• Petrs

    V neděli se chystám na týdenní dovču s bikem do Beskyd. Ubytko na kraji Rožnova. Zajímalo by mě doporučení místních a ostatních znalců co nevynechat a kam se podívat. Radhošť, Pustevny to je jasný. A dál? Díky za rady.

    0 0
    • goofy  

      A chces jezdit opravdu DH/FR?

      0 0
    • Lance  

      halusky

      0 0
    • wertigo  

      treba: Roznov – Bumbalka – Solan – Hazovske Dily – Roznov.

      usek Roznov – Bumbalka, je nejlip prejet po ceste(vigantice, hutisko, pak paralelne s hlavni cestou k Zavadilce a pak uz bohuzel po hlavni na hranici, celkem tak 20–30km), pak uz se jen vezes.

      0 0
      • wertigo  

        vice info o dalsich moznostech treba zde: www.cykloart.cz/…/default.htm

        0 0
      • radek16  

        cirovy frgály. nejlepší prodejna je v první vesnici za Valmezem napravo od hl. silnice směr Rožnov…

        0 0
        • wertigo  

          bo je tam vyrabi, obec hrachovec, cca 500 od hlavni cesty. orechovy je super.

          0 0
          • radek16  

            hruškovej je lepčí… a maj to tam celkem levny,daj se tam zaparkovat kola. ale bo je od tama rozvažej pocelych beskydech tak temeř kamkoliv zajdeš tak dostaneš pravě tyto. jen nebudou čersve…

            0 0
            • Pinocio  

              a budou stát o 100% víc:-)

              0 0
              • jonys  

                Skoro jo.Cyrda je má za tuším 56,–(hruškáče),na Pustevnách je seženeš i za 95,– :-(

                0 0
    • goofy  

      Je to sice hodne z cesty, ale doporucil bych hrebeny okolo Javoroveho :-)

      0 0
      • rock  

        Jo, jo, tam se mi líbilo moc … dokonce jsem pak přežil i zelenou z Javorového – což by si zasloužilo pamětní desku, přehlédne-li se k mé technice :-) …

        0 0
        • goofy  

          Mel sis sjet este po zlute z Ostreho… Tam je to este peknejsi ;o)

          0 0
          • rock  

            Jsem víceméně tůrista a z kopce mne předjíždějí tetky s nákupem … chceš mne zabít ? :-)

            0 0
    • sis  

      sjezd ze Smrku k prehrade, Trestik -Vysoka (pekny vyjezd, stoji za to)-Benesky-Horni Becva, sjezd z Pusteven po modre(?) na Raztoku, Martinak-Kladnata-Trestik, atd. atd.:)

      0 0
      • ota  

        ze Smrku je to parádní i po červené do Ostravice.Bohužel asi na deset minut musí kolo do ruky (od sedla Smrku,sice po vrstevnici,ale velké kameny).ůzká pěšinka s volným kamením.na dvou místech leží strom přes pěšinu. přes týden tam navíc nikdo nechodí,takže to tam mám moc rád. Pokud to vemeš naopak,pojedeš mým nejspíše nejoblíbenějším byskydským výjezdem.myslím,že z Ostravice to asi nepůjde,já to tudíž jezdím z Čeladné od kostela(200 m po cyklostezce)přes řeku a pořád do kopce směrem k hospodě „Pod Smrčkem“,za ní po asfaltu asi 300 m,pak doleva do zákazu vjezdu,objedeš horu Smrček cca 2 km (parádní pohled na Smrk)-není tam možnost někam odbočit.potom tě to vyhodí na širokou kamenitou cestu,dáš se na ní doprava ,po 300m vlevo,a jsi v sedélku mezi Smrčkem a Smrkem.pak už po turistické červené nahoru.ten závěr bohužel chvilku kolo do ruky,ale fakt to stojí za to.z té Čeladné to není nahoru ani deset km,tudíž si pěkně mákneš,ale narozdíl od lesáckých cest okolo Smrku to není nuda.Do sedla Smrku se samozřejmě dostaneš i klasicky po cestě,ale není to ono.

        0 0
    • Luka  

      nevynechat trdelnik, medovej!

      0 0
    • Andrzej  

      dva pekne sjezdiky, ktere neurazi (vesele,jednoduche, nenarocne…) z grune po zlute a modre smer bila, nad bilou z kopce javorinka po modre do starych hamer jinak znam spis vychodni cast beskyd, takze blizko roznova moc neporadim…

      0 0
    • Petrs  

      Chybička se vloudila. Kategorie není DH/FR, ale cestování. Takže trasy sjízdné na fullu 80/80mm.

      0 0
    • robby1  

      vyjeď na Velký Javorník, Radhošť, Pustevny a masív Kněhyně, zbouchni Smrk do sedla, na Lysou jeď přes Ivančenu, užij si Travný!, marasni hřeben z Bílého kříže přes Slavíč, Ropičku a Prašivou, nebo jeď po hranici přes Malý a velký Polom do Jablůnkova, vyjeď i Javorový a UŽIJ SI MASAKROVÉ SJEZDY, ŠUTRY, ŠLAJZNY, MARASY, PUS TO CO TO DÁ A PAK NAPIŠ!!!

      0 0
    • Pinocio  

      vyjeď si sjezdovku na Radhošť

      0 0
    • pepek  

      Hlavně si sjeď po žluté značce z Lysé hory.

      0 0
      • tutite  

        Pepku, co jsi zač? Toto jsem jednou před 10 lety sjel sám /mladý a neklidný/, před rokem s bratrem, to je parádní vychutnávka, jen pro znalce, ale ani ne tak pro RF/DH jako spíše pro dobrý techniky, slušný bike s trochou odvahy. Příštích 10 dnů budu pod Lysou a tak dávám k dispozici number pro ty, kteří by to ev. chtěli se mnou zaject! 604478654, alex.

        0 0
    • jonys  

      www.griotti.cz/…xc-trasy.htm#… Celkem dobrý tipy.

      0 0
      • TraFoO  

        ahoj, jsou jeste nekde tyto tipy? Odkaz nejak nefunguje,. ..

        Díky.

        0 0
        • madcat  

          To víš, za pět let se s tím linkem mohlo stát cokoliv…

          0 0
        • jirkuc  

          sice bez map ale funguje: „http://web.ar­chive.org/web/200511­03151749/http://www­.griotti.cz/xc-trasy/xc-trasy.htm“

          0 0
    • dancing dog  

      sochu Radegasta

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.