• trespass

    Zdarvim vsechny. Prosim o radu: premyslim o koupi Merida Matts Lite 2006. Mate nekdo zkusenosti ci odkaz na www stranky s testem kola? Jake jsou brzdy X mission comp? Neni lepsi je rovnou vymenit za kotouce? Jak je to s praskanim ramu Merida HFS 66? www.merida-bike.cz/…j/matts-lite predem dik

    0 0
    • Excel  

      Testovali to v jednom jarním Velu, ale jen takovej krátkej test, chválili vidlici, kritizovali pláště. Mám ji-najeto 1600km, na vidlici hned doporučuju zvednout zdvih, aby to k něčemu bylo. Brzdy jsou naprosto v pohodě, špalky tam jsou nějaké koolstopy a brzdy brzděj skvěle (na véčka). S rámem žádnej problém, oproti minulé mrše se mi zdá docela hravej. Největší minus vidím v klikách, tam je to docela trápení, několikrát se musely dotahovat a při delším švihu se to celé nějak ozývá, už to bylo celé rozebrané, vyčištěné, namazané, pak si to zase chvilu sedá, pak se zdá dobrý a pak opět nějakej pazvuk. Jinak SRAM řadí parádně, a ráfy s nábama fantazie. Sedlo bídné jak u všech Merid, rohy docela krátký ala Merida hranatý. Souhrn parádní rám a komponenty až na kliky-ty se nepovedly. Jízdní vlastnosti…tož nevím s čím srovnat..u mě dobrý :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.