Bike sraz na Vysočině, byl nekdo z bikefora?

42 nepřečtených
  • miche

    Velmi povedena akce, by me zajimalo, kdo z pravidelnych bikeforistu se ucastnil a jak se vam to libilo, pocasi vyslo a trate paradni.

    0 0
    • delfyn  

      no nevím jestli jsem pravidelný bikeforista, jel jsem s Váma jen v neděli a bylo to fajn, mohlo být i víc lidí, ale s tím by byl dost velkej problém v hospodě:)

      0 0
    • Krutor  

      Já sem tam byl taky !!!!!!

      0 0
    • Santus  

      v sobotu jsem tam taky bikoval ale jako solo jezdec, jel se Zdar-3Studne-Kadov -Lisek-Vir-Nedvedice. Potkal jsem tam par lidi kteri meli cerveny start. cisla, vylozene bloudili, protoze se me ptali jestli jsem nevidel podobne ocislovany, nepatrilo to nahodou k vam, maraton to asi nebyl protoze jeli hodne pomalu, jinak Vysocina je nadherna.

      0 0
      • Krutor  

        Tak to byla určitě ta naše grupa. Z Víru na Lísek sme jeli obráceně než ty, a k tomu tempu – účelem je si zajezdit a to jak říkaáš na Vysočině jde dost dobře.

        0 0
    • Andrea  

      Taky jsem byla a bylo to super. Hlavne ze vyslo pocasi, organizace klapala, oba dny byly trasy perfektni.

      0 0
      • delfyn  

        první člověk kterýho poznávám:)podle fotek

        0 0
      • Krutor  

        US Postal?

        0 0
        • Andrea  

          Jo, jo :-)

          0 0
          • Aloner  

            …a JA :-), jeji druha polovice v dresu modrem dresu Discovery (to ze mame oba dresy Armstrongova tymu neni nahoda) na znackovem-firemnim kole. Shodou okolnosti jedu na te fotce pred Krutorem…

            0 0
    • LUKAS  

      Tak dobre, priznavam se…byl jsem tam taky :-) a vas fsechny jsem tam videl. Bikovacka dobra, lidi taky ;-). Pristi rok jedem zas, pokud neco bude…nebo mozna casem neco podobneho i v Trebici :-))…

      0 0
      • delfyn  

        že by jsi to sám uspořádal? V některejch úsekách jsem vám toho fula zaviděl, ale na HTčku to šlo taky zvládnout:)

        0 0
    • delfyn  

      jo doma jsem zjistil že jsem tam odrovnal plášť Schwalbe RR 2,25 kevlar po necelých 300km, nechci to přepočítávat kolik mě stál kilometr jízdy:( je hezky rozervanej na boku

      0 0
      • miche  

        To mas celkem odvahu se o tom na bikeforu zminovat, RR je prece nejlepsi :-))))))))))

        0 0
        • delfyn  

          napsal jsem to do všech threadů (2) který jsem kvuli plášťům založil i do recenzí:) jinak když mi někdo tvrdí že je něco super tak se mrknu na jeho kolo a to dost řekne samo o sobě

          0 0
      • UFOmartan  

        Ahoj

        To skoro vypada, ze jsi jezdil jenom po asfaltu, ale pokud se nepletu toho tam bylo minimum. To jsi nejspise obrzdil z tech strmejch sjezdu a nebo zezvejkal ve vyjezdech po sutrech. Jinak to neni mozne – na Party jsi paril jiz bez kola :-) tak tam k opotrebeni dojit nemohlo, leda ze by jsi po ni az do rana nekde hobloval po silnici.

        0 0
    • UFOmartan  

      a k tomu jsis do nej obcas riznul nozem nebo co :-)

      0 0
    • miche  

      a je to tady, foto a videa uz dal Mata na web !!!! bikesraz.turbos­nekteam.com/in­dex.php?p=Bike_sra­zy/BIKE_SRAZ_2006

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.