsal nenajezdíme :)

              0 0
              • Frankie  

                Navic, nejezdim tim smerem vlakem casto, ale cim pozdejsi vlak tim asi vic lidi/cyklistu. Trosku bych mel i strach z vlaku zpatky – nedele odpo/vecer, uz to muze byt z toho smeru trosku boj o misto, co?

                FV

                0 0
                • SELMIRA  

                  tedy dobrá přeargumentovali jste mě :o) /se mi jen nechtělo vstávat dřív než do práce/ ale to zvládnu… tak 9:18 z hl.n. ju?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    bud a nebo na nádru v říčanech v 10,00.

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      jkp

                      0 0
                      • Frankie  

                        Sice nevim, co to znamena jkp :), ale pokud se neco nestane , tak my nalezeme ve Vrsicich, drz nam misto :)

                        FV

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          jelito kopyto platí to

                          Jakože jestli neumřeli, tak jeli. :o) Se těšim!

                          0 0
                          • Frankie  

                            Aha :) Tentokrat budu bez kone, ale bud s cervenou Meridou nebo bilym Scottem. Pritulkyne modry Artur. Kdybys nas zahledla na peronu, tak mavni :)

                            FV

                            0 0
                  • Thidney  

                    hmm doufam, ze dojedu vcas zatim, jsem na sraz v Ricanech prijel vzdycky pozde :) jednou zaspal a zabloudil, podruhy defektiky.

                    0 0
                • Thidney  

                  zpatky je to zkopce .))) da se taky prejet do udoli Senbery a pres Hradesin do Uval a na klanovickym lesem na Prahu s moznosti kdykoliv sednout na vlak od Kolina

                  0 0
                  • Frankie  

                    Jenom jestli :) To znam, taky necyklo kamaradum u nas na chate rikam: „to uz je posledni kopec“ , asi tak 5× za jizdu :)

                    Doufam, ze se tech par lidi do nedele nerozpadne. Budu o vikend trochu mimo net, ale v So vecer se sem jeste snad mrknu.

                    FV

                    0 0
    • Frankie  

      Jen potvrzuju, ze zitra jedeme. Tak se snad nekde ve vlaku nebo v Ricanech najdem :)

      FaS

      0 0
    • Meduza  

      Tak ja taky prijedu… Je tu snad negdo, gdo pojede z Prahy po vlastni ose??? Neco jako 8:30 pod Barrandakem???

      0 0
      • Smazaný účet  

        to bych musel nejdriv z rican do prahy :o)

        0 0
      • heretik  

        Jestli vstanu a pojedu, tak určitě po vlastní ose, ale dolů k Vltavě nejedu :-P Spíš tak 9–9:15 na Hostivařský přehradě.

        Kdyžtak tel. na mě je 603 264 828

        0 0
        • heretik  

          Pojedu. Kdo by měl zájem, sraz v 9:00 na Hostivařské přehradě (odjezd nejpozději v 9:15)

          0 0
    • Thidney  

      Děkuju všem co dorazili, bylo to fajn vás zas vidět. Doufám, že jste všichni dorazili domů celý a zhruba podle plánu .) Jsem to měl s váma objet přes Říčany, ušetřil bych si hnusný krupobití před Hradešínem.

      0 0
      • heretik  

        Tos měl, nás už potom žádný déšť nechytil. Blacky vzal Šelmíru do Prahy, my s Medůzou jsme dojeli ok, rozloučili jsme se ještě dvojpivem dole v Krči :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        a, tak vy jste to stihli jeste pred tou bourkou, gratuluji :) ja zaspal rani sraz, vyrazil odpoledne s drahou polovickou a tu bourku (bez krup) jsme chytli u vyzlovky

        0 0
        • Thidney  

          nee bourku a prutrz jsme si uzili v udoli Senbery to jen ja, nenazranec, si dal nasup

          0 0
      • SELMIRA  

        Taky děkuji všem „účastníkům zájezdu.“ Thidney nás hezky vodil místními „dokopce a z kopce“ a bavil svými kaskadérskými kousky a cool historkami. Prima pohodovka! Nejvíc bodů dávám bouřce a meruňkovým knedlíkům. Jo a Medůzovi za překonání rychlosti světla, při časovce Prágl-Říčany. :o))

        Blacky mě vyložil v Prag a dom jsem si to dala podél vody. Krásně jsem uschla a potkala jsem grupu BF chrtů vracejících se zřejmě z testování berounského brodu.

        Jo, v Brdech VUBEC NEPRŠELO! Pře hárdkór sympaťáci jeli do voděradskejch­. :o)))

        Už se těšim na příště.

        0 0
    • McBlacky  

      parádní akcička, dokonce letošní prvenství v promoknutí na kost :) brzo zopáknem!

      0 0
    • Meduza  

      Jojo, ta kudla po silnici do Rican byla uuuzasna :) A velke diky Heretikovi za nove a nepoznane kozi stezky podel Botice a dal!!!!

      0 0
      • wert_1  

        Juj, Medůzo, Ty jsi si dal Bučiny na pohodu?? :-)) to sem měl vědít, tak jsem taky jel :-)))

        0 0
        • Meduza  

          Jo, byla to celkem pohoda, az na ten dostih po mokry silnici do Rican… Do kopce mi hadi ujeli a na rovine a z kopce, kdyz nastoupila ma GRAVITACNI prevaha, tak mi od cca 30km/h psiserne zacalo hazet predni kolo vodu do ksiftu, takze jsem potupne musel zpomalit :o(

          0 0
      • Meduza  

        Jooo a samosebou jsem nezdvorak, takze diky take zmoklymu Thidneymu :o)))

        0 0
    • Frankie  

      Nas chytla prutrz u Lounovic, ale ochranil nas kosaty dub :) Cekani na vlak v Ricanech jsme si zkratili projizdkou centrem Rican, pricemz jsme zahlidli mothlidku Blackyho se Selmirou :) I cestou zpatky jsme to vychytali bez placeni ve vlaku za kola :)

      Mejte se . FaS

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.