• mdk

    Mam taky problem…Proste ked idem do zaberu(kopec) tak prehadzovacka(ka­zeta) si robi co chce a nezeby sama prehadzovala ale proste to tak trha ako keby chcelo prehodit ale potom sa to da do povodneho stavu…Osobne si myslim ze je cas na vymenu kazety, prehadzovacky..ale necham na Vas …Vybavka acerka(nic moc) 3 roky stara

    0 0
    • maxtor  

      Pokud jsi neměnil řetěz a nezačalo to dělat v souvislosti s výměnou řetězu, tak je jen jediný lék – seřídit přehazovačku.

      0 0
      • mdk  

        Myslis ze bi to mohlo bit retazou…Tak to som tu zabudol uviest…Zacalo mi to robit odkedy som menil retas(od fcera)…A teras aku retaz tam mam dat? Aby to nerobilo

        0 0
        • Daf  

          Pomuze jen vymena kazety za novou.

          0 0
        • maxtor  

          Jak říká Daf – novou kazetu a to hodně rychle, než zničíš na ojeté kazetě nový řeťez. Kdyby jsi to nechal tak, tak to po určité době přestane střílet, ale jen bys ničil řetěz a riskoval jeho roztržení.

          0 0
          • mdk  

            Jasni…Tak asi kupim zatial len tu retaz…Nech to aspon vidrzi tie 2 mesiace…Predsa cez zimu idem robit upgrade biku a zbytocne teras tam hodim nieco nove a potom to zahodim

            0 0
            • Daf  

              Jestli te dobre chapu tak retez uz novej mas ne? Potrebujes kazetu.

              0 0
              • mdk  

                Ne ne…V stredu sa mi roztrhla retaz a us bola ties dlhsie na biku 30004–4000km ..hned som isiel do shopu kupil retaz za nejakych 200 a zacal ten problem…Tak teras asi bi som mal kupit tu co tam bola nejaka acerka…Ta co som kupil sa mi zda troska ina ako povodna tak uvidm

                0 0
                • maxtor  

                  Pokud se nepletu, tak máš Aceru na osm rychlostí, že?? V tom případě potřebuješ tohle:

                  www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

                  0 0
                • Daf  

                  Problem ale neni v jinem typu retezu, ale v toz ze starej retez co jsi tam mel opotreboval kazetu, ktera novej (kratsi) retez nepobere. Jedine reseni je nova kazeta, a nebo dat zpet puvodni pretrhlej retez.

                  0 0
                  • mdk  

                    Aha..tak dikes..Tak to uvidim ci kupim teras new radenie alebo necham to as nazimu…Kedze sa pomaly lucim s tym bikom a vcera ma dokopca pekne nastval s tym cvakanim..tak som si ho pekne hodil, kopnul do kolesa (a zazrakem sa mu nic nestalo..au muj palec)

                    0 0
            • maxtor  

              Tak v tom případě raději nanýtuj starý řetěz, který tam byl předtím a na jaro to vem z gruntu všechno.

              0 0
            • rock  

              Ta „určitá doba“ může být 50 stejně jako 500 km … na dva měsíce bych tam snad raději vrátil starý řetěz. Akorát musíš dávat bacha, abys ho tam nevrátil „naruby“, jinak to bude střílet taky.

              0 0
    • chodec  

      Kromě toho co říkají ostatní a než začneš měnit vše od řetězu po kazetu, tak zkontroluj, zda nemáš kazetu povolenou a nevaklá na ořechu – kamarád měl úplne identické projevy – v kopci se přehazka jakoby pokusila přeadit a pak zase zpět a tak stále dokola – příčina byla povolená kazeta, která měla trochu vůli a v záběru se naklonila – stačilo dotáhnout a jede dál OK.

      0 0
      • maxtor  

        To jsem měl taky. CHodilo to sice v pohodě, ale zase pro změnu to dělalo pěkný kravál, když ty pastorky začaly v záběru vibrovat nebo jsem najel na nějakou nerovnost.

        0 0
        • mdk  

          Teras som to rozobral dotiahol este o par supiek ale nic…nemalo to vakel

          0 0
          • maxtor  

            Fakt to bude ta kazeta. POkud ji chceš měnit až na jaro a nechceš zrušit nový řetěz, dej tam zpět ten starý a máš to.

            0 0
          • chodec  

            tak teď můžeš začít s klidným svědomím měnit ;-) Já tohle beru jako dobrou záminku k upgradu ;-)))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.